verze pro tisk

Air Bank se představuje

21. listopad 2011

V listopadu na náš trh vstoupila další nová banka. Air Bank se prezentuje jako jednoduchá, přehledá banka, která je otevřená klientům. Nabízí několik zajímavých produktů a služeb, ve kterých je ojedinělá. Tady přinášíme 4 nejzajímavější.

Reklama

Peníze z bankomatu ve vámi zvolených bankovkách

Také vás nebaví u bankomatů pořád přemýšlet, jakou částku vám dokáže vydat? Potřebujete 600 korun, ale musíte vybrat 1000 korun? Tohle vás u Air Bank nemusíte trápit. A nejen to. Vy si dokonce sami můžete vybrat, které bankovky chcete. Už tedy nemusíte nosit několik tisíc ve dvoustovkách, nebo naopak kvůli novinám rozměňovat tisíce. Navíc bankomat i peníze přijímá – můžete si tak ukládat na účet bez nutnosti návštěvy pobočky.

Nejvyšší úročení vkladu

Air Bank se prezentuje tím, že sama dokáže pohlídat úrokové sazby tak, aby vaše spoření patřilo mezi tři nejvýhodnější. Nazývá to Top3 garance. Je to jednoduché. Vy nemusíte hlídat, zda je váš spořící účet skutečně výhodný. Air Bank jeho úrokovou sazbu vždy přizpůsobí konkurenci. Tak máte jistotu, že bez ohledu na vložené finanční prostředky dostanete vždy maximum.

Žádné zbytečné poplatky

Platit poplatky za příchozí platby, nebo za vklad na vlastní účet? Kdepak. Air Bank (stejně jako mnoho moderních bank) takovéto poplatky nezná. Nic nebudete platit za založení nebo zrušení inkasa, založení účtu, ani za používání internetového bankovnictví. Rovněž vydání dvou karet je zdarma, a to i jejich blokace v případě ztráty. Air Bank nabízí dva typy tarifů, od kterých se pak odvíjí i ostatní platby (výběr z bankomatu, platby do ciziny aj).

Air Bank má otevřeno i o víkendu

Mnoho klientů bank si stěžuje, že se nemohou na pobočku dostavit, protože v otevírací době pracují. Někde už banky své pobočky umisťují do obchodních center, aby byly snáze dostupné. Air Bank na všech svých pobočkách (tedy i v centru města) garantuje otevírací dobu minimálně do 19 hodin. Navíc mají otevřeno o víkendu, a to alespoň do 14 hodin.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Představuje půjčka bez registru dobrou volbu právě pro vás?

Představuje půjčka bez registru dobrou volbu právě pro vás?

Řešíte v současné chvíli dilema, kde si zařídit co nejvýhodnější úvěr? Půjčka bez registru od společnosti AsisTeam s.r.o. patří do rodiny produktů označovaných jako nebankovní úvěry a půjčky. Tato zavedená společnost vám nabídne zcela transparentní podmínky všech jimi nabízených finančních produktů.

Spořící účet od Air bank se drží na špici

Spořící účet od Air bank se drží na špici

Relativní nováček na českém finančním trhu – Air Bank – má za sebou první úspěchy. Velmi rychle totiž roste počet jejích klientů. Ke konci března (tedy po 4 měsících fungování) čítala téměř 20 000 klientů. Většina z nich si v Air Bank založila jejich výhodný spořící účet. Ten nabízí nejvyšší úročení…

Internetové bankovnictví Unicredit Bank: Standard, který neurazí

Internetové bankovnictví Unicredit Bank: Standard, který neurazí

Unicredit Bank patří mezi stálici na českém trhu. Jak obstojí tato bankovní společnost v internetovém bankovnictví, v jeho obsluze, designu a zabezpečení? Je právě Unicredit Bank tou pravou volbou pro internetové bankovnictví?

Podnikatelský kontokorent od Raiffeisen Bank

Podnikatelský kontokorent od Raiffeisen Bank

Podnikatelé se stejně jako kdokoli jiný mohou dostat do situace, kdy budou potřebovat volné finanční prostředky. Ne každý má ale dostatečnou finanční rezervu, nebo nečekaný výdaj ji může značně překročit. Proto jsou k dispozici podnikatelské kontokorenty. Zřídit si ho můžete třeba v Raiffeisen Bank.Srovnání cen energií