verze pro tisk

Airbank snižuje úrokovou sazbu: Již počtvrté v tomto roce

25. září 2013

Airbank přišla se zprávou, kterou jistě nepotěší majitele spořicích účtů. Ač hlásá, že je bankou, kterou mohou mít lidi rádi, tak se opět odhodlala ke snižování úrokové sazby. Což by samo o sobě nebylo tak zarážející, pokud by to banka neudělala již počtvrté v tomto roce.

Reklama

Klienty, kteří si na začátku letošního roku zřizovali spořicí účet u Airbank, jistě nenapadlo, že z původních 2,4 % se za dalších 9 měsíců vyklube pouhých 1,3 %. První snižování nastalo hned v lednu a to z původních 2,4 % na 2,1 %. Další špatná zpráva na sebe nenechala dlouho čekat a v březnu se z 2,1 % stalo 1,8 %. Měsícem opětovného snižování byl červen a úroková sazba klesla na 1,6 %. Bohužel ani tato hodnota se moc dlouho neudržela a od 1. října klesne úroková sazba na 1,3 %.

TOP3 garance

I přes špatné zprávy, které přináší Airbank svým klientům, je může alespoň těšit záruka TOP3 garance. Což znamená, že banka každý měsíc porovnává spořicí účty, které jsou poskytovány za podobných podmínek a zaručuje, že její úroková sazba bude mezi třemi nejvyššími na trhu.

Můžeme jenom doufat, že situace se v dohledné době změní a nejen Airbank, ale i ostatní banky budou svým zákazníkům přinášet pouze dobré zprávy, které se naopak budou týkat zvyšování úrokových sazeb.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Jiří Vencl

Autor se aktivně věnuje tradingu, zajímá se podnikání na internetu, investice a obchodování na burze. Vede magazín TradePortal.cz, jehož cílem je přiblížení tohoto druhy výdělku široké veřejnosti. Kontaktovat jej můžete skrze Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Hypotéky: Nečekejte na nižší sazbu

Hypotéky: Nečekejte na nižší sazbu

Ekonomický vývoj je potřeba podpořit. Jedním ze způsobů je i snížení úrokových sazeb. Není na co čekat, úrokové sazby jsou na minimech. Začněte stavět za výhodných podmínek.

Jak na daň z nemovitosti v roce 2013: Důležité termíny a postupy

Jak na daň z nemovitosti v roce 2013: Důležité termíny a postupy

Daň z nemovitosti musí být podána do 31. ledna. Právě nyní je ten nejvyšší čas informovat se o všech novinkách a vyplnění přiznání k dani z nemovitosti. Na poplatníky je přichystána jedna velká změna, která omezí byrokracii.

Stavební spoření v roce 2012

Stavební spoření v roce 2012

Nový rok je za dveřmi a s ním přichází opět období změn. Ty se budou týkat jak oblasti zdravotnictví, zákoníku práce, tak financí. Asi nejdiskutovanějším produktem předurčeným ke změnám je stavební spoření. Výše podpory, zdanění výnosů nebo poplatky za vedení jsou předmětem diskusí již několik let. …

Daň z nemovitosti: Co se změní v roce 2013

Daň z nemovitosti: Co se změní v roce 2013

Daň z nemovitosti čeká od roku 2013 jedna významná změna a nejedná se o žádné rapidní zvýšení. Víte, na co se máte od nového roku připravit a zda se celý systém usnadní či naopak?Srovnání cen energií