verze pro tisk

Dluhy: Jak získat své peníze zpět?

30. leden 2014

Neuhrazené faktury, nesplacené půjčky, zmrazené alimenty, finanční závazky jakéhokoliv druhu. Jste-li věřitelem, máte málo možností, jak si poradit s lidmi, kteří vám dluží peníze a nemají se k tomu, aby je vrátili.

Reklama

Riziko obchodu

S dluhy dnes bojuje velká spousta právnických, ale i fyzických osob. To je riziko, které s sebou nese obchodování na vlastní pěst. Vymáhání dluhů je složitá a dlouhotrvající práce, která vyžaduje speciální a pečlivý přístup.

Dlužníka urgujte

Dostali jste se do situace, kdy už si nevíte s dlužníky rady? Ze všeho nejdůležitější je hlavně problém neodkládat a řešit ho, dokud je aktuální, dlužníka neustále urgovat a připomínat se. Dlužník by měl vědět, že jeho pohledávku vedete v evidenci.

Jak dlouho můžete pohledávky vymáhat?

Doba, po kterou máte čas pohledávky řešit, je omezená zákonem. Jiná pravidla platí pro občanský zákoník a jiná pro zákoník obchodní. Občanský upravuje např. odpovědnost za škodu, smlouvu o půjčce nebo smlouvu nájemní a na vymáhání dluhů máte 2 – 3 roky. Obchodní zákoník řeší kupní smlouvu, smlouvu o úvěru nebo smlouvu o inkasu a promlčecí doba je 4 roky.

Kdy si říct o pomoc

Peníze pravděpodobně sami nevymůžete ihned a většina z vašich urgencí bude ignorována. To je situace, kdy byste měli zažádat o pomoc agenturu, která se vymáháním dluhů profesionálně zabývá a promlčecí dobu, po kterou můžete své peníze získat zpět, pečlivě pohlídá.

Profesionální řešení

Společnost ABEWY EXE GROUP, s.r.o. řeší pohledávky individuálně, dbá na efektivitu a ušetřený čas. O průběhu vymáhání malých i velkých dlužných částek budete pravidelně informování, a pokud bude potřeba, započne řešení soudní cestou. Výhodou je, že po celou dobu vymáhání nemusíte vy sami nic řešit.

Rádi byste měli vyřešeny všechny záležitosti s lidmi, kteří vám dluží peníze? Kontaktujte email office@abewy.cz nebo telefonní číslo 225 990 301 a došlápněte si na neplatiče.

Komerční sdělení

-vel-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Autor: Jan Potůček

Autor se zaměřuje na internetový marketing, SEO a investiční příležitosti. Kontaktovat jej můžete skrze Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Peníze za nákupy zpět díky cashback portálu

Peníze za nákupy zpět díky cashback portálu

Nákupy na internetu se vyplatí. V porovnání se situací, kdy budete nakupovat v klasickém obchodě, jsou ceny na internetu někdy až o desítky procent nižší. Již několik let u nás ale funguje i takzvaný cashback systém, díky nimž za nákupy na internetu ušetříte další peníze.

Jak získat dotaci od pracovního úřadu pro začínající OSVČ

Jak získat dotaci od pracovního úřadu pro začínající OSVČ

Jste nezaměstnaní? Končí vám podpora v nezaměstnanosti a vy stále nemáte místo? Přemýšlíte, že byste začali s podnikáním, ale chybí vám finanční prostředky na nákup vybavení? Požádejte o ně váš úřad práce. Existuje služba, která začínající podnikatele finančně podpoří. A že není těžké ji získat jsme…

Půjčky mohou získat i studenti: Jaké podmínky musí splnit?

Půjčky mohou získat i studenti: Jaké podmínky musí splnit?

V období studií na střední a vysoké škole se spousta mladých lidí potýká s nedostatkem peněz. Občasné brigády sotva pokryjí náklady na mimostudijní účely, často se nelze spoléhat ani na kapesné od rodičů. Co dělat, když studujete a potřebujete peníze? V dnešní době už jako studenti bez problémů získ…

Jak a kde sehnat peníze na Vánoce

Jak a kde sehnat peníze na Vánoce

Vánoce se rychle blíží a čas nakupování vánočních dárků také. Ovšem co když nemáte dostatek finančních prostředků k uspokojení přání svých nejbližších, nejčastěji dětí, které prostě nemůžete zklamat. Kde si rychle půjčit a neplatit přemrštěný úrok?Srovnání cen energií