verze pro tisk

Ekonomický software usnadňuje podnikatelům práci s vedením účetnictví

19. listopad 2012

Každý podnikatel a každá firma musejí velmi důkladně vést svoje účetnictví. Je to podstatné zejména pro daňové účely. Pro vedení účetnictví je dobré, pokud podnikající subjekty mohou využít moderní účetní a ekonomický software, který jim výrazně usnadní vést účetnictví a hospodaření.

Reklama

Správné vedení účetnictví je pro firmy velmi důležité

Vzhledem k tomu, že v dnešní době se neustále mění daňové zákony a podnikatelům tak přibývá papírování, je složité se orientovat ve správném vedení mzdové agendy a účetnictví. Právě z tohoto důvodu mají mnohé firmy s účetnictvím velké potíže, což má pak za následek problémy s finančním úřadem a dalšími orgány státní správy. Je proto nezbytné, aby si každý podnikatel pořídil skutečně kvalitní a hlavně spolehlivý ekonomický software, který mu zajistí, že jeho účetnictví bude v pořádku. Kromě toho je na místě si obstarat také precizní mzdový software, který mu pro změnu zajistí, že nebude mít potíže s vedením mzdové agendy.

Účetní program a daňová evidence zdarma

V současnosti mají přeci jen podnikatelé mnoho možností, jak vést svoje účetnictví. Využít totiž mohou kvalitní software, který výrazně usnadňuje práci s vedením účetnictví. Dokonce se dá pořídit i účetní program zdarma, k dispozici je rovněž i daňová evidence zdarma, která je určena pro OSVČ. Tyto programy pro drobné i větší podnikatele nabízí kupříkladu společnost KELOC CS, s.r.o. Její účetní program KelWIN patří mezi snadno ovladatelné a precizně řešené ekonomické softwary, které poměrně výrazně pomáhají podnikatelům vést daňovou evidenci a účetnictví firmy. K dispozici je účetní program zdarma. Demoverze programu je poskytována zcela zadarmo po dobu dvou měsíců, kdy si jej mohou podnikatelé vyzkoušet a zjistit, zda jim bude vyhovovat. Registrovaná verze programu KelWIN pak umožňuje vedení účetnictví a daňové evidence v plném rozsahu. Podnikatelé tak mohou vystavovat až 600 účetních dokladů v každém účetním období, dále monitorovat přijaté a vydané faktury a další doklady - na pokladně, v bance atd.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Starosti s vedením účetnictví lze jednoduše přenechat na jiných

Starosti s vedením účetnictví lze jednoduše přenechat na jiných

Mnozí podnikatelé mají doslova strach v očích, jakmile se blíží čas odvodu daní a mají mít co do činění s finančním úřadem. Pokud mezi ně patříte i vy a nechcete se už nadále strachovat, zda je účetnictví ve vaší firmě v pořádku, stačí udělat jednoduchý krok – přenechat vše na externí účetní firmě.

Jak najít práci: 5 bodů, na které nesmíte zapomenout

Jak najít práci: 5 bodů, na které nesmíte zapomenout

Najít práci může být t잚í, než se zdá. Existuje několik bodů, které vám mohou pomoci. Neváhejte a využijte jich. Získat práci může být o trochu snazší než si myslíte. Stačí vědět, jak na to.

Jednoduché účetnictví pro osoby samostatně výdělečně činné

Jednoduché účetnictví pro osoby samostatně výdělečně činné

Osoby samostatně výdělečně činné, které obvykle nepotřebují mít pro své podnikání ani virtuální sídlo společnosti, nebo za sídlo své firmy často udají vlastní adresu, mají mnohdy problém s účetnictvím, a to zvláště tehdy, dělají-si jej zcela sami. V případě, že se nejedná zrovna o ekonomy a vystudo…

Triarios: Vedení účetnictví, které se vyplatí

Triarios: Vedení účetnictví, které se vyplatí

Účetnictví není v dnešní době nejjednodušší záležitostí. Záleží, v jakém směru podnikáte, ale v drtivé většině případů se vyplatí spolupráce s odborníky, kteří mají potřebné znalosti, rozhled a zkušenost. Nejen vedení účetnictví Praha může zajistit i vaší firmě společnost Triarios. Jedná se o profes…Srovnání cen energií