verze pro tisk

Jak ušetřit za účet za telefon: Volejte a pište zdarma

15. listopad 2013

Bez chytrého telefonu to nepůjde. Operační systém je základem. V České republice se nejčastěji jedná o iOS (Apple iPhone, iPad, iPod touch), Android (Samsung, HTC a většina mobilních výrobců), Windows Phone (Nokia) a BlackBerry. Některé aplikace lze

Reklama

  1. Chytrý telefon základ všeho
  2. Skype
  3. Viber
  4. FaceTime, iMessages

Chytrý telefon základ všeho

Bez chytrého telefonu to nepůjde. Operační systém je základem. V České republice se nejčastěji jedná o iOS (Apple iPhone, iPad, iPod touch), Android (Samsung, HTC a většina mobilních výrobců), Windows Phone (Nokia) a BlackBerry. Některé aplikace lze nainstalovat na již nevyvíjený Symbian (Nokia). Výše zmíněný operační systém a připojení k internetu je základem.

Skype

Skype patří mezi nejrozšířenější komunikační programy. Většina lidí zná skype z počítačů, ovšem Skype existuje i v mobilní verzi a to dokonce i pro zaniklý Symbian. Majitelé zařízení s iOS, Android, Windows Phone či BlackBerry nebudou mít problémy a k dispozici získají nejaktuálnější verzi, navíc zdarma. Jak je zde zvykem, bez internetu to nepůjde. Skype lze následně využít k psaní zpráv a volání zdarma.

Viber

Viber je zdarma dostupný pro Android, iOS, Windows Phone i BlackBerry. Jedná se o nejpoužívanější komunikační klient pro chytré telefony. Viber je na rozdíl od Skype přímo určen mobilním platformám a je na užívání velmi příjemný. Přes Viber lze volat i posílat zprávy zdarma. Viber zvládne posílat i fotky, hlasovou zprávu, hezké ikonky a to vše zdarma.

Viber umožňuje i volání uživatelům, kteří nemají Viber nainstalovaný. Cena je skutečně symbolická 0,71 Kč/min u volání na pevné linky a 1,63 Kč/min u volání na mobilní operátory v ČR. I zde je samozřejmě potřeba připojení k internetu.

FaceTime, iMessages

Majitelé platformy iOS mají ve svých zařízení přímo předinstalovaný FaceTime a iMessages. I přes tyto aplikace lze zdarma volat a posílat sms. Ovšem na rozdíl od výše zmíněných, lze takto komunikovat pouze v jedné platformě. Skype i Viber fungují i mezi platformami.

Všechny aplikace potřebují pro svůj chod internet. Doma můžete využít Wi-Fi, na jiných místech Váš datový tarif nebo volných Wi-Fi sítí. Doinstalované komunikátory vám mohou ušetřit až stokoruny měsíčně.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Jiří Vencl

Autor se aktivně věnuje tradingu, zajímá se podnikání na internetu, investice a obchodování na burze. Vede magazín TradePortal.cz, jehož cílem je přiblížení tohoto druhy výdělku široké veřejnosti. Kontaktovat jej můžete skrze Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Chytrý telefon vám ušetří tisíce: Jak volat a psát zadarmo?

Chytrý telefon vám ušetří tisíce: Jak volat a psát zadarmo?

Chytrý telefon toho umí mnohem více než jen moderní mobilní hry, brouzdání po internetu a další zábavu. Ušetřit vám může nemalé peníze. Poznáte to především v malé firmě a v rodině. Jak být v kontaktu zadarmo?

Spořící účet Prima nabízí vysoký úrok a neomezený přístup k penězům

Spořící účet Prima nabízí vysoký úrok a neomezený přístup k penězům

Hledáte, kam uložit své finanční prostředky? Investice se bojíte, stavební spoření je na dlouhou dobu a na běžném účtu o peníze spíš přicházíte? Pak vyzkoušejte spořící účty. U nich máte jistotu, že o peníze nepřijdete, zhodnocují se a přitom k nim máte přístup. Vyzkoušet můžete třeba nový produkt o…

Půjčka před výplatou zdarma: 3000 Kč na 21 dnů

Půjčka před výplatou zdarma: 3000 Kč na 21 dnů

Pokud potřebujete malou finanční výpomoc do výplaty na nenadálé výdaje, pak je tu pro vás dobrá zpráva. Společnost Perfect-Money poskytuje krátkodobé půjčky do výplaty úplně zdarma pro nové zákazníky. Půjčit si můžete až 3000 Kč na dobu maximálně 21 dnů. Půjčku si tak můžete zadarmo vyzkoušet.

Půjčka ihned na účet bez poplatků jedné koruny

Pokud potřebujete malou rychlou půjčku do výplaty, většina společností po vás bude vyžadovat tzv. ověřovací poplatek 1 Kč. Ten slouží k ověření majitele účtu a potvrzení smlouvy. V mnoha případech to ale znamená především prodloužení doby, kdy peníze dostanete. Bankovní převod totiž může trvat až…Srovnání cen energií