verze pro tisk

Levný pronájem sídla společnosti

28. červenec 2012

Firma, která chce být úspěšná v podnikání a chce mít tudíž co nejvyšší zisky, hodně klientů, obchodních partnerů a zákazníků, by si měla dát záležet na tom, kde bude mít své oficiální sídlo společnosti. U mnoha firem je právě sídlo společnosti velmi podstatné. Podnikatelé se totiž často při výběru obchodního partnera zajímají o to, kde firma sídlí. V případě, že nemá sídlo na atraktivní adrese, volí spíše jinou společnost.

Reklama

Lukrativní adresa v centru velkého města

Sídlo nemusí firma přímo vlastnit. Klidně postačí i pouhý pronájem sídla společnosti. Mnohé firmy dnes nabízejí pronájmy sídel na atraktivních adresách v centrech velkých měst. V České republice se jedná převážně o prostory ( adresy) v centru Prahy, Brna či Ostravy, na Slovensku pak v Bratislavě, Nitře a dalších městech. Pronájem sídla může být rovněž i virtuální.

Proč je pronájem sídla tak výhodný

Virtuální sídlo společnosti je vhodné pro firmy, které z nějakého důvodu nechtějí či nemusejí mít skutečné sídlo s kanceláří, v níž by vykonávaly každodenní činnost. Tato možnost je mnohem levnější variantou. Zatímco za klasický pronájem sídla může firma platit i desetitisíce korun měsíčně, virtuální sídlo vyjde několikanásobně levněji. Virtuální sídlo však není jen pouhé získání lukrativní adresy, v rámci této služby je firmě zajištěno například přebírání a úschova pošty, telefonické služby a případně i další služby, které si firma sjedná.

Pronájem sídla firmy je vhodné si zajistit už při samotné založení společnosti. Jak totiž vyplývá z právní úpravy, každá společnost v tuzemsku ( ale i v zahraničí) musí mít vlastní sídlo společnosti, které je zapsáno v obchodním rejstříku.

Kromě pronájmu sídla společnosti je nutné firmě zajistit také kvalitní reklamu a prezentaci, a to například prostřednictvím moderních webových stránek. Na to je vhodné si sjednat služby některé z renomovaných webdesignerů, kteří zvládnou udělat dokonalý design manual přesně na míru dané firmě.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ready made společnosti: Pro koho jsou určeny a jaké přinášejí výhody?

Ready made společnosti: Pro koho jsou určeny a jaké přinášejí výhody?

V posledních letech se lze setkat s nabídkou na prodej takzvaných ready made s.r.o. Jsou určeny zájemcům, kteří se chystají vstoupit do světa podnikání. Komu se ale vlastně investice do ready made společnosti vyplatí a není přeci jen založení s.r.o. lepší podniknout klasickou cestou svépomocí?

Produkty společnosti Cetelem

Produkty společnosti Cetelem

Cetelem je další nebankovní společnost, se kterou se setkáváme už 15 let. Její dominantou je zejména splátkový prodej. Jejich stánek tedy potkáte nejčastěji v některém z nákupních center. Společnost Cetelem však poskytuje také další produkty, jako kreditní karty, hotovostní půjčky nebo úvěry na náku…

Pronajmout či koupit, jaký byt je pro vás lepší?

Pronajmout či koupit, jaký byt je pro vás lepší?

Každý se jednou dostane před důležité rozhodnutí, které může podstatně ovlivnit jeho život. Jedná se o to, zda koupit byt nebo bydlet v pronájmu. Obojí má své výhody i nevýhody, ale každému může vyhovovat něco jiného.

Neplaťte za kancelář. Využijte virtuální sídlo

Neplaťte za kancelář. Využijte virtuální sídlo

Podnikáte a jste stále na cestách? Nemusíte mít stálou kancelář? S klienty se sice nesetkáváte často, ale když už, nechcete je vodit do restaurací nebo kaváren? Ale platit za pronájem dobrého místa si nemůžete dovolit? Pak využijte virtuální kancelář. Ve světě tolik rozšířená podoba podnikání si zís…Srovnání cen energií