verze pro tisk

Naučte se investovat. Právě začala Škola investování

21. únor 2012

Zajímá vás investování, ale nemáte dostatek informací a zkušeností? Obáváte se, že byste mohli díky nevědomostem hodně prodělat, a tak se raději do ničeho nepouštíte? Právě teď pro vás spustila Fio Bank Školu investování. Je určena všem začátečníkům, ale i těm pokročilým. Jednoduše se přihlaste a naučte se vydělávat.

Reklama

Škola investování zdarma

Fio banka pořádá semináře o investování od února do června. Proběhne jich celkem 100 a přihlásit se do nich může opravdu kdokoli. A navíc, tyto semináře jsou naprosto zdarma. Jediné, co musíte udělat, je registrovat se na stránkách Fio banky, abyste si zajistili místo. Semináře se budou konat po celé republice a to přibližně v 60 městech.

Co se ve škole naučíte

Úplné začátečníky v oblasti investic čeká seminář s názvem Základy investování na kapitálovém trhu“. Jak je z názvu patrno, seznámíte se s finančním trhem, se základními pojmy, jeho fungováním a principy. Poznáte hlavní investorské zásady a strategie. Vyzkoušíte si online prodat či nakoupit nějaké akcie.

Po tomto začátečnickém kurzu se můžete přihlásit na "Analýzu cenných papírů a inteligentní pokyny". Zde už budete zejména na praktických příkladech zkoušet jednotlivé metody analýz. Také se naučíte, jak reagovat rychle na tržní změny a tím minimalizovat případnou ztrátu či naopak zvýšit zisk.

Kdo je Fio Bank

Fio Banka je domácí česká banka, která se orientuje zejména na investice. Má poměrně širokou síť poboček, najdete jich po celé republice přibližně 60. Má za sebou 17 letou historii, kterou vybudovala Finanční skupina Fio. Kromě investování samozřejmě poskytuje i klasické bankovní služby. Začátkem letošního roku získala Fio Bank ocenění Nejdynamičtější banka roku 2011.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Představuje půjčka bez registru dobrou volbu právě pro vás?

Představuje půjčka bez registru dobrou volbu právě pro vás?

Řešíte v současné chvíli dilema, kde si zařídit co nejvýhodnější úvěr? Půjčka bez registru od společnosti AsisTeam s.r.o. patří do rodiny produktů označovaných jako nebankovní úvěry a půjčky. Tato zavedená společnost vám nabídne zcela transparentní podmínky všech jimi nabízených finančních produktů.

Češi nemají dostatek informací o investování: Investují nevýhodně a draze

Češi nemají dostatek informací o investování: Investují nevýhodně a draze

Volné finanční prostředky mohou přinést podobné komplikace, jako jejich nedostatek. Investic je mnoho, ale většině z nich Češi nerozumí. Podle čeho investovat, kde a od koho si nechat poradit?

3 největší mýty o investování do stříbra

3 největší mýty o investování do stříbra

Podobně jako investiční zlato je také stříbro poměrně žádaným artiklem na finančním trhu. Konkrétně v porovnání se zlatem však množství obchodních transakcí s touto komoditou přeci jen pokulhává, byť možná neprávem. Je to mimo jiné i tím, že investice do stříbra provázejí mnohé mýty, které investory…

Jak nejvhodněji investovat finance?

Jak nejvhodněji investovat finance?

Nechat peníze ležet jen tak ladem na bankovním účtu není příliš rozumné. Vaše úspory totiž postupně ztrácejí na hodnotě a nemáte z nich žádný zisk. Proto je vždy dobré si někam investovat. Jak nejvhodněji investovat finance? Finanční experti radí několik variant.Srovnání cen energií