verze pro tisk

Nejrychlejší začátek podnikání je možný díky nákupu ready made společností

30. červenec 2012

Chcete-li začít podnikat a začít vydělávat slušné peníze co nejrychleji, pak zapomeňte na to, že byste si zařizovali společnost s ručením omezeným vlastní cestou. Je to neefektivní, zdlouhavé a také i poměrně složité. Mnohem lepší je zakoupit si ready made společnost. Prodej ready made společností je dnes zcela běžným způsobem, jak začít s podnikáním bez zbytečného otálení.

Reklama

Pro budoucí podnikatele, kteří si chtějí založit s.r.o., je prodej ready made společností ideální variantou. Ready made jsou společnosti, které jsou takzvaně předzaložené. Firma, která je prodává, zajistila veškeré náležitosti, vyřídila dokumentaci a potřebná oprávnění na úřadech. Společnost je připravena k okamžité činnosti, podnikatel, který si ji zakoupí, může začít s podnikáním prakticky ihned.

Výhody zakoupení ready made

Předností ready made společností je krom jiného to, že mají plně splacený základní kapitál. Budoucí majitel se v žádném případě nemusí obávat toho, že by například následně po koupi zjistil, že společnost má nějaké předchozí závazky, které je nutné plnit. Ready made společnosti totiž před samotným prodejem zájemci nevyvíjejí žádnou činnost, tudíž nemají ani žádnou historii a logicky tedy ani žádné pohledávky či závazky. Jedná se o společnosti, které jsou vytvořeny čistě za účelem prodeje.

Výběr ready made společnosti

O výhodách ready made společností a možnostech jejich nákupu se dnes můžete velmi snadno dozvědět na internetu. Stačí použít svůj počítač ( a nemusí se zrovna jednat o super kvalitní Lenovo Thinkpad T530, který dnes patří mezi naprostou špičku mezi notebooky) a vyhledat si firmu, která prodej ready made realizuje. V případě zájmu si pak vyberete některou z aktuálně nabízených s.r.o., které jsou momentálně na trhu k dispozici. Během několika málo hodin pak můžete jménem této firmy začít s podnikatelskou činností.

Pro firmy, které podnikají na webu, je velmi zajímavým produktem takzvaný multihosting, který umožňuje mít více samostatných domén a webových stránek na jednom webhostingovém účtu.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ready made společnosti: Pro koho jsou určeny a jaké přinášejí výhody?

Ready made společnosti: Pro koho jsou určeny a jaké přinášejí výhody?

V posledních letech se lze setkat s nabídkou na prodej takzvaných ready made s.r.o. Jsou určeny zájemcům, kteří se chystají vstoupit do světa podnikání. Komu se ale vlastně investice do ready made společnosti vyplatí a není přeci jen založení s.r.o. lepší podniknout klasickou cestou svépomocí?

Dárky k nákupu: Kdy je vracet?

Dárky k nákupu: Kdy je vracet?

Jistě to znáte, nakoupíte v obchodě a vzhledem k výši objednávky dostanete nějaký ten dárek navíc, Koho by to nepotěšilo. Tímto si prodejci získávají důvěru svých zákazníků a ti se k nim poté rádi vrací.

Chraňte své podnikání registrací ochranné známky

Chraňte své podnikání registrací ochranné známky

Také se vám už někdy v minulosti stalo, že vaše firma přišla o zákazníky či klienty tím, že vás o ně připravila konkurence? Nebo dokonce jiné firmy přímo začaly napodobovat vaše produkty, logo na výrobcích apod.? Pak jste možná zaspali, stačilo si přitom nechat zaregistrovat ochrannou známku.

Zlato na dvouletých minimech: Příležitost k nákupu

Zlato na dvouletých minimech: Příležitost k nákupu

Najít bezpečnou investici je velmi těžké. V současné době vytvořilo zajímavou příležitost zlato, které se dostalo na dvouletá minima a zřejmě nabírá síly na další růst. Víme, proč je zlato vhodné k investici.Srovnání cen energií