verze pro tisk

Pojištění na lyže: Nutnost jen do zahraničí?

14. únor 2014

Chystáte se na aktivní zimní dovolenou na lyžích v zahraničí nebo jen plánujete vyzkoušet sníh v nejbližším lyžařském středisku? V obou případech byste se měli zajímat o možnost pojištění. Nikdy nevíte, co se může stát a hlavně v zahraničí jsou poplatky za případnou léčbu velmi vysoké.

Reklama

Zahraniční lyžovačka: Pojištění jako nutnost

Jakmile vyjíždíte lyžovat za hranice našeho státu, tak byste si měli sjednat pojištění léčebných výloh i s odpovědností za škody. Nejen, že se může něco stát vám, ale na plných sjezdovkách můžete klidně do někoho narazit a způsobit mu újmu na zdraví. V tomto případě se vám bude odpovědnost hodit.

Bez řádného pojištění byste neměli vůbec nazout lyžáky. Léčení je v zahraničí drahé, a pokud vás bude muset přepravit vrtulník, tak by to pro vaši kapsu nebylo nic příjemného.

Lyžování v tuzemských střediscích

Jestliže máte úrazovou pojistku, tak byste se měli informovat, jak je to u ní s lyžováním. Pokud se tomuto sportu nevěnujete závodně, tak u většiny pojišťoven vám bude stačit pouze základní provedení pojistky. Výhodou úrazového pojištění je to, že jakmile se vám něco stane, tak můžete za splnění určitých podmínek počítat s bolestným.

Volný terén aneb hurá mimo sjezdovky

Jezdíte ve volném terénu, protože sjezdovky vám připadají nudné? Když se půjdete nechat pojistit, nezapomeňte tuto informaci poznamenat, jelikož některé pojišťovny vás pro takovou aktivitu vůbec nemusí pojistit, jelikož to patří do velmi rizikové skupiny sportů.

Jak jste na tom s pojištěním vy? Riskujete a myslíte si, že vám se nemůže nic stát nebo jste vzorní a bez pojištění nikam nevyjdete?

 

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Jiří Vencl

Autor se aktivně věnuje tradingu, zajímá se podnikání na internetu, investice a obchodování na burze. Vede magazín TradePortal.cz, jehož cílem je přiblížení tohoto druhy výdělku široké veřejnosti. Kontaktovat jej můžete skrze Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Životní pojištění ženám podražilo: Koho stojí pojištění méně, ženy nebo muže?

Životní pojištění ženám podražilo: Koho stojí pojištění méně, ženy nebo muže?

UNISEX neboli nerozlišování pohlaví se od roku 2013 promítlo i do pojišťovnictví. Cíl byl stanoven jasně, životní pojištění žen i mužů bude za identických podmínek stejné. Povedlo se tento plán dodržet?

Cestovní pojištění vám dokáže ušetřit tisíce korun

Cestovní pojištění vám dokáže ušetřit tisíce korun

Chystáte-li se letos na cestu do zahraničí, pak rozhodně nezapomeňte na cestovní pojištění. Bez něj se totiž vystavujete riziku vysokých plateb ve chvíli, kdy se vám na dovolené něco stane. Cestovní pojištění stojí pár korun, přitom vám ale dokáže ušetřit tisíce korun.

Golfové pojištění od Allianz

Golfové pojištění od Allianz

Golf je v posledních letech velmi oblíbeným sportem. Této vášni propadlo mnoho lidí a to nejen těch, kteří patří mezi tu vyšší třídu. Hrajete rádi golf? Bojíte se o své vybavení a rádi byste ho pojistili proti krádežím či ztrátě? Nebo jste už utrpěli při golfu nějaké zranění, a zvažujete úrazovou po…

Pojištění Perspektiva pro děti

Pojištění Perspektiva pro děti

Každý rodič chce pro své děti to nejlepší, a zároveň je chce ochránit před možnými nástrahami. Takže dětské pojištění je velmi častou volbou. Nabízí ho každá pojišťovna. Dnes se podíváme na produkt Kooperativy, a to pojištění Perspektiva.Srovnání cen energií