verze pro tisk

Pořádáte doma akci? Nechte si přivézt dobrou pizzu, nebo si zajistěte catering

19. únor 2016

Pizza dnes patří k vůbec nejoblíbenějším pokrmům. Italské varianty tohoto jídla jsou však v českých restauracích často hodně změněné, takže se dá často jen těžko mluvit o tom, že jíte italskou pizzu. Ale světlé výjimky se přeci jen najdou. Konkrétně lze v tomto směru doporučit plzeňskou restauraci a pizzerii J. Gotti.


Kouzlo dobré pizzy tkví v dodržování původních receptur

Proč právě J. Gotti je tou pravou volbou, pokud chcete zajít na místo, kde se podává nejlepší pizza v Plzni? Z toho důvodu, že jí zde připravují opravdu dle tradičních italských receptur. To znamená, že se můžete těšit na křupavé a tenké těsto, které je bohatě zdobené všemi ingrediencemi, jež na daném druhu pizzy mají být. Nečekejte žádné náhražky typu, že namísto mozzarelly použijí obyčejný levný eidam apod.

Pizzu si můžete nechat zaslat i domů nebo třeba do kanceláře

Pizza Plzeň J. Gotti je v Plzni populární už dlouhou dobu. V poslední době se kromě vlastní restaurace, která je mimochodem velmi útulná, se zaměřuje také na rozvoz pizzy v Plzni a okolí. Je zcela zdarma, platíte pouze za objednané jídlo. Na výběr máte stejně jako v restauraci více než 20 druhů pizzy. Dále pak také další italské pokrmy, od těstovin přes rizota až po oblíbené zeleninové saláty. Přímo v restauraci si k jídlu navíc můžete vychutnat lahodnou italskou kávu.

Objednávka je pohodlná a rychlá

Rozvoz jídel v Plzni funguje každý den až do pozdních hodin. Objednávku provedete na webových stránkách podniku. Platit můžete v hotovosti při doručení kurýrem. Objednané jídlo vám po Plzni a do blízkého okolí doručí nejpozději do 1 hodiny, obvykle to však trvá kratší dobu.

Nezbývá, než vám popřát dobrou chuť. Ať už jste v restauraci a pizzerii J. Gotti osobně, nebo si necháte skvělé jídlo dovézt domů či do práce.

Na formálnější akce jsou lepší služby cateringové firmy

Ne vždy se hodí objednat si pizzu. Například v situaci, kdy doma pořádáte nějaký formálnější večírek. Pro takovéto příležitosti je vhodnější jiný druh pokrmů. A také musíte myslet na formu pohoštění. Abyste s tím nemuseli lámat hlavu, pozvěte si na pomoc odborníky na catering v Plzni za společnosti GastroEvent.cz. Zajistí pohoštění dle vašich představ a budou jej na akci prezentovat zkušeným personálem.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Podlahové topení: Zajistěte si doma tepelnou pohodu

Podlahové topení: Zajistěte si doma tepelnou pohodu

Stavíte dům a stojíte před základním rozhodnutím, jakým způsobem jej vytápět? Na seznam s možnými adepty byste si měli připsat i podlahové topení, protože má hned několik výhod, které jej staví před jiné způsoby vytápění.

Představuje půjčka bez registru dobrou volbu právě pro vás?

Představuje půjčka bez registru dobrou volbu právě pro vás?

Řešíte v současné chvíli dilema, kde si zařídit co nejvýhodnější úvěr? Půjčka bez registru od společnosti AsisTeam s.r.o. patří do rodiny produktů označovaných jako nebankovní úvěry a půjčky. Tato zavedená společnost vám nabídne zcela transparentní podmínky všech jimi nabízených finančních produktů.

Udržte si peníze doma – vezměte si půjčku s nulovým úrokem

Udržte si peníze doma – vezměte si půjčku s nulovým úrokem

Díky akční nabídce „první půjčka zdarma“ společnosti Zaplo Finance ušetříte, s ohledem na úrokové sazby ostatních poskytovatelů nebankovních půjček, řádově stovky až tisíce korun. Získání peněz u této společnosti je přitom velmi snadné, vyplnění žádosti Vám nezabere více jak 5 minut.

Ručit nebo neručit?

Ručit nebo neručit?

Tuhle situaci zná asi většina lidí. Přijde někdo z rodiny nebo přátel s prosbou, abyste se stali ručitelem k jejich úvěru. Mnoho z nás si řekne, že přece své sestře tuhle žádost nemůže odmítnout. A tak potom stojíte v bance a podepisujete úvěrovou smlouvu. Ale víte, že být ručitelem může být opravdu…Srovnání cen energií