verze pro tisk

Poskytnutí sídla začínajícím podnikatelům

12. květen 2013

Začínající podnikatelé se musejí vypořádat s mnoha problémy. Při vstupu do podnikatelské sféry je potřeba vyřešit nejen otázku založení společnosti, ale také například problematiku sídla společnosti. Pronájmy kanceláří jsou docela drahou záležitostí, a to zejména ve chvíli, kdy chcete mít sídlo společnosti na dobré adrese, tedy někde v centru většího města.

Reklama

V začátcích může pomoci nákup ready made společnosti

Prvním krokem, který musí udělat každý začínající podnikatel, je samozřejmě vlastní založení společnosti. To lze udělat několika způsoby. Jako nejvíce efektivní se jeví koupě ready made sro. V tomto případě si totiž pořídíte vlastní společnost během několika hodin, maximálně dní.

Kouzlo této varianty tkví v tom, že ready made sro je už předem založenou společností, která čeká jen na to, až si ji někdo ze zájemců vybere. Má splněny všechny zákonné náležitosti, tudíž jako podnikatelé nemusíte řešit spoustu problémů na úřadech a s dokumentací, která je při zakládání společnosti zapotřebí. Ušetříte tak mnoho času a námahy.

Je samozřejmě poctivé sdělit, že pořízení ready made sro něco stojí. Vynaložené prostředky jsou však kompenzovány právě úsporou času. Podnikat se díky tomuto způsobu dá prakticky ze dne na den.

Virtuální sídlo a jeho hlavní výhody

Ready made společnosti jsou zcela legální formou. Tento způsob získání vlastní firmy je dnes populární v řadě států Evropské unie. Přispívá ke snadnějšímu a rychlejšímu vstupu do podnikání. Stačí jen kontaktovat společnost, která ready made sro či as nabízí a během chvilky je vše vyřešeno.

Důležitým bodem v začátcích podnikání je sídlo firmy. Každá společnost musí mít ze zákona sídlo, to je zapsáno v Obchodním rejstříku. Nemusí se však nutně jednat o skutečné sídlo, kde budete denně k zastižení. Zejména začínajícím podnikatelům lze doporučit poskytnutí sídla, které je virtuální.

Virtuální sídlo firmy je levné, měsíčně vás vyjde maximálně na několik set korun, což je v porovnání s pronájmem skutečného sídla jen zlomek ceny. Jako podnikatelé, kteří nemusíte trávit v kanceláři a sídle firmy celý den, tak ušetříte výrazné množství finančních prostředků. Ty tak logicky můžete vložit přímo do podnikatelské činnosti a rychlejšího rozjezdu firmy.

Komerční sdělení

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ready made společnosti: Pro koho jsou určeny a jaké přinášejí výhody?

Ready made společnosti: Pro koho jsou určeny a jaké přinášejí výhody?

V posledních letech se lze setkat s nabídkou na prodej takzvaných ready made s.r.o. Jsou určeny zájemcům, kteří se chystají vstoupit do světa podnikání. Komu se ale vlastně investice do ready made společnosti vyplatí a není přeci jen založení s.r.o. lepší podniknout klasickou cestou svépomocí?

Většina bank ruší poplatky za vedení úvěru: Zvýší se tím úrok?

Většina bank ruší poplatky za vedení úvěru: Zvýší se tím úrok?

Po několika vyhraných i prohraných soudech o poplatky za vedení úvěru nastane konečně změna. Většina bank tento poplatek zrušila. Víme, které banky to jsou a zda se zrušený poplatek promítne do úroku.

Jak získat dotaci od pracovního úřadu pro začínající OSVČ

Jak získat dotaci od pracovního úřadu pro začínající OSVČ

Jste nezaměstnaní? Končí vám podpora v nezaměstnanosti a vy stále nemáte místo? Přemýšlíte, že byste začali s podnikáním, ale chybí vám finanční prostředky na nákup vybavení? Požádejte o ně váš úřad práce. Existuje služba, která začínající podnikatele finančně podpoří. A že není těžké ji získat jsme…

Nebankovní půjčky začínají dotahovat ty bankovní

Nebankovní půjčky začínají dotahovat ty bankovní

Už několik let lze na českém finančním trhu pozorovat nárůst obliby nebankovních půjček. Lidé jim dávají přednost před klasickými bankovními úvěry hned z několika důvodů. Především díky dobré dostupnosti, minimálním požadavkům na jejich získání a také rychlému způsobu vyřízení. Navíc u nich neustále…Srovnání cen energií