verze pro tisk

Praktické díly pro váš automobil: Pro pohodlnou a bezpečnou jízdu

17. srpen 2013

Investice do osobního automobilu, který používáte každý den pro své potřeby, rozhodně nejsou zbytečné. Pomáhají zlepšit jízdní vlastnosti vozidla, přispívají k lepšímu komfortu a také bezpečí během cest.

Reklama

Deflektory- k čemu slouží a proč je dobré si je pořídit

Praktickým doplňkem vozidel jsou kupříkladu deflektory. Ty jsou určeny hlavně ke zvýšení pohodlí řidiče a jeho spolujezdce během jízdy. Jedná se o obvykle plastový doplněk, který se nainstaluje do okna.

Deflektor zamezuje průvanu ve chvíli, kdy jedete po komunikaci s otevřenými okny. Slouží tak k tomu, že na vás zbytečně nefouká vítr a přesto se do vozidla dostává okýnkem čerstvý vzduch.

Pořídit si můžete univerzální deflektory, které lze použít téměř pro všechny běžně prodávané značky vozidel, krom jiného na vozidla značek Škoda, Citroen, VW a další. Jejich cena není nijak horentní, dají se pořídit v relacích od 500Kč do 2000Kč v závislosti na tom, jak jsou kvalitní, respektive z jakých materiálů jsou vyrobeny.

Jedna z nejdůležitějších výbav vozidla- pneumatiky

Kromě drobných doplňků, jakými jsou třeba právě deflektory, nesmíte ve výbavě svého automobilu samozřejmě zapomenout na mnohem důležitější prvky. Mám na mysli zejména kvalitní pneumatiky.

Právě pneu často rozhodují o tom, jaký požitek z jízdy budete ve svém vozidle mít a jak bude jízda automobilem bezpečná. Doporučuji pořizovat pneumatiky v osvědčených obchodech, například v tomto.

Určitě se vám občas přihodí, že se na automobilu porouchá nějaký díl. V tom okamžiku je dobré vědět, kde se dají pořídit náhradní díly. Pokud jezdíte v automobile značky Škoda, lze náhradní díly zakoupit v internetovém obchodě najlacnejsiediely.sk.

Nejprve bezpečnost, pak pohodlí

Při nákupu výbavy pro svůj automobil myslete vždy především na bezpečnost, teprve v druhém sledu se pak můžete zaměřit na různé drobné doplňky, které vylepší jeho jízdní vlastnosti a poskytnou vám lepší požitek z jízdy a vetší pohodlí. Bezpečnost je zkrátka na prvním místě.

-lod-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Zlato na dvouletých minimech: Příležitost k nákupu

Zlato na dvouletých minimech: Příležitost k nákupu

Najít bezpečnou investici je velmi těžké. V současné době vytvořilo zajímavou příležitost zlato, které se dostalo na dvouletá minima a zřejmě nabírá síly na další růst. Víme, proč je zlato vhodné k investici.

Jak ušetřit při opravě auta?

Jak ušetřit při opravě auta?

Jako majitelé osobního automobilu se čas od času dostanete do situace, kdy se vám na vozidle něco poškodí. Pak je nutné počítat s tím, že si oprava vyžádá investice. Jak to udělat, abyste utratili co nejméně peněz.

Které rychlé půjčky jsou skutečně spolehlivé?

Které rychlé půjčky jsou skutečně spolehlivé?

Na rychlé a bezpečné půjčky se každý den ptá spousta zájemců ze všech koutů naší země. Důvodů, proč hledají úvěr, který bude především rychlý, je mnoho – někomu došly peníze pár dní před výplatou, jiný potřebuje urychleně zaplatit účty za energie nebo jiné služby, někteří zas musí okamžitě zaplatit …

Přestavba na ethanol: Jak jezdit levně

Přestavba na ethanol: Jak jezdit levně

Nejen dieselové motory dokáží jezdit ekonomicky. Pokud máte benzínový motor a chcete ušetřit, můžete zvolit E85. Navíc toto palivo nepotřebuje další nádrž ani radikální zásahy do automobilu.Srovnání cen energií