verze pro tisk

Private Banking od Volksbank

16. únor 2012

Potřebujete být v kontaktu se svou bankou často, ale stojíte o individuálnější přístup? Nechcete čekat na pobočkách, ale mít svého vlastního bankéře? Využijte služeb privátního bankovnictví například u Volksbank. Privátní poradce na vás bude mít vždy dostatek času a připraví pro vás ta nejlepší řešení.

Reklama

Kdo může využít Private Banking

Využít tuto službu může v podstatě každý klient. Je ale obecně doporučována náročným podnikatelům nebo svobodným povoláním. Tito lidé si svého času velmi považují, a proto dovedou Private Banking náležitě ocenit. Díky privátnímu bankovnictví tak klienti získávají komplexní služby ušité na míru jejich potřebám. Často ho využívají například soudci, advokáti, daňoví poradci, lékaři a další.

Výhody Private Banking

Každý klient, který začne využívat tuto službu, bude mít přiděleného svého poradce. S ním se bude vídat a konzultovat své požadavky. Je to nesmírně výhodné, protože poradce svého klienta dokonale pozná. Díky tomu je schopen správně analyzovat potřeby a zřídit portfolio služeb, které vám budou dokonale vyhovovat, ať už budete potřebovat úvěr nebo investice.

Vy se nebudete muset starat v podstatě o nic. Novinky, které banka přináší, vám váš poradce vždy představí a nabídne. V průběhu času si několikrát ověří, zda nastavené služby stále splňují vaše záměry. Využitím Private Banking tak jako klient výrazně šetříte svůj čas.

Osobní účty pro klienty privátního bankovnictví

Pro klienty Private Banking má Volksbank k dispozici mnoho výhodných produktů. Jedním z nic je i základní osobní účet. Jeho vedení je celé zdarma. Automaticky k němu získáváte platební kartu Visa nebo MasterCard. Využít můžete okamžitého zřízení kontokorentu se zvýhodněnou sazbou, a to až do 30 tisíc korun. Samozřejmostí je internetbanking a další přidružené produkty Volksbank za zvýhodněnou cenu.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Internetové bankovnictví české pošty

Internetové bankovnictví české pošty

Češi využívají internetového bankovnictví nejčastěji u české pošty. Jak si tohoto prvenství váží samotná Česká pošta a nabízí svým klientům maximum? Proč zůstat, případně nezůstat právě zde a co vše internetové bankovnictví nabízí.Srovnání cen energií