verze pro tisk

Rozvod a vypořádání společného jmění manželů: Využijte poradenské služby

25. červen 2013

Rozhodujete se, že podáte žádost o rozvod? Vzor lze bez problémů stáhnout přes internet, a to zdarma. V případě samotného rozvodu už ale rozhodně nepočítejte s tím, že by vás nestál ani korunu.

Reklama

Pakliže jste v manželství nabyli dost společného jmění, bude nejspíše rozvod o to složitější. V každém případě je ve chvíli, kdy se bude jednat o takzvaný neporný rozvod a strany se nemohou dohodnout na všech záležitostech, vhodné přemýšlet o tom, že zvolíte nějaké poradenské služby od firmy, která má s rozvody bohaté zkušenosti.

Proč využít poradenských služeb při rozvodu

Díky poradně může být například daleko snadněji vyřešen problém, který se týká vypořádání sjm, tedy společného jmění manželů, kam spadá veškerý majetek, který jste nabyli během trvání manželství a také veškeré závazky.

Často je to právě majetek, který je zdrojem sváru během rozvodu. Každá ze stran si obvykle klade zcela odlišné nároky.

A právě rozvodové poradny a samozřejmě také kvalitní právníci, kteří vás budou zastupovat, mohou zvýšit šanci, že vypořádání společného jmění manželů bude skutečně poctivé a rovnoprávné.

Zánik společného jmění sice upravuje občanský zákoník, ale mnohdy se stává, že jsou verdikty v této oblasti při rozvodech dosti rozdílné.

Rozvod je díky poradenským službám rychlý a hladký

Poradna pro oblast rozvodu a vypořádání sjm vám pomůže k tomu, že rozvod i majetkové vypořádání bude rychlé a hladké, bez zbytečných prodlev.

Zároveň si ujasníte veškeré kroky, které je nutné při rozvodu vykonat tak, aby rozvod proběhl bez potíží a byl tím pádem také co nejlevnější.

Cena za rozvod vás v opačném případě, kdy budete spoléhat pouze na vlastní schopnosti a zkušenosti, může přijít na docela velkou sumu. Díky spolupráci s kvalitní poradenskou firmou však budete mít i o tomto zcela jasný přehled.

-fil-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Neplaťte za kancelář. Využijte virtuální sídlo

Neplaťte za kancelář. Využijte virtuální sídlo

Podnikáte a jste stále na cestách? Nemusíte mít stálou kancelář? S klienty se sice nesetkáváte často, ale když už, nechcete je vodit do restaurací nebo kaváren? Ale platit za pronájem dobrého místa si nemůžete dovolit? Pak využijte virtuální kancelář. Ve světě tolik rozšířená podoba podnikání si zís…

Zelená úsporám: Využijte státní dotace

Zelená úsporám: Využijte státní dotace

Zelená úsporám je po delší pauze opět zpět. Projekt podporující energeticky úsporná opatření pro majitele soukromých a veřejných budov je zde. Využijte dotace a ušetřete dvakrát. Projekt běží již od ledna 2013.

Využijte roli kupujícího: Nižší úrok nebo výhodné pojištění

Využijte roli kupujícího: Nižší úrok nebo výhodné pojištění

I když je český zákazník považován za málo náročného, postupně jsou i u nás prosazovány praktiky náročnějších (především západních) klientů. Co v roli kupujícího očekávat a co se nebát říct?

Jak na levné internetové nákupy? Využijte slevové kódy a kupony

Jak na levné internetové nákupy? Využijte slevové kódy a kupony

Mnozí z vás už jistě poznali, že nákupy zboží či služeb přes internet jsou mnohdy o poznání výhodnější nežli v případě, že jdete do klasického obchodu. Nyní ale i při samotných internetových nákupech můžete ušetřit ještě více peněz. Stačí využít nabízené slevové kódy a kupony. Jak na to?Srovnání cen energií