verze pro tisk

Seznamte se: Zuno Bank

14. listopad 2011

V červenci letošního roku se český finanční trh rozrostl o novou banku – Zuno Bank. Co přináší pro klienty nového? Je vůbec ještě možné v dnešní době jako nováček ulovit nové zákazníky? Zuno bank po pár měsících na trhu ukazuje, že se jí daří. Pojďme se podívat, na co vás může nalákat.

Reklama

Kdo je Zuno Bank a jak funguje

Ačkoli je banka na trhu opravdu novinkou, za ní stojí mateřská Raiffeisen Bank International. Zuno tedy staví na skutečně pevných základech. Navíc velký úspěch zaznamenala na Slovensku, kde necelý působí.

A jak takhle banka funguje? Jejím základním mottem je Less bank, more life. A toto krédo skutečně při komunikaci s bankou poznáte. Zuno bank funguje online, všechno dokážete vyřešit prostřednictvím internetového bankovnictví nebo telefonních operátorů. K dispozici je klientům i chat, Facebook nebo Twitter. Pokud chcete banku navštívit, musíte zajet do některé ze Zuno Zón. Ty se prozatím nacházejí pouze v Praze, a to na Václavském náměstí a v obchodním centru Chodov.Návštěvu však díky výborné online podpoře nebudete potřebovat.

Spoření bez zdanění

Unikátní novinkou, kterou Zuno Bank přináší, je spoření bez nutnosti danit úrok. Spoření se úročí denně, a roční úrok dělá 2 %. Jak je to s tou daňovou úlevou? Pokud váš plusový úrok nepřekročí denně 6,99 korun, nedaní se. Tudíž vy skutečně získáte tuto částku. Daň z výnosu budete platit až nad částku 127 500 korun.

Na Zuno Spoření máte peníze kdykoli k dispozici, při zakládání nemusíte dávat žádné minimální vklady a všechno je navíc zdarma – vedení účtu, výběry i vklady.

Termínované vklady s nejvyšším úročením

Zuno Bank nabízí termínované vklady s ročním úrokem 2 % již od 6měsíční vázanosti. Pro porovnání, Komerční banka nebo ČSOB nabízejí při stejné fixaci úrok pouze 0,40% ! Na rozdíl od konkurence také nemusíte skládat žádný minimální vklad. Při vkladu na tři roky získáte úrok 2,6% ročně.

Pokud budete potřebovat své peníze dříve, není problém. Neexistuje žádný poplatek za předčasný výběr. Jediné, o co v tomto případě přijdete, jdou výnosy z úroků. Vašich vložených peněz se ale předčasné zrušení nedotkne.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Spořící účet od Air bank se drží na špici

Spořící účet od Air bank se drží na špici

Relativní nováček na českém finančním trhu – Air Bank – má za sebou první úspěchy. Velmi rychle totiž roste počet jejích klientů. Ke konci března (tedy po 4 měsících fungování) čítala téměř 20 000 klientů. Většina z nich si v Air Bank založila jejich výhodný spořící účet. Ten nabízí nejvyšší úročení…

Většina bank ruší poplatky za vedení úvěru: Zvýší se tím úrok?

Většina bank ruší poplatky za vedení úvěru: Zvýší se tím úrok?

Po několika vyhraných i prohraných soudech o poplatky za vedení úvěru nastane konečně změna. Většina bank tento poplatek zrušila. Víme, které banky to jsou a zda se zrušený poplatek promítne do úroku.

Srovnání internetového bankovnictví českých bank

Srovnání internetového bankovnictví českých bank

Přemýšlíte nad založením účtu, ale nevíte, které internetové bankovnictví je pro vás nejlepší? Jde vám především o jednoduchost, ale nechcete přijít o žádnou funkci? Zvolte internetové bankovnictví, které pokryje vaše požadavky.

Internetové bankovnictví Unicredit Bank: Standard, který neurazí

Internetové bankovnictví Unicredit Bank: Standard, který neurazí

Unicredit Bank patří mezi stálici na českém trhu. Jak obstojí tato bankovní společnost v internetovém bankovnictví, v jeho obsluze, designu a zabezpečení? Je právě Unicredit Bank tou pravou volbou pro internetové bankovnictví?Srovnání cen energií