verze pro tisk

Slevy na pobyty a letenky: Ušetřit se dá i za dovolenou

26. červenec 2013

V letních měsících si většina z vás vybírá v zaměstnání dovolenou. Je ale pravdou, že stále více lidí má problémy s tím, jak si zaplatit pobyt někde u moře nebo alespoň v tuzemsku. Finanční krize, která cloumá celou Evropou již několik let, je zkrátka vidět všude.

Reklama

Pakliže nechcete trávit svoji dovolenou doma, naopak si hodláte alespoň na pár dní odpočinout někde u moře nebo během pobytu v tuzemských hotelových střediscích, avšak tak, aby vás to finančně nepoložilo, je zde určitá šance- porozhlédnout se na internetu, zda nenajdete nějaké slevy na pobyty nebo letenky.

Cenově výhodnou dovolenou nabízejí slevové portály

Ušetřit se dá i za dovolenou, pakliže využijte příhodné slevy, které nabízejí různé slevové portály i samotné cestovní kanceláře a prodejci letenek.

Zatímco klasická dovolená u moře vás vyjde třeba i na patnáct a více tisíc korun, včetně dopravy, ubytování a stravy, díky slevovým akcím můžete ceny srazit klidně i na polovinu.

Slevy na pobyty na webu shopcity.sk

Slevové akce na pobyty poskytuje internetový portál shopcity.sk. Ten se specializuje zejména na pobyty ve slovenských hotelech a penzionech, čas od času se zde ale objevují také slevy na zahraniční pobyty, a to víkendové i celotýdenní.

Slevy dosahují v průměru několik desítek procent oproti původním cenám. Dovolenou si tak užijete, aniž by vás vyšla příliš draho. Poznáte nová místa, odpočinete si od běžného pracovního shonu a načerpáte novou energii, kterou využijete po návratu do zaměstnání a denní rutiny.

Letenky do celé Evropy za nejnižší ceny

Zajímavé slevy online najdete nejen na pobyty, levně se dají pořídit také samotné letenky do vybraných destinací.

Pakliže hledáte levné letenky, na tomto linku je téměř jistě najdete. Levné letenky do celé Evropy si zde můžete vyhledat a zakoupit přes internet, zaplatíte je pomocí bankovní karty, vytisknete a můžete letět.

-lod-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Pět tipů, jak ušetřit na daních

Pět tipů, jak ušetřit na daních

Jako podnikatelé se jistě chcete věnovat co nejvíce rozvoji své společnosti. To vás stojí samozřejmě dost času. A nezbývá čas se zabývat ještě daněmi a účetnictvím. Snadno se pak stane, že vás daně stojí zbytečně moc peněz. Proto je dobré vědět, jak se dá na daních ušetřit.

Jak ušetřit za elektřinu?

Jak ušetřit za elektřinu?

Ceny elektřiny neustále stoupají a brzo přijde domů roční zúčtování. Obáváte se výše tohoto účtu? Pokud se vám nelíbí ceny vašeho dodavatele, není nic jednoduššího, než ho změnit. Ne vždy ale toto stačí k úspoře. Přinášíme několik tipů, jak v následujícím roce za elektřinu ušetřit.

Jak ušetřit při opravě auta?

Jak ušetřit při opravě auta?

Jako majitelé osobního automobilu se čas od času dostanete do situace, kdy se vám na vozidle něco poškodí. Pak je nutné počítat s tím, že si oprava vyžádá investice. Jak to udělat, abyste utratili co nejméně peněz.

Jak ušetřit za vodu? 4 tipy pro každou domácnost

Jak ušetřit za vodu? 4 tipy pro každou domácnost

Při stále se zvyšujících cenách za energie je jasné, že se rodiny snaží ušetřit kde se dá. Spotřebu vody můžeme částečně ovlivnit. Stačí se zamyslet nad tím, jak s ní hospodaříme. Koupete se denně ve vaně? Myjete nádobí pod tekoucí vodou? Používáte starou pračku? Toto jsou jen některé situace, ve kt…Srovnání cen energií