verze pro tisk

Vánoce 2013 ovládne elektronika: Češi si ji pořídí na půjčku?

27. listopad 2013

Co je hitem letošních Vánoc? Přinesou Vánoce 2013 další technologické vymoženosti? Kolik za ně zaplatíme a jak je většina Čechů pořídí? Na tyto otázky známe odpovědi, navíc i s doporučením.

Reklama

Hit Vánoc 2013

Letošním Vánocům budou dominovat chytré hračky. Mezi dětmi se jedná například o Furbyho. Pro všechny věkové kategorie je zde hit Vánoc roku 2012 – tablety. Přísun levných čínských tabletů dělá z tohoto zboží dostupný a dobře vypadající dárek. Navíc v širokém výběru naleznete tablety pro děti, nenáročné, ale i náročné uživatele.

Tablety

Cenově se pohybují již od 2 000 korun. Udělají radost dětem i dospělým. Operační systém Android si každá skupina uživatelů přizpůsobí svým potřebám a to především kvůli velkému množství aplikací (zdarma i placených). K dispozici jsou i zařízení s jiným operačním systémem, ale s vyšší pořizovací cenou.

Jak financovat Vánoce

Češi opět trhli rekordy. Měsíc před Vánocemi si Češi půjčili více peněz na Vánoce, než kdykoliv dříve. Otázkou samozřejmě zůstává, do jaké míry je to zodpovědné a zda by nebylo lepší Furbyho a tablety oželet, případně na ně místo splátek s úroky našetřit.

České rodiny utrácejí za dárky až tisíc(e) korun a to ne na rodinu, ale na člena. Dětem moderní hračky, (pra)rodičům nový mobil (pro seniory), případně wellness pobyt. Vánoce jsou čistě tržním svátkem, kde se Češi předhánějí, kdo nadělí hodnotnější dárek.

Na Vánoce a podobně byste měli čerpat vždy jen volné zdroje. Vánoce rozhodně patří mezi události, kvůli kterým se nevyplatí zadlužit a dostat do problémů. Vaši blízcí vás pochopí a rozhodně je potěšíte i méně cennými dárky než finančními problémy v novém roce.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Jiří Vencl

Autor se aktivně věnuje tradingu, zajímá se podnikání na internetu, investice a obchodování na burze. Vede magazín TradePortal.cz, jehož cílem je přiblížení tohoto druhy výdělku široké veřejnosti. Kontaktovat jej můžete skrze Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vánoce na dluh? Ano, ale s rozumem

Vánoce na dluh? Ano, ale s rozumem

Vánoce jsou už skoro za dveřmi, a tak se všichni určitě zabýváme tím, jakými dárky své blízké letos potěšíme. A mnozí z nás si také lámou hlavu nad tím, kde na letošní Vánoce vůbec vzít. Málokdo má tolik volných finančních prostředků, jak by si představoval. A tak v posledních několika letech se moh…

Jak a kde sehnat peníze na Vánoce

Jak a kde sehnat peníze na Vánoce

Vánoce se rychle blíží a čas nakupování vánočních dárků také. Ovšem co když nemáte dostatek finančních prostředků k uspokojení přání svých nejbližších, nejčastěji dětí, které prostě nemůžete zklamat. Kde si rychle půjčit a neplatit přemrštěný úrok?

Aby půjčka na Vánoce nebyla katastrofou

Aby půjčka na Vánoce nebyla katastrofou

Již jen pár týdnů nás dělí od vánočních svátků, což nám neodbytné vánoční melodie připomínají v každém nákupním centru. Úklid, dárky, cukroví, vánoční hostiny, cesty k příbuzným na vánoční návštěvy a mnoho dalšího znamená nejen hodně radosti o Vánocích, ale před nimi i spoustu starostí a také peněz.…

Úvěrové Vánoce v bankách

Úvěrové Vánoce v bankách

Vánoce tady máme za dva týdny, a tak i banky připravily pro své klienty dárky. A to v podobě nejrůznějších více či méně výhodných úvěrů. Uvažujete, že si půjčíte ať už na dárky, nebo na cokoli jiného? Teď máte jedinečnou možnost využít akčních nabídek. Pojďme se podívat, za jakých podmínek si dnes m…Srovnání cen energií