verze pro tisk

Triarios: Vedení účetnictví, které se vyplatí

25. srpen 2016

Účetnictví není v dnešní době nejjednodušší záležitostí. Záleží, v jakém směru podnikáte, ale v drtivé většině případů se vyplatí spolupráce s odborníky, kteří mají potřebné znalosti, rozhled a zkušenost. Nejen vedení účetnictví Praha může zajistit i vaší firmě společnost Triarios. Jedná se o profesionály, kteří ve svém oboru působí již dvacet let – nabídnou vám pomocnou ruku.

Reklama

Nechejte si vypracovat audit – může to jít i lépe

Zdá se vám, že vaše podnikatelské aktivity nejsou tak efektivní, jak by se očekávalo? Samozřejmě to je možné a navíc i velice časté. Nutno podotknout, že obvykle však úplně zbytečné – celá situace se odvíjí zpravidla od nesprávného daňového hospodaření. Necháte-li si vypracovat audit, pravděpodobně zjistíte, že vaše stávající postupy v účetnictví nejsou ideálním řešením. Pak se bude přímo nabízet tzv. rekonstrukce účetnictví, která přinese rychle své ovoce.

Navíc je vhodné zdůraznit, že při chybách v účetnictví vám hrozí nemalé sankce. V určitých situacích se může jednat dokonce o likvidační pokuty. Obvykle se však dají i menší chyby napravit, avšak bez zbytečných odkladů.

Účetnictví s přizpůsobením na míru

Triarios nabízí služby, které jsou přizpůsobené na míru v závislosti na povaze vašeho podnikání. Díky dokonalé znalosti legislativy se není nutné obávat jakýchkoliv komplikací. Kromě účetnictví se můžete spolehnout rovněž i na oblast daňového poradenství a případně i na přeměnu firmy či pomoc při prodeji.

Veškeré výstupy lze získat i v několika světových jazycích. Spolupráce tedy přijde vhod i v případě podnikání za hranicemi České republiky.

Chcete-li si ušetřit čas a nemalé starosti, není problémem ani zastupování společnosti na důležitých jednáních na úřadech či při kontrolách. Triarios je tým, který se postará, aby bylo ve vaší firmě vše v největším pořádku.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Triarios: Vedení účetnictví, které se vyplatí

Triarios: Vedení účetnictví, které se vyplatí

Účetnictví není v dnešní době nejjednodušší záležitostí. Záleží, v jakém směru podnikáte, ale v drtivé většině případů se vyplatí spolupráce s odborníky, kteří mají potřebné znalosti, rozhled a zkušenost. Nejen vedení účetnictví Praha může zajistit i vaší firmě společnost Triarios. Jedná se o profes…

Jednoduché účetnictví pro osoby samostatně výdělečně činné

Jednoduché účetnictví pro osoby samostatně výdělečně činné

Osoby samostatně výdělečně činné, které obvykle nepotřebují mít pro své podnikání ani virtuální sídlo společnosti, neboť za sídlo své firmy často udají vlastní adresu, mají mnohdy problém s účetnictvím, a to zvláště tehdy, dělají-si jej zcela sami. V případě, že se nejedná zrovna o ekonomy a vystudo…

Starosti s vedením účetnictví lze jednoduše přenechat na jiných

Starosti s vedením účetnictví lze jednoduše přenechat na jiných

Mnozí podnikatelé mají doslova strach v očích, jakmile se blíží čas odvodu daní a mají mít co do činění s finančním úřadem. Pokud mezi ně patříte i vy a nechcete se už nadále strachovat, zda je účetnictví ve vaší firmě v pořádku, stačí udělat jednoduchý krok – přenechat vše na externí účetní firmě.

Většina bank ruší poplatky za vedení úvěru: Zvýší se tím úrok?

Většina bank ruší poplatky za vedení úvěru: Zvýší se tím úrok?

Po několika vyhraných i prohraných soudech o poplatky za vedení úvěru nastane konečně změna. Většina bank tento poplatek zrušila. Víme, které banky to jsou a zda se zrušený poplatek promítne do úroku.Srovnání cen energií