verze pro tisk

Blíží se konec refinancování? Přicházejí hypotéky s bonusem.

13. květen 2012

Čeká vás stavba či koupě nového bytu? Přemýšlíte nad hypotékou? Chcete si vybrat ten nejvýhodnější produkt? Sazby hypotečních úvěrů se stále drží poměrně nízko. Klienty ale už dnes zajímá mnohem více než jen to, kolik ve finále přeplatí. Třeba možnost předčasných splátek nebo refinancování. Právě refinancování hypoték je pro banky velké mínus. Klienti jim odcházejí a ony tak přicházejí o obchody. Proto se ČSOB rozhodla pro novou Hypotéku s bonusem.

Reklama

O co se jedná

Hypotéka s Bonusem je novinkou mezi hypotečními úvěry ČSOB. Slouží bance k tomu, aby při změnách úrokových sazeb nepřicházela o klienty. Jinými slovy, svému zákazníkovi dá bonus za to, že se zaváže zůstat u ní po celou dobu splatnosti úvěru.

Jak hypotéka s bonusem funguje

Klient, který se zaváže zůstat po celou dobu trvání smlouvy u ČSOB, a tedy nerefinancovat svůj úvěr, vrátí banka 5% z výše úvěru. Tento bonus bude rozdělen do dvou splátek. První klient obdrží po 12 letech, druhou část na konci trvání úvěrové smlouvy. Při dvoumilionové hypotéce tak dostane 100 000 korun zpět.

V případě, že některou z podmínek klient poruší, nečekají ho žádné sankce. A to i v případě, že již obdrží první část bonusu a teprve poté se rozhodne odejít. O již vyplacenou splátku bonusu nepřijde.

Parametry této hypotéky

Pokud vás zaujala tato možnost, podívejte se na parametry Hypotéky s bonusem. Půjčit si můžete minimálně 200 000 korun. Minimální doba splatnosti je 20 let. Hypotéku dostanete i do výše 100% zástavní hodnoty nemovitosti. Úrok je potřeba fixovat na 3 nebo 5 let, což jsou nejvyužívanější a nejvýhodnější sazby. V době konce fixace můžete dávat mimořádnou splátku ve výši 20% z částky úvěru

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Blíží se konec refinancování? Přicházejí hypotéky s bonusem.

Blíží se konec refinancování? Přicházejí hypotéky s bonusem.

Čeká vás stavba či koupě nového bytu? Přemýšlíte nad hypotékou? Chcete si vybrat ten nejvýhodnější produkt? Sazby hypotečních úvěrů se stále drží poměrně nízko. Klienty ale už dnes zajímá mnohem více než jen to, kolik ve finále přeplatí. Třeba možnost předčasných splátek nebo refinancování. Právě re…

Refinancování hypotéky: Změňte banku včas

Refinancování hypotéky: Změňte banku včas

Současné nízké úrokové sazby přímo svádějí k refinancování. Převeďte vaše závazky k jiné bance s nižším úrokem a ušetřete až desetitisíce. Využijte nízkých úrokových sazeb i konkurenčních bojů.

Zlato zažilo nejhorší rok: Konec zlaté éry?

Zlato zažilo nejhorší rok: Konec zlaté éry?

Zlato je považován za bezpečný kov, který chrání peníze před inflací, před radikálními změnami a podobně. V roce 2013 se zlatu příliš nedařilo a jedná se o nejhorší rok v dějinách. Znamená to konec zlaté éry?

Úrokové sazby hypoték na absolutním minimu: Využijte hypotéky nyní, levnější nebude

Úrokové sazby hypoték na absolutním minimu: Využijte hypotéky nyní, levnější nebude

Hypotéka je nejběžnějším financováním bydlení. V současné době je nejlevnější ve své historii. Jak na hypotéce zaplatit co nejméně nebo jak si snížit splátky současné hypotéky? Půjčte si peníze na bydlení levně.Srovnání cen energií