verze pro tisk

Konsolidujte úvěry na bydlení s IQ Hypotékou Multi

8. červenec 2012

Vzali jste si hypoteční úvěr na pořízení bytu nebo domu? A potom úvěr ze stavebního spoření na rekonstrukci nebo zařizování? Máte prostě více hypoték, překlenovacích či řádných půjček od stavebních spořitelen? Platíte zbytečné poplatky za vedení úvěrových účtů? Pak všechny vaše závazky sjednoťte. Využijte IQ Hypotéku Multi od LBBW bank a ušetřete.

Reklama

Proč konsolidovat závazky

Máte-li více úvěrů od různých společností, s největší pravděpodobností platíte několik poplatků za jejich vedení. Konsolidace hypoték vás tohoto zbaví. Mnoho starších úvěrů může mít ještě velmi vysoké úrokové sazby. I těch se při konsolidaci můžete zbavit. Konsolidace závazků ulehčí vašemu rodinnému rozpočtu a umožní vám větší přehled nad vašimi splátkami.

Co je IQ Hypotéka Multi

LBBW nabízí tuto hypotéku v několika variantách. Konsolidovat můžete buď několik úvěrů určených přímo k bydlení (pořízení, rekonstrukce, zařízení), a to s IQ Hypotékou Multi-účel bydlení. Pokud jste si vzali více půjček na pronájem nebo rekreační chatu, sníží vaše závazky IQ Hypotéka Multi-jiný účel než bydlení. A pokud máte různé spotřebitelské úvěry ve formě americké hypotéky (zajištění nemovitostí), i ty lze s LBBW konsolidovat.

Parametry IQ Hypotéky Multi

Základní podmínkou konsolidace je, že úvěry musí být zajištěné nemovitostí nacházející se na území ČR. Sloučit tedy nemůžete několik půjček z kreditních karet nebo hotovostní úvěry. LBBW poskytne IQ hypotéku do výše 90% zástavní hodnoty nemovitosti. Minimální výše úvěru je 250 000 korun. Splatná je až 30 let při fixaci 1,2,3,4,5,10,15 a 20 let. Je nutné vedení běžného účtu u LBBW a pojištění zastavované nemovitosti.

Jak IQ Hypotéku získat?

K tomu, abyste uspěli při žádosti o IQ Hypotéku potřebujete potvrzení o příjmu, případně daňové přiznání. Musíte být občanem České nebo Slovenské republiky. Cizinci také mohou žádat, v případě, že mají u nás trvalý pobyt. Jeden žadatel musí mít příjem minimálně 10 000 korun, u dvou žadatelů je minimum 15 000 korun.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Konsolidujte úvěry na bydlení s IQ Hypotékou Multi

Konsolidujte úvěry na bydlení s IQ Hypotékou Multi

Vzali jste si hypoteční úvěr na pořízení bytu nebo domu? A potom úvěr ze stavebního spoření na rekonstrukci nebo zařizování? Máte prostě více hypoték, překlenovacích či řádných půjček od stavebních spořitelen? Platíte zbytečné poplatky za vedení úvěrových účtů? Pak všechny vaše závazky sjednoťte. Vy…

Sjednoťte si úvěry do jednoho se CitiPůjčkou

Sjednoťte si úvěry do jednoho se CitiPůjčkou

Citibank od května letošního roku přichází na bankovní trh s novým produktem „konsolidace se CitiPůjčkou“. Díky ní se vaše různé půjčky mohou sloučit do jediné, což je výhodné už jen pro to, že budete mít o splátkách větší přehled a ušetříte peníze.

Jak prodat nemovitost s hypotékou

Jak prodat nemovitost s hypotékou

Pořídili jste si před lety vlastní bydlení na hypotéku jako tisíce dalších lidí. Jenže přišla situace, kdy je nutné byt nebo dům prodat. Obáváte se, jestli je možné vůbec prodat nemovitost zatíženou hypotékou? Jde to. Pojďme se podívat, jak na to.

Jak prodat dům s hypotékou?

Jak prodat dům s hypotékou?

Koupili jste si dům, ale nyní potřebujete větší nebo v jiné lokalitě? Potřebujete dům prodat, ale máte na něj hypotéku? Dnes se již nejedná o žádný velký problém, prodejů domů zatížených hypotékou přibývá a do těchto statistik se můžete zapojit i vy.Srovnání cen energií