verze pro tisk

Znáte kalkulačku, která by vám každým výsledkem dělala radost?

27. září 2012

Matematika nepatří mezi nejoblíbenější předměty. Existují však počty, které vám udělají opravdovou radost. O co se jedná? O kalkulačku, která vám spočítá, o kolik nižší můžete mít splátku hypotéky.

Reklama

Kde si můžu spočítat úsporu na hypotéce?

Tuto „kouzelnou“ kalkulačku najdete na této stránce webu PenizeNAVIC.cz: http://www.penizenavic.cz/kalkulatory/rozsirena-hypotecni-kalkulacka. Do této kalkulačky jednoduše zadejte úrok, kterým je úročena vaše současná hypotéka či úrok, který vám nabídl pracovník banky, potvrďte zadání a pak již jen čekejte na výpočet úspory ve vašem konkrétním případě.

Díky opravdu výrazným slevám na úrokových sazbách, které jsou vám hypoteční specialisté spolupracující s webem PenizeNAVIC.cz vyjednat se bude zcela určitě jednat o opravdu zajímavou úsporu.

Jakým způsobem probíhá spolupráce s hypotečním specialistou webu PenizeNAVIC.cz?

Postup získání výhodné hypotéky za pomocí hypotečního specialisty spolupracujícího s webem PenizeNAVIC.cz se skládá z několika málo jednoduchých kroků.

Postup pro získání výhodné hypotéky

  1. Požádejte o nezávaznou a bezplatnou konzultaci financování vašeho bydlení prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného na kterékoliv stránce webu PenizeNAVIC.cz
  2. Porovnejte nabídku vyhotovenou přiřazeným hypotečním specialistou.
  3. V případě, že tato nabídka splňuje vaše očekávání, domluvte se s hypotečním specialistou na dalším postupu (pokud tato nabídka vaše představy nesplňuje, ve spolupráci jednoduše nepokračujte)
  4. Dalším krokem je zpravidla sepsání žádosti o vybraný hypoteční úvěr a jeho následné schválení.
  5. Po schválení hypotečního úvěru hypoteční specialista zařídí splnění všech podmínek čerpání hypotéky (katastr nemovitostí, žádost o čerpání hypotéky)
  6. Šestým a zároveň posledním krokem je pak samotné čerpání hypotéky a pořízení si nového bydlení.

Luxus, který si může dovolit každý

Špičkový servis ze strany hypotečního specialisty přitom získáváte naprosto zdarma. Samotný hypoteční specialista je za svou práci odměňován ze strany banky, u které vám zprostředkoval hypotéku.

Využitím služeb hypotečního specialisty webu PenizeNAVIC.cz tedy získáváte nejen finanční, ale také časovou úsporu.

Máte-li tedy zájem o zjištění vašich možností financování bydlení, neváhejte požádat ještě dnes o bezplatný a nezávazný návrh vyplněním formuláře na webu PenizeNAVIC.cz

 

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Jan Potůček

Autor se zaměřuje na internetový marketing, SEO a investiční příležitosti. Kontaktovat jej můžete skrze Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Znáte kalkulačku, která by vám každým výsledkem dělala radost?

Matematika nepatří mezi nejoblíbenější předměty. Existují však počty, které vám udělají opravdovou radost. O co se jedná? O kalkulačku, která vám spočítá, o kolik nižší můžete mít splátku hypotéky.

Znáte už kreditní kartu na počkání?

Znáte už kreditní kartu na počkání?

Kreditní kartu dnes vlastní téměř každý. Její získání není moc náročné. Navíc banky se neustále předhánějí v počtu prodaných kusů, i v novinkách. A jednu z těch novinek nabízí asi dva měsíce GE Money Bank. Přináší totiž kreditní kartu na počkání.

Druhy pojištění, která se vyplatí zajistit

Druhy pojištění, která se vyplatí zajistit

Pojišťovny dnes nabízejí celou řadu produktů. Jaká pojištění jsou ale skutečně důležitá a měl by na jejich sjednání myslet každý z vás?

Která životní pojistka je pro vás ta pravá?

Která životní pojistka je pro vás ta pravá?

Všude okolo nás slýcháme, jak je důležité mít životní pojištění. Jeho základní funkcí je ochrana pojištěných osob před smrtí či jinými neočekávanými událostmi. Ale životních pojistek je několik druhů. Pro každého tak může být vhodná úplně jiná. Vyznáte se v dnešních možnostech? Pojďme si společně pr…Srovnání cen energií