verze pro tisk

Jak se odrazí rostoucí cena zlata na zlatých špercích?

14. únor 2013

Zlaté šperky, mezi něž se řadí především klasické nebo snubní prsteny, ale také řetízky nebo náušnice, jsou velmi kvalitními doplňky, které potěší každou ženu i mnoho mužů. Nákup zlatých šperků však může být i poměrně solidní investicí. Přestože se v tomto případě nejedná o běžné investiční zlato ( to má jiné podoby- slitky, mince nebo cihly), mohou být kupříkladu zlaté snubní prsteny, které pořídíte v každém kvalitním zlatnictví, solidní investicí.

Reklama

Zlato se vyplatí pořizovat i ve formě prstenů či řetízků

Jak známo, cena zlata roste. Jen v posledních dvou či třech letech šla cena zlata na trzích vzhůru o několik desítek procent. Je jasné, že takto razantní růst je spíše výjimečný, nicméně každý odborník vám potvrdí, že investice do zlata je veskrze výhodná, a to zejména proto, že zlato nemá předpoklady k tomu, aby do budoucna ztrácelo svoji hodnotu. Předměty ze zlata jsou vzácné, neboť je drahocenné i samotné zlato, jehož světové zásoby se postupně tenčí. Je tak logické, že investice do jakékoliv formy zlata je dobrou volbou. Zlaté snubní prsteny nebo řetízky sice po čase přeci jen trochu ztrácejí svoji původní hodnotu, neboť se počítá s tím, že při jejich nošení lehce poškodí struktura, nicméně i přesto jsou mnohem lepší investicí nežli koupě jiných drahých kamenů či investice do zcela jiných forem.

Nákup zlatých šperků

Zlaté prsteny se dnes dají pořídit v mnoha podobách a velikostech. Cenu určuje ryzost zlata. Každé kvalitní zlatnictví by vám mělo být schopno nabídnout klasické i snubní prsteny, řetízky a další produkty v mnoha variantách tak, abyste uspokojili svoji touhu a zároveň příliš nepoškádlili svoji peněženku či bankovní konto. Důležité je ověřit si kvalitu a pravost zlata. Proto lze jen a jen doporučit nákup zlatých šperků pouze v osvědčených obchodech, kde se můžete spolehnout na kvalitu.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak se odrazí rostoucí cena zlata na zlatých špercích?

Jak se odrazí rostoucí cena zlata na zlatých špercích?

Zlaté šperky, mezi něž se řadí především klasické nebo snubní prsteny, ale také řetízky nebo náušnice, jsou velmi kvalitními doplňky, které potěší každou ženu i mnoho mužů. Nákup zlatých šperků však může být i poměrně solidní investicí. Přestože se v tomto případě nejedná o běžné investiční zlato ( …

Cena zlata začíná růst: Dlouhodobá investice pro jednotlivce i rodiny

Cena zlata začíná růst: Dlouhodobá investice pro jednotlivce i rodiny

Zlato nabízí příležitost roku. Po silném oslabení zlato začíná posilovat a tento trend si uchová minimálně do konce roku 2014. Tuto informaci navíc máme z první ruky, přímo od Bernankeho, šéfa amerického federálního rezervního systému.

Ušetřete za elektřinu: Rostoucí ceny neznamenají vyšší účty

Ušetřete za elektřinu: Rostoucí ceny neznamenají vyšší účty

Rostoucí ceny energií lze zastavit pouze změnou dodavatele. Ovšem účet za elektřinu lze snížit, respektive stabilizovat i jinými způsoby. Podívejte se, jak na elektřině nejvíce ušetřit a neomezovat spotřebu.

Nákupy v internetových obchodech: Cena vítězí

Nákupy v internetových obchodech: Cena vítězí

Mnoho lidí v dnešní době nakupuje v internetových obchodech. Ve většině případů se tam dá zboží nakoupit nejlevněji. Další výhodou oproti kamenným prodejnám je pohodlné doručení až domů. Nákup na internetu má však i nevýhody, tou hlavní je asi nemožnost vyzkoušení zboží a jeho prohlédnutí ve skutečn…Srovnání cen energií