verze pro tisk

Ready made společnosti: Pro koho jsou určeny a jaké přinášejí výhody?

5. listopad 2014

V posledních letech se lze setkat s nabídkou na prodej takzvaných ready made s.r.o. Jsou určeny zájemcům, kteří se chystají vstoupit do světa podnikání. Komu se ale vlastně investice do ready made společnosti vyplatí a není přeci jen založení s.r.o. lepší podniknout klasickou cestou svépomocí?


Ready made s.r.o. jsou stále relativní novinkou, která si ale právem získala patřičnou pozornost. Tyto firmy na prodej jsou založeny čistě za účelem následného odkoupení lidmi, kteří nechtějí, nebo z nějakého důvodu nemohou sami obíhat úřady (Živnostenský úřad a další) a ztrácet tak svůj drahocenný čas, ale chtějí co nejrychleji podnikat.

Hlavní přednosti koupě ready made společnosti

Právě úspora času a minimum námahy jsou hlavními důvody, proč si koupit ready made s.r.o. Firmy, které je nabízejí, vyřídí prakticky všechny nezbytné náležitosti samy. S.r.o. už tak má například splacený základní kapitál, je vedena v příslušném Obchodním rejstříku, má zapsané sídlo společnosti. Vy si po nákupu tyto údaje můžete jednoduše pouze změnit.

Je důležité zmínit, že v případě koupě ready made společnosti máte jistotu toho, že nemá žádné závazky. Tyto předzaložené firmy na prodej mají totiž nulovou historii.

Cena za ready made s.r.o. není vysoká

A cena za ready made společnosti? Tak kupříkladu firma Simply Office s.r.o. je nabízí už od necelých 18.000 Kč v případě, že zde nebudou prováděny žádné změny. Prodej se uskutečňuje velmi rychle, takže podnikat můžete začít doslova během pár minut.

Simply Office s.r.o. nabízí kromě prodeje ready made společností také vlastní založení s.r.o., a to na základě vašich konkrétních požadavků a podmínek. Určíte si tak, jaký má mít název, jaký má být základní kapitál, kde bude mít sídlo a další podrobnosti. Veškeré právní kroky a náležitosti, které jsou se založením spojené, pak firma vyřídí za vás. Nabízí vám i možnost poskytnutí sídla firmy, což je jednou z hlavních podmínek pro legální fungování s.r.o. a a.s. v České republice.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ready made společnosti: Pro koho jsou určeny a jaké přinášejí výhody?

Ready made společnosti: Pro koho jsou určeny a jaké přinášejí výhody?

V posledních letech se lze setkat s nabídkou na prodej takzvaných ready made s.r.o. Jsou určeny zájemcům, kteří se chystají vstoupit do světa podnikání. Komu se ale vlastně investice do ready made společnosti vyplatí a není přeci jen založení s.r.o. lepší podniknout klasickou cestou svépomocí?

Nebankovní půjčky pro problémové klienty: Jaké výhody a úskalí přinášejí?

Nebankovní půjčky pro problémové klienty: Jaké výhody a úskalí přinášejí?

Pokud se ocitnete v prodlení se splácením úvěru, případně některý závazek neplníte dle smluvených podmínek, rázem se ocitnete v některé z registru dlužníků. Pak je pro vás mnohem obtížnější získat půjčku v bance. Právě banky totiž na tyto registry berou značný ohled. Jakmile při žádosti o úvěr zjist…

I důchodce má nárok na půjčku: Jaké jsou možnosti?

I důchodce má nárok na půjčku: Jaké jsou možnosti?

V České republice je mnoho bankovních společností, ale jen málokterá myslí se svou nabídkou i na lidi, kteří mají nižší příjem. Takovou skupinou jsou zejména důchodci.

Jaké jsou možnosti bezpečného uložení peněz?

Jaké jsou možnosti bezpečného uložení peněz?

Rádi byste sobě či svým blízkým spořili jednorázově či pravidelně nějaké peníze? Nevíte, jaké jsou Vaše možnosti spoření? V tom případě pozorně čtěte následující článek věnovaný právě tématu možnostem bezpečného spoření.Srovnání cen energií