verze pro tisk

Finanční služby mBank: Jaké produkty banka nabízí

23. duben 2014

Jednou z oblíbených tuzemských bank, kterou v současné době využívají desítky tisíc lidí, je mBank. Tento bankovní ústav svým klientům přináší řadu služeb a produktů. Nejvýznamnější z nich si představíme v tomto článku.

Reklama

 

 

Osobní účty

Zcela jistě vás nejvíce zajímá, jaké jsou podmínky a výhody v případě, že si u mBank založíte osobní účty. Základní účet je pojmenován mKonto.

Lze jej založit přímo na pobočce, můžete ovšem využít i online zřízení, kdy veškeré údaje vyplníte přes internet. Další možností je založení osobního účtu a podpis smlouvy prostřednictvím kurýra, který vám ji doveze až k vám domů.

Osobní účty u mBank jsou výhodné především v tom, že je jejich vedení zcela zdarma. Neplatíte ani za odchozí a příchozí platby, stejně jako za platby inkasa či elektronické výpisy. Pokud účet využíváte průměrně či dokonce i podprůměrně, neplatíte skutečně vůbec. Jedinou výjimkou je snad jen situace, kdy například zapomenete PIN. Pak zaplatíte za jeho změnu 25 Kč.

Spoření u mBank

mBank rozhodně nenabízí pouze osobní účty. V rámci svých služeb vám zajistí také spořicí účet. Jeho zřízení je opět otázkou několika minut, ať už na pobočce či online. Velkou předností spořicího účtu u mBank je to, že zde neexistují žádné výpovědní lhůty.

O spořící účet si můžete zažádat už v okamžiku, kdy si sjednáváte mKonto – osobní účet. Každý z vás si přitom může založit až čtyři účty na své jméno.

Vybrat si přitom můžete z několika variant spořících účtů - eMax, eMax+ a mVklad, od května navíc přibude další produkt. Každý z vás si může založit 4 eMax účty, 4 eMax+ účty a neomezený počet mVkladů.

Pojištění

mBank je moderním bankovním ústavem, proto má ve svém portfoliu služeb také úvěry a hypotéky. A k nim samozřejmě nechybí ani příslušná pojištění.

Jako příklad lze uvést pojištění pro hypotéky. Ve chvíli, kdy si jej ke své hypotéce sjednáte, bude vás hypoteční úvěr zvýhodněn lepší úrokovou sazbou, a to po celou dobu jeho trvání. Díky tomu tak můžete ušetřit nemalé finanční prostředky.

Pojištění u mBank lze zajistit také na cesty, na pravidelné výdaje nebo jako pojistku proti neschopnosti splácet půjčku. Tyto formy pojištění jsou velmi praktické, každému z vás se jednou v životě mohou hodit.

Více informací o službách a nabídce mBank se dozvíte na internetových stránkách mbank.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Finanční služby mBank: Jaké produkty banka nabízí

Finanční služby mBank: Jaké produkty banka nabízí

Jednou z oblíbených tuzemských bank, kterou v současné době využívají desítky tisíc lidí, je mBank. Tento bankovní ústav svým klientům přináší řadu služeb a produktů. Nejvýznamnější z nich si představíme v tomto článku.

GE Money Bank – osobní bankovní produkty a služby, které nabízí

GE Money Bank – osobní bankovní produkty a služby, které nabízí

GE Money Bank je bankou, která se řadí mezi moderní instituce. Orientuje se především na „obyčejné“ lidi, kterým nabízí celou řadu zajímavých produktů a služeb. Abyste měli lepší představu, představím vám několik z nich.

Lehká hypotéka od mBank

Lehká hypotéka od mBank

Rozhlížíte se po té správné bance, u které si vezmete hypotéku? Chcete co nejvýhodnější úrokovou sazbu, ale také co nejlevnější ostatní náklady? Je to pochopitelné. Hypotéka zatíží rodinný rozpočet na mnoho let, a to nejen ve splátkách. Na ostatních poplatcích můžete mnoho ušetřit. Prostudujte si na…

Česká národní banka oslabuje korunu: Jak zasáhne intervence občany?

Česká národní banka oslabuje korunu: Jak zasáhne intervence občany?

Česká národní banka se rozhodla k zásahu do české ekonomiky. Hodlá snižovat devizové rezervy a oslabit tak českou korunu. Co vše se tím zdraží a k čemu to je dobré?Srovnání cen energií