verze pro tisk

Exkluziv od Allianz: Povinné ručení, které vám ušetří peníze a splní veškeré nároky

16. srpen 2012

Nejste spokojeni se svým povinným ručením a myslíte, že za něj utrácíte akorát nehorázné peníze? Nepokrývá vaše ručení vše, co byste si přáli? Pokud hledáte produkt, který ušetří nemalé peníze a splní vaše nároky, pak je možná pravé to od Allianz.

Reklama

Na českém trhu je mnoho povinných ručení, které nabízejí ta či ona zvýhodnění a pohybují se v různých cenových relacích. Jsou to většinou běžná povinná ručení, kterým ale „něco“ chybí. Nezachrání vaše auto.

Allianz pojišťovna přispěchala vyplnit „díru“ na trhu a nabízí pojištění "Exkluziv", které splní vysoké požadavky zákazníka.

Jaké výhody nabízí?

V rámci tohoto produktu skutečně naleznete vše, co jste potřebovali ke klidné a spokojené jízdě. Pojištění "Exkluziv" nabízí příznivou pořizovací cenu a limit pojistného plnění až do 100 miliónů korun.

Co ještě nabízí a pokrývá povinné ručení "Exkluziv"?

 • základní asistenci
 • úrazové pojištění dětí ve vozidle
 • pojištění přípojného vozíku
 • pojištění malého motocyklu
 • pojištění proti živlům
 • poškození vozidla zvířetem
 • garanci mobility
 • střet vozidla se zvířetem
 • náhradní vozidlo po dobu 5 dní
 • přímou likvidaci
 • BONUS – škoda bez vlivu

Pokud nejste pravidelní řidiči vozidla a využíváte jej pouze občas, klasické pojištění by se vám poněkud prodražilo. V případě, že byste ale neplatili povinné ručení, vaše vozidlo by muselo být vyškrtnuto z Registru vozidel ČR.

I pro občasné řidiče nabízí Allianz řešení, které můžete také využít k produktu "Exkluziv", a to je ručení "Sezóna". Zvolíte jen měsíce, kdy vozidlo bude skutečně v provozu. Tím výrazně ulevíte své peněžence.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Exkluziv od Allianz: Povinné ručení, které vám ušetří peníze a splní veškeré nároky

Exkluziv od Allianz: Povinné ručení, které vám ušetří peníze a splní veškeré nároky

Na českém trhu je mnoho povinných ručení, které nabízejí ta či ona zvýhodnění a pohybují se v různých cenových relacích. Jsou to většinou běžná povinná ručení, kterým „něco“ chybí. Nezachrání vaše auto.

Proč je důležité mít povinné ručení?

Proč je důležité mít povinné ručení?

Povinné ručení je ze zákona povinné pro každého provozovatele motorového vozidla. I když s autem jezdíte jednou měsíčně, musíte jej mít. Bez něho nesmíte vůbec na silnici vyjet. Proč je tak důležité mít sjednané kvalitní povinné ručení? Na co všechno se vztahuje a co vám hrozí, pokud ho zřízené mít …

Jaká rizika kryje povinné ručení?

Jaká rizika kryje povinné ručení?

Že je povinné ručení zákonem dané, to ví každý řidič nebo provozovatel vozidla. Prostě si ho při koupi vozidla zřídí a po ničem dalším mnohdy nepátrá. Víte ale, na co všechno se povinné ručení vztahuje a na co nikoli? Jak rizika kryje povinné ručení? Proč si ho vlastně musíme pořídit?

Povinné ručení online: Rychle a levně

Povinné ručení online: Rychle a levně

Kupujete nový automobil? Pak se nevyhnete otázce povinného ručení. Toto pojištění je dnes na trhu finančními institucemi velmi oblíbené. Musí ho mít každý majitel vozu, proto ho najdete v každé pojišťovně. Chcete,aby bylo levné, ale nemáte čas obíhat každou pojišťovnu a dělat si srovnání? Nevadí. Dí…Srovnání cen energií