verze pro tisk

Jak sjednat povinné ručení online?

27. leden 2014

Online služby vládnou světu a výjimkou není ani sjednávání si různých pojistek. Povinné ručení patří mezi ně. Je to prosté. Sednete si večer doma, najdete internetový srovnávač a za pár minut máte přehledně několik nabídek různých pojišťoven.

Reklama

Pak si vyberete tu nejvhodnější a je hotovo. Žádné běhání po pojišťovnách, žádné dohady o cenách. Podívejte se, jak snadné je sjednání povinného ručení online.

Proč sjednávat pojištění online?

Ne každý je příznivec online služeb zejména proto, že se bojí o osobní údaje. A při sjednávání nějaké smlouvy obzvlášť, vždyť musíte zadat jméno, příjmení, adresu, často telefon...a kdo vám dneska zaručí, že nedojde ke zneužití. Nemusíte mít obavy. Vaše osobní údaje budou použity jen pro účely smlouvy a případného kontaktu specialistou ve chvíli, kdy by bylo potřeba něco doladit.

Sjednávat pojištění online má kromě časové úspory ještě jednu výhodu. Je totiž levnější. Jak je to možné? Protože přes srovnávací portály si dnes povinné ručení sjednává velké množství lidí, mají zprostředkovatelé domluvené speciální slevy s pojišťovnami. A nemusíte se obávat, ani o bonusy nepřijdete.

Jak sjednat povinné ručení online?

Chcete si tuto službu jen vyzkoušet? Podívat se na nabídky a zjistit, jestli by pro vás vůbec byly výhodné? Vyzkoušejte náš jednoduchý srovnávač. Toto porovnání je totiž nezávazné, nemusíte si nakonec žádné pojištění zřídit. Jak na to, abyste obdrželi nabídky?

Vezměte technický průkaz vašeho vozidla a zadejte z něho potřebné údaje. Ty, které jsou označené hvězdičkou, jsou povinné. Následně zadejte vaše osobní a kontaktní údaje, informace o bezeškodním průběhu a formulář odešlete.

Nabídky do několika vteřin

Ani ne za minutu budete mít k dispozici několik nabídek od pojišťoven. Pokud si vyberete, rovnou danou nabídku odešlete. Smlouvu a kopii zelené karty obdržíte mailem, stejně jako údaje o tom, jak a kdy provést první úhradu.Originál zelené karty přijde poštou.

Váháte s výběrem? Pak počkejte, až vás bude kontaktovat pojišťovací zprostředkovatel a doladí s vámi veškeré vaše požadavky.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak sjednat povinné ručení online?

Jak sjednat povinné ručení online?

Online služby vládnou světu a výjimkou není ani sjednávání si různých pojistek. Povinné ručení patří mezi ně. Je to prosté. Sednete si večer doma, najdete internetový srovnávač a za pár minut máte přehledně několik nabídek různých pojišťoven. Pak si vyberete tu nejvhodnější a je hotovo. Žádné běhání…

Povinné ručení online: kolik můžu ušetřit?

Povinné ručení online: kolik můžu ušetřit?

Každý vlastník a provozovatel motorového vozidla musí mít sjednané povinné ručení. Tak to ukládá zákon a bez něho prostě nesmíte na silnici. Povinné ručení nabízí každá pojišťovna, množství nabídek je tedy dostatečné. V dnešní online době je ale zbytečné chodit na pobočky, protože si povinné ručení …

Povinné ručení online: Rychle a levně

Povinné ručení online: Rychle a levně

Kupujete nový automobil? Pak se nevyhnete otázce povinného ručení. Toto pojištění je dnes na trhu finančními institucemi velmi oblíbené. Musí ho mít každý majitel vozu, proto ho najdete v každé pojišťovně. Chcete,aby bylo levné, ale nemáte čas obíhat každou pojišťovnu a dělat si srovnání? Nevadí. Dí…

Jak vybrat povinné ručení?

Jak vybrat povinné ručení?

Přemýšlíte nad koupí nového automobilu nebo motocyklu? Nebo už vůz máte vyhlédnutý a řešíte, kolik by na něj stála pojistka? Zajímá vás, jaké možnosti povinného ručení jsou na trhu? Nechcete platit moc, nechcete běhat po pojišťovnách, chcete slevy za bezeškodní průběh a ještě služby navíc? Pak vyzko…Srovnání cen energií