verze pro tisk

Jednoduchý způsob, jak ušetřit peníze za pojištění vozidel

22. únor 2014

Jak jistě dobře víte, pokud jste majiteli motorového vozidla, musíte si k němu platit zákonné pojištění ve formě povinného ručení. Ve chvíli, kdy pojišťovny oznamují zdražení, může to mnoha z vás způsobit nepříjemné komplikace v už tak napjatých rodinných rozpočtech. Naštěstí existuje snadný a rychlý způsob, jak si najít co nejlevnější pojištění vozidel a ušetřit tak nemalé částky.

Reklama

Tím jednoduchým způsobem není nic jiného nežli využití srovnávače povinného ručení, případně i dalších druhů pojištění, jako je kupříkladu havarijní pojištění. Možná se to jeví jako úplná zbytečnost, opak je ale pravdou.

Online srovnání nabídek tuzemských pojišťoven

Stačí se podívat na web BezvaPojištění.cz. Tento online srovnávač vám dokáže pomoci ve chvíli, kdy za pojištění vozidla chcete ušetřit co nejvíce peněz. Sleduje totiž nabídky jednotlivých pojišťoven, které následně na základě vámi zadaných parametrů porovnává. Máte tak šanci jednoduše zjistit nejlevnější pojištění vozidel.

Sami si zvolte podmínky povinného ručení

Srovnávač umí odlišovat jednotlivé nabídky například i podle toho, zda hledáte povinné ručení, které bude mít sice minimální zákonem danou hranici plnění, která činí 35 milionů Kč, ovšem právě díky tomu za něj budete platit skutečně minimální sumu.Tato varianta je vhodná hlavně pro zkušené řidiče, kteří jezdí dlouhodobě bez nehod.

V případě, že jste méně zkušení, v poslední době jste bourali, případně zkrátka chcete mít jistotu co nejvyššího plnění, zvolte raději pojištění, které bude sice o něco dražší, zato však bude mít výhodnější parametry.

Kdy využít srovnávač pojištění vozidel?

Díky srovnávačům typu BezvaPojištění.cz dosáhnete na významnou úsporu peněz při platbách za pojištění vozidel. Určitě se vyplatí tento portál navštívit ve chvíli, kdy vám končí stará smlouva a nastává čas pro sjednání nového pojištění.

Srovnání nabídek vám nezabere skoro žádný čas, jde maximálně o minuty. Navíc si zde povinné ručení či havarijní pojištění můžete rovnou sjednat, aniž byste museli chodit na pobočku vybrané pojišťovny.

Komerční sdělení Kupclanek.cz

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jednoduchý způsob, jak ušetřit peníze za pojištění vozidel

Jednoduchý způsob, jak ušetřit peníze za pojištění vozidel

Jak jistě dobře víte, pokud jste majiteli motorového vozidla, musíte si k němu platit zákonné pojištění ve formě povinného ručení. Ve chvíli, kdy pojišťovny oznamují zdražení, může to mnoha z vás způsobit nepříjemné komplikace v už tak napjatých rodinných rozpočtech. Naštěstí existuje snadný a rychl…

Pojištění vozidel od roku 2013 podraží: Kde ušetřit?

Pojištění vozidel od roku 2013 podraží: Kde ušetřit?

Povinné i havarijní pojištění má již několik let klesající cenovou tendenci. Ovšem nyní je připravená velká změna, které si v roce 2013 všimne každý majitel automobilu. Za pojištění si připlatíme.

Spoření přes investiční produkty pojišťoven: Efektivní způsob pojištění?

Spoření přes investiční produkty pojišťoven: Efektivní způsob pojištění?

Volné finanční prostředky mohou být z hlediska úročení velmi problematické. Najít investice, které jistě pokryjí inflaci a ještě peníze zhodnotí, to vše navíc bez investičních znalostí a bez nutnosti vstupovat na trh přes brokera. Ukážeme vám, jak na

Cestovní pojištění vám dokáže ušetřit tisíce korun

Cestovní pojištění vám dokáže ušetřit tisíce korun

Chystáte-li se letos na cestu do zahraničí, pak rozhodně nezapomeňte na cestovní pojištění. Bez něj se totiž vystavujete riziku vysokých plateb ve chvíli, kdy se vám na dovolené něco stane. Cestovní pojištění stojí pár korun, přitom vám ale dokáže ušetřit tisíce korun.Srovnání cen energií