verze pro tisk

Nové pojištění odpovědnosti od ČSOB

26. leden 2012

V dnešní době se skutečně vyplatí mít pojištěna rizika, když způsobíte někomu škodu. Pojištění odpovědnosti za škodu má ve svém portfoliu každá pojišťovna. Jenže se dosud týkalo jen pojistných událostí způsobených v zaměstnání. ČSOB přichází s novinkou. Pojištění Moje odpovědnost vám pojistí i škody, které způsobíte v běžném životě vy, nebo dokonce i vaše zvíře.

Reklama

Pojištění odpovědnosti za škodu občana

Tento typ pojištění vás chrání před situacemi, které se vám mohou kdykoli stát – neopatrným otevřením dveří od auta poškodíte lak tomu, které stojí vedle. Při kopané někomu vysklíte okno. Váš pes se přimotá mezi in-line bruslaře a způsobí tak kolizi. Právě pro tyto situace je pojištění Moje odpovědnost jako dělané. Navíc platí nejen v Čechách, ale při krátkodobém pobytu v celé Evropě. Vztahuje se tedy na škody způsobené:

  • občanem v běžném životě
  • domácím zvířetem
  • stavbou (pád omítky, tašky ze střechy atd)
  • rekreační a organizovanou sportovní činností.

Pojištění zaměstnance

Pracujete jako účetní a obáváte se, že špatnou transakcí poškodíte svého zaměstnavatele? Nebo využíváte firemní notebook a máte strach z jeho poničení? Nebo jezdíte firemním autem a bojíte se nehody? Pak je vhodné mít tuto lidově řečeno „pojistku na blbost“. Pojištění odpovědnosti se vztahuje na:

  • finanční škodu
  • škodu na majetku
  • škodu na zdraví
  • škody vzniklé v celém světě
  • trvalá zaměstnání, brigády a dočasné práce

Obě pojištění v jedné smlouvě

Pojištění Moje odpovědnost od ČSOB si můžete zřídit na jakýchkoli pobočkách pojišťovny, ale také online. Jeho nespornou výhodou je to, že smlouvu můžete mít jednu na obě varianty. Tím výrazně ušetříte. Je také možné sjednat jedno, a druhé potom doplnit dodatečně. Vybírat můžete z několika limitů plnění.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Nové pojištění odpovědnosti od ČSOB

Nové pojištění odpovědnosti od ČSOB

V dnešní době se skutečně vyplatí mít pojištěna rizika, když způsobíte někomu škodu. Pojištění odpovědnosti za škodu má ve svém portfoliu každá pojišťovna. Jenže se dosud týkalo jen pojistných událostí způsobených v zaměstnání. ČSOB přichází s novinkou. Pojištění Moje odpovědnost vám pojistí i škody…

ČSOB internetbaking: přehled internetového bankovnictví

ČSOB internetbaking: přehled internetového bankovnictví

ČSOB patří mezi nejoblíbenější a také mezi největší banky v České Republice. Podíváme se, jak si právě ČSOB vede v internetovém bankovnictví. Má ČSOB internetbanking na úrovni jedné z největší banky v ČR?

Řešíte finance na nové auto? Zkuste nebankovní úvěr

Řešíte finance na nové auto? Zkuste nebankovní úvěr

Nemáte dostatek peněz na nákup nového auta, ale do koupě ojetého se vám nechce? Leasing nemusí být vždy nejvýhodnější volbou i proto, že samotný vůz po dobu splácení patří leasingové společnosti. Řešením v takové situaci je spotřebitelský úvěr na míru.

Životní pojištění ženám podražilo: Koho stojí pojištění méně, ženy nebo muže?

Životní pojištění ženám podražilo: Koho stojí pojištění méně, ženy nebo muže?

UNISEX neboli nerozlišování pohlaví se od roku 2013 promítlo i do pojišťovnictví. Cíl byl stanoven jasně, životní pojištění žen i mužů bude za identických podmínek stejné. Povedlo se tento plán dodržet?Srovnání cen energií