verze pro tisk

Wüstenrot ProSichr: Tak trochu netradiční životní pojištění

30. srpen 2012

Chcete mít takové pojištění, které vám zajistí slušnou pojistnou ochranu a přitom vynaložíte malé finanční náklady? Potřebujte pojištění s jistotou neplacení v případě finančních komplikací? Nechcete nikam chodit, ale přejete si uzavřít pojištění plnohodnotně přes internet v klidu domova? Zkuste netradiční ProSichr životní pojištění.

Reklama

Wustenrot ProSichr jde skutečně naproti vstříc svému potenciálnímu zákazníkovi. Tato varianta rizikového životního pojištění nabízí dvě podoby, a to Klasik a Exklusive. Ta první je pouze pro případ smrti úrazem. Ta druhá naopak kryje náklady za smrt úrazem, ale i invaliditu 3. stupně a také zajišťuje denní dávky při hospitalizaci v důsledku dopravní nehody.

K základnímu pojištění se můžete navíc nechat ještě připojistit a tím získat další důležité bonusy jako například zproštění od placení případné pracovní neschopnosti, a to již po třech měsících pracovní neschopnosti.

Co ProSichr nabízí?

Skvělou výhodou je nízká částka. Ta se může pohybovat již od 2 Kč na den, přitom vám zajistí i za takovou částku dobrou pojistnou ochranu. Zaručí také finanční zabezpečení až do výše 5 000 000 Kč. Nedílnou součástí je i nadstandardní krytí rizik spojených s případnou dopravní nehodou.

Výhodným bonusem je navíc připojištění i dětí pojištěného, a to zcela zdarma.

Pojištěné ProSichr tak především slouží k zajištění pro případ nešťastné události a k řešení finančních závazků v podobě úvěrů, hypoték či leasingu.

Další výhody pojištění

  • platíte malou částku a přitom docílíte vysoké pojistné ochrany
  • při uzavření pojistky pro klienty nabízí Wustenrot slevu 5% na 1 smlouvu
  • v průběhu trvání pojištění lze měnit rozsah pojistné ochrany a přizpůsobit tak pojištění aktuálním potřebám
  • lze navýšit pojistnou částku bez dodatečného zkoumání zdravotního stavu
  • snadné a rychlé uzavření pojistné smlouvy několika způsoby (online formulářem přes internet, prostřednictvím bezplatné telefonní linky, nebo prostřednictvím finančního poradce, případně přímo v kanceláři pojišťovny)
Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Wüstenrot ProSichr: Tak trochu netradiční životní pojištění

Wüstenrot ProSichr: Tak trochu netradiční životní pojištění

Wustenrot ProSichr jde skutečně naproti vstříc svému potenciálnímu zákazníkovi. Tato varianta rizikového životního pojištění nabízí dvě podoby, a to Klasik a Exklusive.

Životní pojištění ženám podražilo: Koho stojí pojištění méně, ženy nebo muže?

Životní pojištění ženám podražilo: Koho stojí pojištění méně, ženy nebo muže?

UNISEX neboli nerozlišování pohlaví se od roku 2013 promítlo i do pojišťovnictví. Cíl byl stanoven jasně, životní pojištění žen i mužů bude za identických podmínek stejné. Povedlo se tento plán dodržet?

Proč mít životní pojištění?

Proč mít životní pojištění?

Mnoho lidí na otázku, zda mají životní pojištění, zamítavě vrtí hlavou. Nebo se ptají – a proč si ho mám pořizovat? K čemu to je? Vždyť je to drahé. Ano, životní pojištění je určitým nákladem pro naše peněženky, ale to, co díky němu získáte, je nezaplatitelné. Jaké jsou tedy důvody pro to, zřídit si…

Češi mají životní pojištění, ale v nedostatečné míře: Jak se pojistit?

Češi mají životní pojištění, ale v nedostatečné míře: Jak se pojistit?

Životní pojištění patří mezi nejprodávanější služby pojišťoven. Pojištěn je téměř každý Čech a to někdy i několikrát. Ovšem za co si platíte? Neutrácíte stokoruny měsíčně zbytečně?Srovnání cen energií