verze pro tisk

Chcete 12 000 korun přes SMS? Zkuste Via půjčku

9. duben 2012

SMS půjčky vládnou světu. Před výplatou fungují jako skvělá výpomoc, která doplní několik stovek nebo pár tisíc do peněženky. A pro získání peněz stačí jen odeslat SMSku. Také vás nalákaly snadné SMS úvěry, a pak jste zjistili, že není tak snadné se dostat na jejich nejvyšší možnou půjčenou částku? Tyhle problémy nebudete mít se společností Via. Jejich SMS půjčka je totiž až 12 000 korun, pro každého a to i při první žádosti.

Reklama

Via půjčka pro starší 20 let

K tomu, abyste získali Via SMS půjčku, nepotřebujete žádné zvláštní doklady. Musíte ale splnit základní podmínku, a to být starší ne 18, nýbrž 20 let. Na webových stránkách je nutné provést prvotní registraci a zaplatit korunový registrační poplatek.

Od této chvíle můžete o potřebný obnos okamžitě požádat. Maximální věk pro získání půjčky uvádí Via 65 let, ale neplatí to úplně. I starším je společnost schopna půjčit, bude však vyžadovat pravděpodobně ručitele.

Žádné doklady

Při SMS půjčkách nepřekládáte žádné potvrzení o příjmu, takže vaše finanční situace nemusí být nikomu známa. Obvykle vám stačí dva doklady totožnosti a samozřejmě číslo mobilu. U Via půjčky dokonce nemusíte dokládat ani občanský průkaz v některých případech. A to, pokud žádáte pouze jednorázově o částku menší než 4 999 korun.

 

O půjčku můžete zažádat přímo na stránkách společnosti.

 

Výhody Via SMS půjčky

SMS půjčky mají mnoho výhod. Lidé je využívají hlavně kvůli tomu, že dokáží rychle vypomoci v napnutém finančním rozpočtu. Splatnost je 30 dní, takže žádné vázání se na dlouhou dobu.

U SMS půjčky také neplatíte žádné zbytečné úroky. Od počátku je vám znám přesně stanovený poplatek, který za vypůjčení zaplatíte. Nemusíte dokládat účel ani váš příjem.

A nakonec, splatnost je možné opakovaně prodloužit až o 30 dnů a nedostat se tím pádem do dalších problémů.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Chcete 12 000 korun přes SMS? Zkuste Via půjčku

Chcete 12 000 korun přes SMS? Zkuste Via půjčku

SMS půjčky vládnou světu. Před výplatou fungují jako skvělá výpomoc, která doplní několik stovek nebo pár tisíc do peněženky. A pro získání peněz stačí jen odeslat SMSku. Také vás nalákaly snadné SMS úvěry, a pak jste zjistili, že není tak snadné se dostat na jejich nejvyšší možnou půjčenou částku? …

Chcete spořit a přitom mít peníze k dispozici? Zkuste vkladové účty.

Chcete spořit a přitom mít peníze k dispozici? Zkuste vkladové účty.

Rádi byste si začali spořit, ale nevíte, který z finančních produktů si vybrat? Chcete mít z uložených peněz nějaký výnos, ale zároveň chcete mít k vašim penězům přístup? Nechcete platit žádné poplatky za vedení? Chcete mít své vklady pojištěné? Vyzkoušejte vkladový účet. Ve své nabídce ho má každá …

Cestovní pojištění vám dokáže ušetřit tisíce korun

Cestovní pojištění vám dokáže ušetřit tisíce korun

Chystáte-li se letos na cestu do zahraničí, pak rozhodně nezapomeňte na cestovní pojištění. Bez něj se totiž vystavujete riziku vysokých plateb ve chvíli, kdy se vám na dovolené něco stane. Cestovní pojištění stojí pár korun, přitom vám ale dokáže ušetřit tisíce korun.

Spoření přes investiční produkty pojišťoven: Efektivní způsob pojištění?

Spoření přes investiční produkty pojišťoven: Efektivní způsob pojištění?

Volné finanční prostředky mohou být z hlediska úročení velmi problematické. Najít investice, které jistě pokryjí inflaci a ještě peníze zhodnotí, to vše navíc bez investičních znalostí a bez nutnosti vstupovat na trh přes brokera. Ukážeme vám, jak naSrovnání cen energií