verze pro tisk

Co potřebujete k získání nebankovní půjčky online?

20. březen 2015

Nebankovní půjčky krátkodobého charakteru jsou snadno dostupnými produkty. Pokud vás zaujme online půjčka před výplatou, stačí splnit jen několik základních kritérií, abyste na ni dosáhli. Záleží samozřejmě na konkrétním poskytovateli, jaké podmínky si bude klást, v zásadě se však příliš neliší. Pojďme si udělat stručný nástin toho, jaké požadavky musí splnit k získání krátkodobého nebankovního úvěru.


Připravte si občanský průkaz

V první řadě po vás poskytovatel chce vždy osobní a kontaktní údaje. To znamená, že na úvěr dosáhnete pouze tehdy, máte-li platný občanský průkaz. Někdy se vyžaduje i druhý doklad totožnosti. V zásadě platí, že o půjčku u českých poskytovatelů může požádat pouze osoba, která má české státní občanství, nebo má v České republice alespoň trvalý pobyt.

Musíte být plnoletí

Je bezpodmínečně nutné, abyste byli plnoletí a způsobilí k právním úkonům. U většiny krátkodobých úvěrů tak musíte být starší 18 let. Kromě toho je dobré, pokud nemáte žádný záznam v registru dlužníků. Některé společnosti sice půjčují i v okamžiku, kdy již máte nějaký „škraloup“, zpravidla ovšem získáte menší množství peněz.

Potvrzení o příjmu od zaměstnavatele nepotřebujete

Velkou výhodou tohoto typu úvěrů je fakt, že se po vás obvykle nechce potvrzení o příjmech, pouze zadáváte výši svých pravidelných měsíčních příjmů. Půjčka bez doložení příjmu je vůbec nejdostupnějším typem úvěrů. Počítejte však s tím, že má přeci jen vyšší poplatky a v jejím rámci získáte řádově pouze jednotky tisíc korun.

Ke sjednání půjčky je třeba mít u sebe mobilní telefon

Vzhledem k tomu, že se v drtivé většině jedná o online půjčky, je nutné mít přístup k internetu. Dále musíte vlastnit mobilní telefon s aktivním číslem. Právě přes telefon totiž probíhá ověřování zadaných údajů a také například i potvrzování poskytnutí úvěru.

Peníze se vyplácí na účet

Prakticky každá online půjčka se vyplácí bezhotovostně na bankovní účet. To znamená, že musíte mít zařízen osobní účet v bance, přímo na vaše jméno. Jen výjimečně poskytovatelé posílají peníze poštovní poukázkou. Převod na účet je výhodnější i pro vás, neboť máte poskytnuté peníze k dispozici mnohem rychleji, klidně už během několika minut od podání žádosti o půjčku.

Splňujete všechny podmínky? Pak si požádejte o půjčku na webu http://www.uspory.cz.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Co potřebujete k získání nebankovní půjčky online?

Co potřebujete k získání nebankovní půjčky online?

Nebankovní půjčky krátkodobého charakteru jsou snadno dostupnými produkty. Pokud vás zaujme online půjčka před výplatou, stačí splnit jen několik základních kritérií, abyste na ni dosáhli. Záleží samozřejmě na konkrétním poskytovateli, jaké podmínky si bude klást, v zásadě se však příliš neliší. Poj…

Nebankovní půjčky: výhody a nevýhody

Nebankovní půjčky: výhody a nevýhody

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete nutně půjčit nějaký finanční obnos? To je věc, která se může stát v dnešní době komukoli. Teď váháte, kde si ale peníze půjčit? Televize i internet jsou plné reklam na bankovní i nebankovní půjčky. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody těch nebankovních.

Nebankovní půjčky začínají dotahovat ty bankovní

Nebankovní půjčky začínají dotahovat ty bankovní

Už několik let lze na českém finančním trhu pozorovat nárůst obliby nebankovních půjček. Lidé jim dávají přednost před klasickými bankovními úvěry hned z několika důvodů. Především díky dobré dostupnosti, minimálním požadavkům na jejich získání a také rychlému způsobu vyřízení. Navíc u nich neustále…

Nebankovní půjčky pro problémové klienty: Jaké výhody a úskalí přinášejí?

Nebankovní půjčky pro problémové klienty: Jaké výhody a úskalí přinášejí?

Pokud se ocitnete v prodlení se splácením úvěru, případně některý závazek neplníte dle smluvených podmínek, rázem se ocitnete v některé z registru dlužníků. Pak je pro vás mnohem obtížnější získat půjčku v bance. Právě banky totiž na tyto registry berou značný ohled. Jakmile při žádosti o úvěr zjist…Srovnání cen energií