verze pro tisk

Home Credit: Půjčka online se zajímavými podmínkami

23. červenec 2013

Půjčky online dnes poskytuje celá řada nebankovních společností. Zorientovat se v nabídce tak není jednoduché. Vždy je ale lepší vsadit na osvědčenou společnost, nežli zkoušet firmy, které v tuzemsku nemají tak dobré zázemí a dlouholeté zkušenosti.

Reklama

Mnoho spokojených zákazníků má již dlouhá léta Home Credit, jeden z největších poskytovatelů nebankovních půjček v ČR.

Konkurenční výhody Home Credit půjčky

Home Credit půjčka se dá vyřídit snadno a rychle. Nepotřebujete k ní žádného ručitele. Přináší navíc i několik konkurenčních výhod.

Tak například oceníte to, že vám společnost vrátí polovinu úroků v případě, že budete splácet dle termínů.

V případě, že během splácení nějakou chvíli nemáte dostatek finančních prostředků, můžete si požádat o odklad splátek. Tuto možnost lze využít u každé půjčky online až čtyřikrát.

A to není vše. Žádost online je velmi jednoduchá, její vyplnění vám zabere maximálně několik minut. Na základě této žádosti jste pak kontaktováni pracovníkem společnosti, který s vámi projde další nezbytné kroky k dokončení půjčky.

Volba výše splátek a doba splatnosti je na vás

Častým problémem u půjčky je doba jejího splácení. Mnozí lidé si vezmou půjčku a pak jsou je tíží, že ji musí rychle splatit, přičemž pravidelné měsíční splátky nejsou zrovna malé.

Home Credit půjčka vám ale nabízí výhodné podmínky. V případě, že si například půjčíte 50 tisíc korun, máte možnost si navolit splátky ve výši již od pouhých 999Kč měsíčně, což váš rozpočet zcela jistě nezruinuje.

Podle toho si navolíte i délku splatnosti, která může být od 12 až do 84 měsíců. Záleží tedy jen na vás, kolik budete pravidelně splácet a jak dlouho splátka vaší Home Credit půjčky potrvá.

Home Credit půjčku si zajistíte na portále skvelapujcka.cz. Zde se dozvíte také veškeré detaily, které k Home Credit půjčce náleží.

Využijte výhod a zajistěte si skvělou půjčku online u zavedené společnosti Home Credit.

Komerční sdělení kupclanek.cz

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Home Credit: Půjčka online se zajímavými podmínkami

Home Credit: Půjčka online se zajímavými podmínkami

Půjčky online dnes poskytuje celá řada nebankovních společností. Zorientovat se v nabídce tak není jednoduché. Vždy je ale lepší vsadit na osvědčenou společnost, nežli zkoušet firmy, které v tuzemsku nemají tak dobré zázemí a dlouholeté zkušenosti. Mnoho spokojených zákazníků má již dlouhá léta Home…

Profi Credit půjčka

Profi Credit půjčka

Potřebujete-li rychle peníze, je dnes nejideálnější variantou vyzkoušet některou z online půjček. Jsou vyřízené během několika málo minut, nemusíte se trmácet na pobočku a zjišťovat, zda úvěr dostanete. Všechno si snadno vyřídíte z domova. Taková je i půjčka od české společnosti Profi Credit Czech. …

ACEMA Credit: Kdy se vyplatí nebankovní půjčka bez registru?

ACEMA Credit: Kdy se vyplatí nebankovní půjčka bez registru?

Pokud potřebujete půjčit peníze, určitě na internetu narazíte na nabídku takzvané nebankovní půjčky bez registru? Před tím, než o ni požádáte, je dobré si ujasnit, co od tohoto typu půjčky lze očekávat a kdy je vlastně vhodné ji využít.

První půjčka zdarma a bez úroků: Srovnání půjček online

První půjčka zdarma a bez úroků: Srovnání půjček online

Potřebujete si půjčit peníze a zbývá vám stále ještě několik dní do výplaty? Klasické bankovní úvěry jsou v tomto směru neefektivní, neboť je lze sjednat jen na vyšší sumu peněz a také s delší dobou splatnosti, řádově v měsících či dokonce letech. Daleko lepším způsobem pro krátkodobé překlenutí ned…Srovnání cen energií