verze pro tisk

Krátkodobá Půjčka.tv: Když potřebujete peníze rychle a bez zbytečných formalit

9. březen 2014

Každý z vás se může dostat do situace, kdy mu krátce před výplatou nezbývají peníze. Obzvláště nepříjemný je moment, kdy se výplata mzdy zpozdí, přičemž už ale musíte platit složenky, nemáte finanční prostředky na nákup potravin, případně očekáváte jiné výdaje. Pomoci může nová krátkodobá SMS půjčka, která nese název Půjčka.tv.


Půjčka, kterou vyřídíte online

Půjčka.tv patří mezi takzvané SMS půjčky online. Jejím základem je tudíž fakt, že o ni žádáte prostřednictvím internetu.

Na příslušných webových stránkách stačí vyplnit online registrační formulář, pakliže o půjčku žádáte poprvé. Po jeho odeslání a zaplacení registračního poplatku 1 Kč z vašeho bankovního účtu je vám vytvořen uživatelský účet.

Poté už můžete zvolit výši půjčky a dobu splatnosti a následně vyčkat na schválení. Je-li vám Půjčka.tv schválena, peníze jsou vám ihned poté zaslány na bankovní účet a můžete je využít dle svých potřeb.

Až 4.999 Kč na 28 dní

Tato online půjčka je maximálně transparentní. Ještě před podáním samotné žádosti máte jasný přehled o tom, kolik za ni zaplatíte a do kdy ji vlastně musíte splatit. Výše půjčky bude v rozmezí od 1.000 Kč do 4.999 Kč, termín splatnosti lze zvolit od 7 do 28 dnů. V případě, že ke konci termínu stále nemáte peníze, lze půjčku prodloužit, a to opět prostřednictvím internetu.

Minimum požadavků

SMS půjčka online si zakládá na férovém jednání. Snahou je také vyhovět co největšímu počtu žadatelů, má tudíž jen minimální nároky. Stačí, abyste byli plnoletí, měli stálý příjem, trvale bydleli na území ČR, disponovali mobilním telefonem, emailovou adresou a bankovním účtem. Jiná kritéria nejsou vyžadována.

Diskrétní půjčka

Půjčka před výplatou se vám může náramně hodit. Využijte ji a vyhněte se tak zbytečným starostem a následkům spojených kupříkladu s nezaplacením složenek. Půjčka.tv je diskrétní a spolehlivá.

Komerční sdělení Placla.cz

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Krátkodobá Půjčka.tv: Když potřebujete peníze rychle a bez zbytečných formalit

Krátkodobá Půjčka.tv: Když potřebujete peníze rychle a bez zbytečných formalit

Každý z vás se může dostat do situace, kdy mu krátce před výplatou nezbývají peníze. Obzvláště nepříjemný je moment, kdy se výplata mzdy zpozdí, přičemž už ale musíte platit složenky, nemáte finanční prostředky na nákup potravin, případně očekáváte jiné výdaje. Pomoci může nová krátkodobá SMS půjčka…

Půjčka před výplatou: Peníze za pár minut

Půjčka před výplatou: Peníze za pár minut

Máte krátce před výplatou a vaše peněženka i bankovní účet zejí prázdnotou? Pak nevěšte hlavu, hlady nezemřete. Je tu pro vás půjčka před výplatou.

Půjčka před výplatou: Ještě dnes můžete mít peníze na účtu

Půjčka před výplatou: Ještě dnes můžete mít peníze na účtu

Chybí vám pár dnů do výplaty a na účtu nemáte dostatek peněz? Peníze můžete mít k dispozici ještě dnes, stačí si zařídit krátkodobou půjčku před výplatou.

Co potřebujete k získání nebankovní půjčky online?

Co potřebujete k získání nebankovní půjčky online?

Nebankovní půjčky krátkodobého charakteru jsou snadno dostupnými produkty. Pokud vás zaujme online půjčka před výplatou, stačí splnit jen několik základních kritérií, abyste na ni dosáhli. Záleží samozřejmě na konkrétním poskytovateli, jaké podmínky si bude klást, v zásadě se však příliš neliší. Poj…Srovnání cen energií