verze pro tisk

Které rychlé půjčky jsou skutečně spolehlivé?

3. listopad 2016

Na rychlé a bezpečné půjčky se každý den ptá spousta zájemců ze všech koutů naší země. Důvodů, proč hledají úvěr, který bude především rychlý, je mnoho – někomu došly peníze pár dní před výplatou, jiný potřebuje urychleně zaplatit účty za energie nebo jiné služby, někteří zas musí okamžitě zaplatit nájem, aby jim nehrozilo vystěhování. Jak si ale opravdu solidní rychlou půjčku vybrat? Na které z nich se dá spolehnout?

Reklama

Rychlých půjček je opravdu hodně, je třeba vybírat velmi pečlivě

Společnosti, ale i jednotlivců, kteří tyto půjčky nabízejí už je tolik, že asi nikdo by je nedokázal vyjmenovat všechny. Většinou jsou to slušní poskytovatelé, bohužel řada z nich jsou jen podvodníci, kterým jde pouze o to, vytáhnout z vás peníze a to různými metodami. Proto si poskytovatele vybírejte opatrně, ideálně s pomocí srovnávače půjček.

Srovnávací weby jsou bezplatné a prokáží vám velkou službu

Tyto weby, zaměřující se na nezávislé porovnání bankovních i nebankovních půjček, jsou naprosto ideální, rychlou, pohodlnou a bezpečnou cestou, jak si vhodný úvěr najít – zcela bez rizika a z pohodlí domova. Můžete si na nich vybrat půjčku přesně podle vašich představ a naleznete na nich maximum informací, které vám s rozhodnutím pomohou. K těm nejkvalitnějším patří hlavně PůjčkyHned.cz nebo CoolPůjčky.cz. Doporučujeme podívat se i na velký finanční portál Půjčko.cz.

Tipy na několik vybraných rychlých a spolehlivých úvěrů:

-        CreditAir – půjčka CreditAir je rozhodně dobrou volbou – první půjčka až do 6 000 Kč zdarma, dlouhá doba splatnosti (až 75 dní), férové podmínky a další výhody dělají z této rychlé půjčky jednu z nejlepších v ČR

-        Kredito24 – tato půjčka vyniká zejména svojí rychlostí – posouzení je okamžité, výplata na účet už do 15 minut. Kredito24 navíc patří do silné nadnárodní finanční skupiny, takže nemusíte mít absolutně z ničeho strach, půjčka je skutečně seriózní.

-        Provident Financial – velmi známá úvěrová společnost nabízející půjčky jak v hotovostní, tak i bezhotovostní podobě. Mnohem rychlejší je jejich úvěr v hotovosti, ale pozor – zároveň je i dražší. Záleží tak na vás, zda zvolíte rychlou výplatu nebo raději nižší úrokovou sazbu.

Některé půjčky se dají získat prakticky ihned, např. v hotovosti

Do této kategorie patří např. oblíbená půjčka Zaplo, kterou si lze vybrat v síti prodejen značky Geco, z dalších úvěrů pak kromě již zmíněného Providentu stojí za úvahu také Smart půjčka. Výplatu peněz v hotovosti nabízí také společnost Tommy Stachi, pouze ale na své pobočce v Praze.

Poplatky předem nikdy neplaťte – pravděpodobně by šlo o podvod

Teď pro vás máme jednu velmi důležitou radu – pokud si budete žádat o půjčku a někdo po vás bude chtít uhradit předem poplatek, rozhodně mu nic nedávejte – s velmi vysokou pravděpodobností jde totiž o podvod a vy byste už svoje peníz neviděli. Raději si daného poskytovatele důkladně prověřte na internetu a půjčky ihned ideálně vybírejte z webových srovnávačů – tam vám podobné nebezpečí nehrozí.

Půjčku si sjednávejte jen tehdy, když víte na 100%,. že ji dokážete splatit

Závěrem ještě úplně poslední rada nebo doporučení – o půjčku si žádejte opravdu pouze tehdy, když už není jiná možnost. U nebankovních společností jsou často vysoké poplatky a sankce a snadno byste se tak mohli dostat do ještě mnohem větších potíží. Neodpovědné půjčování už zkomplikovalo život mnoha lidem – dejte si pozor, abyste se zbytečně nedostali do dluhové pasti.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Které rychlé půjčky jsou skutečně spolehlivé?

Které rychlé půjčky jsou skutečně spolehlivé?

Na rychlé a bezpečné půjčky se každý den ptá spousta zájemců ze všech koutů naší země. Důvodů, proč hledají úvěr, který bude především rychlý, je mnoho – někomu došly peníze pár dní před výplatou, jiný potřebuje urychleně zaplatit účty za energie nebo jiné služby, někteří zas musí okamžitě zaplatit …

Půjčky bez úroků: V čem jsou nejčastější kličky?

Půjčky bez úroků: V čem jsou nejčastější kličky?

Půjčky bez úroků jsou nejčastějším lákadlem. Ovšem poutač „bez úroků“ ještě nemusí znamenat výhodnou půjčku. Existují bezúročné půjčky, u kterých za půjčku stejně zaplatíte, případně vám minimálně přivodí komplikace.

Povinné ručení online: Rychle a levně

Povinné ručení online: Rychle a levně

Kupujete nový automobil? Pak se nevyhnete otázce povinného ručení. Toto pojištění je dnes na trhu finančními institucemi velmi oblíbené. Musí ho mít každý majitel vozu, proto ho najdete v každé pojišťovně. Chcete,aby bylo levné, ale nemáte čas obíhat každou pojišťovnu a dělat si srovnání? Nevadí. Dí…

Novoroční předsevzetí - budu spořit. Tentokrát to však myslím skutečně vážně.

Utratila jste za vánoční dárky celé jmění a ještě jste při nákupech myslela na sebe? Všechny úspory jsou pryč a na účtu v bance už je jenom pavučina? To není zrovna zodpovědný přístup k penězům. Pokud pro vás pravidelné šetření znamená problém, máme pro vás radu.Srovnání cen energií