verze pro tisk

Nebankovní půjčky začínají dotahovat ty bankovní

15. říjen 2015

Už několik let lze na českém finančním trhu pozorovat nárůst obliby nebankovních půjček. Lidé jim dávají přednost před klasickými bankovními úvěry hned z několika důvodů. Především díky dobré dostupnosti, minimálním požadavkům na jejich získání a také rychlému způsobu vyřízení. Navíc u nich neustále dochází ke zvyšování kvality a důvěryhodnosti. V mnoha parametrech dokonce už bankovní půjčky předčí. Mezi spolehlivé společnosti, které poskytují výhodné nebankovní půjčky, patří v České republice například Home Credit, Cetelem, ale i menší firmy, mezi které se řadí ACEMA a Zaplo.


Rychlé půjčky

Velkou předností nebankovních půjček je fakt, že je vyřídíte doslova během několika málo minut. Je to dáno tím, že se dají sjednat online, nemusíte chodit nikam na pobočku a složitě dokazovat vaše příjmy a bonitu. Společnost ACEMA kupříkladu nabízí produkt s názvem Rychlá online půjčka, u kterého garantuje vyplacení peněz ihned po schválení půjčky. Finanční prostředky vám zasílají na bankovní účet, kde je obdržíte klidně i do 10 minut.

Půjčky pro podnikatele

Nebankovní půjčky poskytují soukromé firmy nejen zaměstnancům, ale i zkušeným či začínajícím podnikatelům. V tomto směru dokonce již předčily nabídku bank, které jsou v poskytování úvěrů pro podnikatele značně pozadu. Půjčka pro začínající podnikatele je u zmíněných nebankovních společností snadno dostupná, k jejímu vyřízení vám stačí naprosté minimum dokladů.

Půjčky bez doložení příjmů

Kouzlo nebankovních půjček tkví krom jiného v tom, že u drtivé většiny poskytovatelů nemusíte prokazovat příjmy. V praxi to znamená, že není zapotřebí chodit za zaměstnavatelem a žádat u něj o potvrzení o příjmech. Půjčka bez doložení příjmu obvykle vyžaduje pouze pravdivé uvedení výše vašich měsíčních příjmů. Právě takto funguje kupříkladu Zaplo půjčka, která vám nabízí krátkodobé úvěry v řádech jednotek tisíců korun.

Nebankovní půjčky jsou fenoménem, který si u nás získává značnou popularitu. Zejména krátkodobé úvěry nabízejí možnost rychlého řešení finančních potíží. Jejich splatnost se obvykle pohybuje do 30 dnů, většinou však můžete termín za menší poplatek prodloužit.

Společnosti typu Home Credit pak nabízejí klasické střednědobé úvěry, které se splácejí v pravidelných měsíčních splátkách. Celkem jsou pak půjčky rozloženy do několika měsíců. Jde o zcela srovnatelný princip, na který jste zvyklí u bank. S tím rozdílem, že jsou díky menším nárokům mnohem dostupnější. I pro ty z vás, kteří nemají tak vysoké příjmy a na bankovní úvěry by z tohoto důvodu neměli šanci dosáhnout.

Je otázkou, zda se v brzké budoucnosti nebankovní půjčky zcela vyrovnají těm bankovním. Už jen z výše uvedených faktů je ale zřejmé, že mají potenciál a v mnohém už bankovní úvěry dokonce předčí. Vždy je ale dobré si důkladně prostudovat podmínky půjček tak, abyste se kvůli nim nedostali do finančních problémů. Je třeba si půjčovat zodpovědně a s tím, že úvěr budete schopni včas a řádně splatit dle sjednaných podmínek.

Komerční sdělení

-cop-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Nebankovní půjčky začínají dotahovat ty bankovní

Nebankovní půjčky začínají dotahovat ty bankovní

Už několik let lze na českém finančním trhu pozorovat nárůst obliby nebankovních půjček. Lidé jim dávají přednost před klasickými bankovními úvěry hned z několika důvodů. Především díky dobré dostupnosti, minimálním požadavkům na jejich získání a také rychlému způsobu vyřízení. Navíc u nich neustále…

Každou bankovní i nebankovní půjčku si před sjednáním důkladně spočítejte

Každou bankovní i nebankovní půjčku si před sjednáním důkladně spočítejte

Z letáků, billboardů a reklam na internetu vám prakticky všechny banky i nebankovní společnosti nabízejí, že právě u nich si sjednáte ten nejlepší a nejvýhodnější úvěr. Je však logické, že tomu tak není a ani být nemůže. Jak se tedy v přehršli nabídek zorientovat a vybrat ten skutečně nejvýhodnější …

Nebankovní půjčky: výhody a nevýhody

Nebankovní půjčky: výhody a nevýhody

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete nutně půjčit nějaký finanční obnos? To je věc, která se může stát v dnešní době komukoli. Teď váháte, kde si ale peníze půjčit? Televize i internet jsou plné reklam na bankovní i nebankovní půjčky. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody těch nebankovních.

Co potřebujete k získání nebankovní půjčky online?

Co potřebujete k získání nebankovní půjčky online?

Nebankovní půjčky krátkodobého charakteru jsou snadno dostupnými produkty. Pokud vás zaujme online půjčka před výplatou, stačí splnit jen několik základních kritérií, abyste na ni dosáhli. Záleží samozřejmě na konkrétním poskytovateli, jaké podmínky si bude klást, v zásadě se však příliš neliší. Poj…Srovnání cen energií