verze pro tisk

Podnikatelské úvěry od Fio

9. leden 2012

Podnikáte a potřebujete finanční prostředky na koupi nového vybavení nebo výstavby nové haly? Nebo byste si rádi zařídili vlastní dílnu či studio, ale peníze schází? Využijte některý z programů podnikatelských úvěrů od Fio banky. Tato instituce si na našem trhu postupně vybudovala velmi slušné zázemí.

Reklama

Fio se představuje

Fio banka vznikla na základě několikaletého působení Finanční skupiny Fio. Ač z názvu se tak nezdá, jedná se výlučně o českou společnost, kterou najdete ve více než 60 městech naší země. Jejím specifikem jsou (kromě běžných bankovních služeb) zejména investice-obchodování s cennými papíry. V roce 2011 získala Fio banka ocenění Zlatý měšec právě za bankovní služby a investování. Dnes si pojďme ale představit její úvěry pro podnikatele.

Fio zafinancuje každý podnikatelský záměr

Půjdete-li si půjčit do Fio, nemusíte se bát, že se svým podnikáním narazíte. Banka totiž nabízí několik různých úvěrových programů, které jsou šité na míru odlišným typům podnikání.

Potřebujete pro provoz svého kadeřnictví peníze? Proč ne. Zajímají vás developerské projekty a informujete se o možnostech úvěru? Nebo patříte mezi zemědělce a potřebujete dokoupit nové stroje, nebo třeba půdu? Navštivte pobočku Fio a domluvte se na konkrétních podmínkách.

Výhody podnikatelských úvěrů u FIO

Výše podnikatelské půjčky se pohybuje od 3-170 milionů korun. Splácet můžete až 8 let. Úvěry je ideální zajistit nemovitostí, ale Fio se nebrání ani jiným způsobům zajištění. Cenné papíry, majetek, vozy, to vše je možné dát do zástavy. Úroková sazba je stanovena vždy individuálně. Zdarma máte vedení úvěru i běžného účtu a s tím souvisejícího platebního styku. Podnikatelské půjčky je také možné kdykoli doplatit bez sankce. A hlavně, peníze dostanete rychle bez zbytečných administrativních úkonů.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Podnikatelské úvěry od Fio

Podnikatelské úvěry od Fio

Podnikáte a potřebujete finanční prostředky na koupi nového vybavení nebo výstavby nové haly? Nebo byste si rádi zařídili vlastní dílnu či studio, ale peníze schází? Využijte některý z programů podnikatelských úvěrů od Fio banky. Tato instituce si na našem trhu postupně vybudovala velmi slušné zázem…

Úvěry na nemovitost od Vitacredit

Úvěry na nemovitost od Vitacredit

Ten, kdo si v dnešní době může dovolit pořídit si nemovitost bez zadlužení, má veliké štěstí. Hypotéky a úvěry na bydlení jsou nejvíce využívanými půjčkami. Kromě bank můžete využívat i nabídky nebankovních institucí. Poměrně zajímavá je nabídka od společnosti Vitacredit, která není na našem trhu žá…

Sjednoťte si úvěry do jednoho se CitiPůjčkou

Sjednoťte si úvěry do jednoho se CitiPůjčkou

Citibank od května letošního roku přichází na bankovní trh s novým produktem „konsolidace se CitiPůjčkou“. Díky ní se vaše různé půjčky mohou sloučit do jediné, což je výhodné už jen pro to, že budete mít o splátkách větší přehled a ušetříte peníze.

Konsolidujte úvěry na bydlení s IQ Hypotékou Multi

Konsolidujte úvěry na bydlení s IQ Hypotékou Multi

Vzali jste si hypoteční úvěr na pořízení bytu nebo domu? A potom úvěr ze stavebního spoření na rekonstrukci nebo zařizování? Máte prostě více hypoték, překlenovacích či řádných půjček od stavebních spořitelen? Platíte zbytečné poplatky za vedení úvěrových účtů? Pak všechny vaše závazky sjednoťte. Vy…Srovnání cen energií