verze pro tisk

Produkty společnosti Cetelem

18. únor 2012

Cetelem je další nebankovní společnost, se kterou se setkáváme už 15 let. Její dominantou je zejména splátkový prodej, stejně jako například u Home Creditu. Jejich stánek tedy potkáte nejčastěji v některém z nákupních center. Společnost Cetelem však poskytuje také další produkty, jako kreditní karty, hotovostní půjčky nebo úvěry na nákup vozidel.

Reklama

Nákup na splátky

Hlavním produktem je tedy splátkový prodej. Cetelem ho poskytuje na koupi elektroniky a spotřebičů (např. Datart, Electroworld), nábytku (Ikea, Jamall), ale i na krbová kamna, výpočetní techniku nebo stavební materiály. Typů splátkových produktů je hned několik, ty se liší obchod od obchodu. Základní prvky mají ale společné.

Abyste si mohli vzít věc na splátky, musí vám být nad 18 let a musíte mít trvalý zdroj příjmu ( i důchod).Minimální cena zboží je 3 tisíce korun. Pro zboží do 80 tisíc jsou potřeba dva doklady totožnosti. Při vyšší částce po vás bude vyžadováno i potvrzení o příjmu a doklad prokazující bydliště v Čechách.

Kreditní karta Cetelem

Kreditní karta Cetelem je možnost, jak s touto společností nakoupit tam, kde splátkový prodej zatím nefunguje. Ale nejen to umí. Samozřejmě můžete čerpat z bankomatu, dále nakupovat na internetu nebo dobíjet mobilní telefon. Její vydání a aktivace je zdarma. První tři výběry z bankomatu také nebudete hradit. Bezúročné období (tedy počet dnů, kdy můžete peníze vrátit bez úroku) je až 55 dnů. K této kreditní kartě získáte speciální Virtuální kartu, s níž můžete mnohem bezpečněji platit přes internet.

Osobní půjčka Cetelem

Cetelem poskytuje také osobní půjčku, kterou můžete využít například na rekonstrukci. Vyřídit jí můžete na pobočce, po telefonu nebo online. Úroková sazba začíná na 6,9%. Výše půjčky je od 20 tisíc korun do jednoho milionu. Splácet úvěr můžete 6-120 měsíců. Osobní půjčka je pouze pro fyzické osoby, nikoli pro podnikatele. A co k jejímu vyřízení budete potřebovat? Dva doklady totožnosti, souhlas partnera žijícího ve společné domácnosti, potvrzení o příjmu a další doklady, které si může Cetelem vyžádat.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Produkty společnosti Cetelem

Produkty společnosti Cetelem

Cetelem je další nebankovní společnost, se kterou se setkáváme už 15 let. Její dominantou je zejména splátkový prodej. Jejich stánek tedy potkáte nejčastěji v některém z nákupních center. Společnost Cetelem však poskytuje také další produkty, jako kreditní karty, hotovostní půjčky nebo úvěry na náku…

Osobní půjčka Cetelem: Výhody a sjednání

Osobní půjčka Cetelem: Výhody a sjednání

Na poli bankovních a nebankovních půjček v České republice se již řadu let setkáváme s nabídkou společnosti Cetelem. Jejím hlavním produktem je přitom Osobní půjčka Cetelem, která je určena pro fyzické osoby. Její získání je poměrně jednoduché, navíc

GE Money Bank – osobní bankovní produkty a služby, které nabízí

GE Money Bank – osobní bankovní produkty a služby, které nabízí

GE Money Bank je bankou, která se řadí mezi moderní instituce. Orientuje se především na „obyčejné“ lidi, kterým nabízí celou řadu zajímavých produktů a služeb. Abyste měli lepší představu, představím vám několik z nich.

Spoření přes investiční produkty pojišťoven: Efektivní způsob pojištění?

Spoření přes investiční produkty pojišťoven: Efektivní způsob pojištění?

Volné finanční prostředky mohou být z hlediska úročení velmi problematické. Najít investice, které jistě pokryjí inflaci a ještě peníze zhodnotí, to vše navíc bez investičních znalostí a bez nutnosti vstupovat na trh přes brokera. Ukážeme vám, jak naSrovnání cen energií