verze pro tisk

Profi Credit půjčka

2. březen 2012

Potřebujete-li rychle peníze, je dnes nejideálnější variantou vyzkoušet některou z online půjček. Jsou vyřízené během několika málo minut, nemusíte se trmácet na pobočku a zjišťovat, zda úvěr dostanete. Všechno si snadno vyřídíte z domova. Taková je i půjčka od české společnosti Profi Credit Czech. Je neúčelová, do 24 hodin schválená a bez skrytých poplatků.

Reklama

O společnosti

Společnost Profi Credit Czech má na trhu dlouhou historii. Její vznik se datuje do roku 1994, kdy byla založena pod obchodím jménem Profireal. Původně se zaměřovala na realitní činnost. Finanční služby poskytuje od roku 2000, specializuje se zejména na úvěry pro zaměstnance a podnikatele. Profi Credit Czech je členem finanční skupiny Profireal Group. Ta má pobočky také v Rumunsku, Bulharsku, Polsku a Slovensku.

Snadná půjčka Profi Credit

Vyřídit si tuto půjčku je opravdu velmi snadné. Na webu společnosti si vyberete, o který produkt máte zájem, vyplníte žádost a během několika minut víte, zda peníze získáte. Pokud potřebujete jen malou částku do 4999 korun, vyberte si úvěr Tutovka. K jeho zřízení stačí dva doklady totožnosti, nemusíte dokládat příjem.

Pro vyšší částku (10-166 tis) volte Zaměstnanecký úvěr. Ten je určen i matkám na rodičovské dovolené a důchodům. Za poskytnutí úvěru neplatíte žádné poplatky. Budete potřebovat buď potvrzení o příjmu, nebo potvrzení dokládající výši důchodu či sociálních dávek.

Úvěry i pro podnikatele

Také drobní živnostníci nebo větší podnikatelé a firmy nepřijdou u Profi Creditu zkrátka. Volit mohou z několika produktů. Živnostníkům je určena Živnostenská půjčka od 25-320 tisíc korun. Podnikatelé mohou také využít Podnikatelské půjčky, jejíž výše začíná na 50 tisících.

Podmínky získání

Abyste mohli získat půjčku od společnosti Profi Credit, musíte splnit několik podmínek. Základním kritériem je věk mezi 18-70 lety. I důchodům nad 70 let společnost půjčí, je však nutné mít ručitele. Dále musíte mít trvalý pobyt na území ČR. Doklady, které jsou nutné pro zřízení úvěru, se liší podle typu produktu. Přesné informace zjistíte na webu nebo na kontaktním telefonním čísle.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Profi Credit půjčka

Profi Credit půjčka

Potřebujete-li rychle peníze, je dnes nejideálnější variantou vyzkoušet některou z online půjček. Jsou vyřízené během několika málo minut, nemusíte se trmácet na pobočku a zjišťovat, zda úvěr dostanete. Všechno si snadno vyřídíte z domova. Taková je i půjčka od české společnosti Profi Credit Czech. …

Home Credit: Půjčka online se zajímavými podmínkami

Home Credit: Půjčka online se zajímavými podmínkami

Půjčky online dnes poskytuje celá řada nebankovních společností. Zorientovat se v nabídce tak není jednoduché. Vždy je ale lepší vsadit na osvědčenou společnost, nežli zkoušet firmy, které v tuzemsku nemají tak dobré zázemí a dlouholeté zkušenosti. Mnoho spokojených zákazníků má již dlouhá léta Home…

ACEMA Credit: Kdy se vyplatí nebankovní půjčka bez registru?

ACEMA Credit: Kdy se vyplatí nebankovní půjčka bez registru?

Pokud potřebujete půjčit peníze, určitě na internetu narazíte na nabídku takzvané nebankovní půjčky bez registru? Před tím, než o ni požádáte, je dobré si ujasnit, co od tohoto typu půjčky lze očekávat a kdy je vlastně vhodné ji využít.

Profi CZ: Firma, která vám pomůže vyřešit problémy s nepoctivými dlužníky

Profi CZ: Firma, která vám pomůže vyřešit problémy s nepoctivými dlužníky

Uzavřeli jste s někým smlouvu o zápůjčce a nyní řešíte problém, kdy vám dlužník nechce splatit svůj dluh? Vězte, že nejste jediní, nepoctivých dlužníků bohužel neustále přibývá. Mají pocit, že na ně jako věřitelé nedosáhnete. Svou pomoc nabízí společnost Profi CZ.Srovnání cen energií