verze pro tisk

První půjčka 2000 kč zdarma bez poplatků na poukázku

1. prosinec 2013

Znáte to, nenadálé výdaje a do výplaty ještě pár dní zbývá. Naštěstí je dnes již dost možností, jak toto překlenout. Ukážeme vám, jak získat půjčku zcela ZDARMA.

Společnosti lákají zákazníky a nabízejí tak první půjčku zcela bezúročně. Společnost ferratum nabízí půjčku 2000 Kč na 15 dní zcela bez poplatku a bez úroků. Půjčíte si tedy 2000 Kč a vrátíte také 2000 Kč.

O půjčku zažádáte jednoduše online, ale pozor, tato akce platí pouze pro nové zákazníky (v minulosti jste půjčku u Ferratum neměli) a pouze pro půjčku do 2000 Kč. U vyšší částky je už poplatek!

Reklama

Jak to celé bude probíhat?

Poté, co odešlete žádost o půjčku, bude vás do 10 minut kontaktovat pracovník zákaznického centra (v pracovní hodiny) pro ověření údajů a dostanete informaci, zda byla půjčka schválena či nikoli. 

Pro schválení půjčky je jedno, zda máte záznam v registrech dlužníků. Není třeba ani doložení příjmů, nikdo to po vás chtít nebude. 

Pracovní hodiny zákaznického centra:

Pracovní dny: 8.00 - 20.00 hod
Sobota: 10.00 - 18.00 hod

Následně vám přijdou peníze poštovní složenkou. To trvá maximálně 3 pracovní dny. Obdržíte také podklady pro splacení půjčky. Na to máte celých 15 dní. Do té doby musíte půjčku splatit.

Půjčku je možné prodloužit o 30 dní a to celkem 3x. Za prodloužení půjčky se již ale platí poplatek. Dělá to 200 Kč za týden nebo 660 Kč za každých 30 dnů.

Ferratum Czech

Další půjčka pro stálé klienty

Pokud budete chtít další půjčku od Ferratum, nejdříve budete muset splatit tu první. Poté můžete zažádat až o 10 000 Kč, ovšem již s poplatkem.

O opakovanou půjčku žádejte na www.stalyklient.cz

Výhodou ale je, že peníze se při opakované půjčce posílají bankovním převodem. Půjčku tak máte obvykle do druhého dne.

Půjčka od Ferratum nám vychází jako jedna z nejlepších půjček zdarma v poměru rychlost/výše půjčky. Na dobu 15 dnů máte k dispozici až 2000 Kč zcela zdarma. Příště si ukážeme, kde si půjčit až 3000 Kč.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Autor: Jan Potůček

Autor se zaměřuje na internetový marketing, SEO a investiční příležitosti. Kontaktovat jej můžete skrze Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

První půjčka 2000 kč zdarma bez poplatků na poukázku

První půjčka 2000 kč zdarma bez poplatků na poukázku

Znáte to, nenadálé výdaje a do výplaty ještě pár dní zbývá. Naštěstí je dnes již dost možností, jak toto překlenout. Ukážeme vám, jak získat půjčku zcela ZDARMA. Společnosti lákají zákazníky a nabízejí tak první půjčku zcela bezúročně. Společnost ferratum nabízí půjčku 2000 Kč na 15 dní zcela be…

První půjčka zdarma: Vyzkoušejte si, že to opravdu jde!

První půjčka zdarma: Vyzkoušejte si, že to opravdu jde!

Potřebujete půjčit peníze do výplaty, která vám dorazí až za několik dní? Pak využijte akčních promo nabídek společností, které nabízejí nebankovní půjčky bez poplatku.

První půjčka zdarma a bez úroků: Srovnání půjček online

První půjčka zdarma a bez úroků: Srovnání půjček online

Potřebujete si půjčit peníze a zbývá vám stále ještě několik dní do výplaty? Klasické bankovní úvěry jsou v tomto směru neefektivní, neboť je lze sjednat jen na vyšší sumu peněz a také s delší dobou splatnosti, řádově v měsících či dokonce letech. Daleko lepším způsobem pro krátkodobé překlenutí ned…

Půjčka ihned na účet bez poplatků jedné koruny

Pokud potřebujete malou rychlou půjčku do výplaty, většina společností po vás bude vyžadovat tzv. ověřovací poplatek 1 Kč. Ten slouží k ověření majitele účtu a potvrzení smlouvy. V mnoha případech to ale znamená především prodloužení doby, kdy peníze dostanete. Bankovní převod totiž může trvat až…Srovnání cen energií