verze pro tisk

První půjčka zdarma a bez úroků: Srovnání půjček online

22. září 2014

Potřebujete si půjčit peníze a zbývá vám stále ještě několik dní do výplaty? Klasické bankovní úvěry jsou v tomto směru neefektivní, neboť je lze sjednat jen na vyšší sumu peněz a také s delší dobou splatnosti, řádově v měsících či dokonce letech. Daleko lepším způsobem pro krátkodobé překlenutí nedostatku financí jsou nebankovní půjčky. Půjčko.cz vám přináší velké srovnání půjček, které si napoprvé sjednáte s nulovými úroky.


Kdy získáte první půjčku zdarma?

První půjčka zdarma znamená, že si vypůjčíte kupříkladu 3.000 Kč na dobu 30 dní. Během měsíce pak vrátíte společnosti, která vám peníze poskytla, tutéž sumu. Nebude navýšena ani o korunu. Jde tak o skvělé řešení, které vám pomůže vyřešit vaši náhle složitou finanční situaci, aniž byste se následně dostali do ještě větších potíží tím, že byste museli platit horentní úroky navíc.

Podmínky první půjčky zdarma

Všechny společnosti, které nabízejí nebankovní půjčky napoprvé zdarma, mají v zásadě tytéž podmínky. První půjčka je zdarma jen tehdy, splatíte-li ji včas. To znamená, že pokud nedodržíte vámi zvolený termín splatnosti, budou vám k půjčce napočteny běžné úroky, které jsou stanoveny pro každý další úvěr.

Proč zvolit první půjčku zdarma?

První půjčka bez úroku má sloužit především k tomu, abyste si ověřili, že nejde o žádný trik či dokonce podvod. Nebankovní půjčky online jsou v posledních zhruba dvou letech mimořádně populární. Společností, které je nabízí, neustále přibývá. A tak se snaží nabídnout novým klientům co nejvýhodnější podmínky a férové jednání.

Srovnání půjček

Před tím, než si sjednáte nějaký krátkodobý úvěr, využijte služby Půjčko.cz. Na tomto webu najdete velké srovnání půjček od nejvýznamnějších společností, které tento typ úvěrů poskytují. Získáte tak lepší přehled o podmínkách konkrétních půjček, jejich limitech, době splatnosti a dalších praktických informacích. Portál srovnává tyto půjčky – Krediot24, Zaplo.cz, Půjčka7, CreditON, Perfect Money, Via SMS a Ferratum. Právě tyto online nebankovní půjčky patří k nejvíce využívaným a nabízejí možnost první půjčky zdarma.

Zjistěte si, jak jste na tom s finanční gramotností

Půjčko.cz je nezávislým informačním portálem, který vám pomůže se lépe zorientovat v oblasti nebankovních půjček.

Kromě toho nabízí také kurz finanční gramotnosti, díky němuž si ujasníte, za jakých okolností je vhodné a možné si půjčovat peníze tak, abyste se nedostali do ještě větších potíží. Mnozí lidé toto podceňují a pak se diví, že jim na dveře klepou exekutoři. Při sjednání půjčky je potřeba mít jistotu, že ji budete schopni včas a řádně splatit.

Půjčka bez úroku už není pouhým snem

Nulový úrok je něčím zcela novým. Ještě před pár lety bylo takřka nemyslitelné, aby vám někdo cizí půjčil, aniž by chtěl nějaké peníze navíc. Nebankovní půjčky online v tomto směru udělaly doslova malou revoluci. Pokud si půjčku berete poprvé, skutečně nemusíte zaplatit ani o korunu navíc. Ani při druhé a každé další půjčce se však nemusíte obávat nějakých vysokých poplatků.

Je ale na místě provést si srovnání úvěrů tak, abyste si mohli vybrat ten nejvýhodnější, který vás vyjde nejlevněji a získáte jej za solidních podmínek. A právě k tomu vám dopomůže informační portál Půjčko.cz.

Porovnání jednotlivých produktů vám zabere nanejvýš pár minut a provést jej můžete z klidu a pohodlí domova. Rozhodně se vám to vyplatí. Už jen z toho důvodu, že získáte lepší orientaci a také se přesvědčíte o tom, že první půjčka zdarma není jen pouhým lákadlem, ale skutečností.

Krátkodobé nebankovní půjčky vám umožní získat sice jen pár tisíc korun, ale to je ostatně jejich princip – půjčit peníze do výplaty, na pár dní či týdnů. Žádné dlouhodobé závazky, které by vás tížily po celé měsíce či dokonce roky.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

První půjčka zdarma a bez úroků: Srovnání půjček online

První půjčka zdarma a bez úroků: Srovnání půjček online

Potřebujete si půjčit peníze a zbývá vám stále ještě několik dní do výplaty? Klasické bankovní úvěry jsou v tomto směru neefektivní, neboť je lze sjednat jen na vyšší sumu peněz a také s delší dobou splatnosti, řádově v měsících či dokonce letech. Daleko lepším způsobem pro krátkodobé překlenutí ned…

První půjčka zdarma: Vyzkoušejte si, že to opravdu jde!

První půjčka zdarma: Vyzkoušejte si, že to opravdu jde!

Potřebujete půjčit peníze do výplaty, která vám dorazí až za několik dní? Pak využijte akčních promo nabídek společností, které nabízejí nebankovní půjčky bez poplatku.

První půjčka 2000 kč zdarma bez poplatků na poukázku

První půjčka 2000 kč zdarma bez poplatků na poukázku

Znáte to, nenadálé výdaje a do výplaty ještě pár dní zbývá. Naštěstí je dnes již dost možností, jak toto překlenout. Ukážeme vám, jak získat půjčku zcela ZDARMA. Společnosti lákají zákazníky a nabízejí tak první půjčku zcela bezúročně. Společnost ferratum nabízí půjčku 2000 Kč na 15 dní zcela be…

Splácíte více půjček a nestíháte? Pomůže vám konsolidace půjček

Splácíte více půjček a nestíháte? Pomůže vám konsolidace půjček

Při řešení finančních potíží se snadno můžete dostat do situace, kdy si budete půjčit od banky či některé z nebankovních institucí. Stále více lidí se ale dostává do situace, kdy si nabere více půjček naráz. Jejich splátky jsou pak v celkovém součtu příliš vysoké a dostávají se tak do potíží, neboť …Srovnání cen energií