verze pro tisk

Půjčka bez doložení příjmu a bez nahlížení do registru se splatností až 2 roky

30. říjen 2014

V situaci, kdy jste bez peněz a z nějakého důvodu nemůžete prokázat výši svého příjmu, vám jen málokdo půjčí peníze. Jednou ze světlých výjimek je nabídka AB půjčky. V jejím případě získáte úvěr se splatností až 2 roky, přitom po vás nikdo nebude vyžadovat dokládání vašich příjmů.


O sjednání půjčky nemusí vědět váš zaměstnavatel

Půjčka bez doložení příjmu je výhodná pro ty z vás, kteří například nedostávají peníze od svého zaměstnavatele na účet, případně výši příjmu nemohou doložit potvrzením. Je ale praktická také v okamžiku, kdy chcete získat půjčku zcela diskrétně, aniž byste museli chodit k zaměstnavateli a sdělit mu, že potřebujete potvrzení o výši příjmu. Pro mnohé lidi, kteří mají akutní nedostatek peněz, je právě toto mnohdy největší překážkou.

Při schvalování se nenahlíží do registru dlužníků

V případě AB půjčky bez doložení příjmu získáte finanční prostředky ve výši od 5.000 Kč až do 25.000 Kč, a to s dobou splatnosti od 20 dnů do 2 let. O úvěr žádejte klidně i ve chvíli, kdy jste z nějakého důvodu vedeni v některém z registrů dlužníků. I lidem, kteří mají takovýto záznam, je tato půjčka běžně schvalována.

Pro zaměstnané i důchodce

AB půjčky jsou vhodné pro zaměstnance, využít jich mohou také důchodci, ženy na mateřské dovolené. Právě tyto skupiny obyvatel mají často problémy s dokazováním příjmů, obvykle pobírají pouze peníze od státu. Jednoduše řešeno – půjčku bez doložení příjmu dostane každý, kdo má alespoň nějaký pravidelný přísun finančních prostředků, z něhož bude schopen poskytnutý úvěr splácet.

Společnost, která tuto půjčku poskytuje, nabízí také klasické úvěry pro zaměstnané a podnikatele, a to za výhodných podmínek. Ačkoliv se jedná o nebankovní typy úvěrů, jsou zde poměrně výhodné podmínky, a to včetně nízkých úrokových sazeb. Kupříkladu v případě AB Půjčky Klasik je úrok ve výši maximálně 1,8% a RPSN je už od 36%.

Ať už zvolíte půjčku bez doložení příjmu, nebo dáte přednost klasickému úvěru, produkt si spočítáte a sjednáte jednoduše přes internet. Stačí navštívit web pujcka-bez.cz.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka bez doložení příjmu a bez nahlížení do registru se splatností až 2 roky

Půjčka bez doložení příjmu a bez nahlížení do registru se splatností až 2 roky

V situaci, kdy jste bez peněz a z nějakého důvodu nemůžete prokázat výši svého příjmu, vám jen málokdo půjčí peníze. Jednou ze světlých výjimek je nabídka AB půjčky. V jejím případě získáte úvěr se splatností až 2 roky, přitom po vás nikdo nebude vyžadovat dokládání vašich příjmů.

ACEMA Credit: Kdy se vyplatí nebankovní půjčka bez registru?

ACEMA Credit: Kdy se vyplatí nebankovní půjčka bez registru?

Pokud potřebujete půjčit peníze, určitě na internetu narazíte na nabídku takzvané nebankovní půjčky bez registru? Před tím, než o ni požádáte, je dobré si ujasnit, co od tohoto typu půjčky lze očekávat a kdy je vlastně vhodné ji využít.

Představuje půjčka bez registru dobrou volbu právě pro vás?

Představuje půjčka bez registru dobrou volbu právě pro vás?

Řešíte v současné chvíli dilema, kde si zařídit co nejvýhodnější úvěr? Půjčka bez registru od společnosti AsisTeam s.r.o. patří do rodiny produktů označovaných jako nebankovní úvěry a půjčky. Tato zavedená společnost vám nabídne zcela transparentní podmínky všech jimi nabízených finančních produktů.

Půjčka bez registru dnes není žádný problém. Pozor ale na zadlužení!

Půjčka bez registru dnes není žádný problém. Pozor ale na zadlužení!

Uvažujete o tom vzít si půjčku a váháte, zda to opravdu udělat, protože se bojíte, že jde o náročný proces? Nebojte se. Ano, v minulosti byla sjednání a uzavření úvěru často složitou operací, která trvala spoustu času a žádala si od vás různá potvrzení a dokumenty. Naštěstí se časy mění a nyní už je…Srovnání cen energií