verze pro tisk

Půjčka bez registru dnes není žádný problém. Pozor ale na zadlužení!

14. prosinec 2015

Uvažujete o tom vzít si půjčku a váháte, zda to opravdu udělat, protože se bojíte, že jde o náročný proces? Nebojte se. Ano, v minulosti byla sjednání a uzavření úvěru často složitou operací, která trvala spoustu času a žádala si od vás různá potvrzení a dokumenty. Naštěstí se časy mění a nyní už je v mnoha ohledech všechno jinak.


Nikdo nezkoumá vaši platební historii

Většina z vás má nejspíše za sebou klasické bankovní kolečko, ze kterého mnoha lidem není zrovna nejlépe po těle. Žádáte-li o úvěr v bance, musíte přinést potvrzení o příjmu, dva doklady potvrzující vaši totožnost, mnohdy ještě i další dokumenty. Tím ale zdaleka nic nekončí. Naopak teprve začíná. Čeká vás náročný pohovor s bankéřem o vaší platební minulosti i o plánech do budoucnosti.
Naštěstí půjčka bez nahlížení do registru od vás nic podobného nevyžaduje. Nikdo se vás nebude zvědavě vyptávat na citlivé informace, které jsou jen a jen vaší záležitostí.

Jak se liší nebankovní půjčky od bankovních půjček?

  • Podmínky pro schválení úvěru jsou v případě nebankovních půjček mnohem benevolentnější.

  • Nebankovní půjčky se hodí pro každého, ať již jde o zaměstnance, podnikatele, studenta, nezaměstnaného, důchodce, matku na mateřské dovolené, dokonce je tu i půjčka pro zadlužené.

  • Je možné získat i velmi malé obnosy peněz, které banka nepůjčuje, tedy mikroúvěry do 10 000 Kč.

  • Lhůta splatnosti je obvykle u malých úvěrů velmi krátká, zpravidla do 30 dnů.

  • Sjednání probíhá velice jednoduše. Stačí, když na stránkách nebankovní společnosti vyplníte žádost o úvěr a odešlete ho. Obratem získáte stanovisko, zda vám byl úvěr přidělen. V bance je tento proces mnohem delší.

  • Jakmile dojde ke schválení úvěru, obratem už poskytovatel odesílá peníze na váš účet. Většinou se k vám dostanou mnohem rychleji, než kdybyste si brali klasický úvěr v bance.

  • Vyhnete se zdlouhavému papírování.

Pozor, ať se nedostanete do dluhové pasti

Popisované výhody nebankovních úvěrů budí na první pohled dojem, že získat půjčku je dnes opravdu snadné. Ano, je. Není to žádný velký problém. Ale v tom právě spočívá určitá zrada. Velice snadno podlehnete iluzi, během které si naberete půjčky a neuvědomujete si, že je budete muset vracet. Potom může dojít rychle k předlužení. Jeden úvěr začnete lepit druhým, dostanete se do dluhové pasti. Nebudete mít dostatek finančních prostředků na splácení svých závazků. Pak už následuje insolvence, exekuce a osobní bankrot.

Jak tomu předejít? Vždy si půjčujte zodpovědně. Nikdy nedopusťte, abyste si vzali úvěr v momentě, kdy nebudete mít jasno v tom, jak, kdy a z čeho ho zaplatíte. Jestliže se dostanete do finančních problémů, na nic nečekejte a řešte je. Žádejte například o splátkový kalendář.

-bak-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka bez registru dnes není žádný problém. Pozor ale na zadlužení!

Půjčka bez registru dnes není žádný problém. Pozor ale na zadlužení!

Uvažujete o tom vzít si půjčku a váháte, zda to opravdu udělat, protože se bojíte, že jde o náročný proces? Nebojte se. Ano, v minulosti byla sjednání a uzavření úvěru často složitou operací, která trvala spoustu času a žádala si od vás různá potvrzení a dokumenty. Naštěstí se časy mění a nyní už je…

Rychlá půjčka před výplatou dnes

Rychlá půjčka před výplatou dnes

Doby, kdy jsme čekali dlouhé fronty na pobočce bank kvůli půjčky jsou nenávratně pryč. Moderní doba si žádá moderní možnosti jak si půjčit s minimem dokladů a rychle.

ACEMA Credit: Kdy se vyplatí nebankovní půjčka bez registru?

ACEMA Credit: Kdy se vyplatí nebankovní půjčka bez registru?

Pokud potřebujete půjčit peníze, určitě na internetu narazíte na nabídku takzvané nebankovní půjčky bez registru? Před tím, než o ni požádáte, je dobré si ujasnit, co od tohoto typu půjčky lze očekávat a kdy je vlastně vhodné ji využít.

Půjčka před výplatou: Ještě dnes můžete mít peníze na účtu

Půjčka před výplatou: Ještě dnes můžete mít peníze na účtu

Chybí vám pár dnů do výplaty a na účtu nemáte dostatek peněz? Peníze můžete mít k dispozici ještě dnes, stačí si zařídit krátkodobou půjčku před výplatou.Srovnání cen energií