verze pro tisk

Půjčka mu změnila celý život

17. duben 2013

Předem tohoto krátkého článku bych chtěl všechny upozornit, že nemám žádnou zkušenost s bankovními i nebankovními společnostmi a že jsem si nikdy peníze nepůjčoval. Rád bych tímto příspěvkem upozornil na nekalé praktiky některých společností, díky kterým můj kamarád stále splácí peníze, ze kterých nikdy nic neměl. Dostal se totiž do dluhové pasti.

Reklama

Problémy s půjčkou - nápor na psychiku

Jelikož se začal urputně soustředit na půjčku, přišel o práci, dluh rostl a nakonec od něj odešla i manželka. Přemýšlel i o sebevrazdě. Nakonec se musel obrátit na poradnu, neboť byl už opravdu zoufalý.

Půjčka se směnkou

Půjčil si několik set tisíc na opravu rodinného domku, ve kterém bydlel se svou rodinou a rodiči. Půjčka probíhala snadno a rychle. Nejmenovaný poskytovatel mu bez problému půjčil. Kamarád podepsal směnku a tím udělal velkou chybu. Bohužel měl radost z toho, že mu bude půjčeno, až si neuvědomil, že nastavené splátky není schopen splácet.

Narazil na lichvářskou společnost, pro kterou byla snaha pomoci svému klientovi až na posledním místě. Využila jeho těžké situace, půjčku mu půjčila a nyní se raduje. Navýšení půjčky dosáhlo totiž až na 100 %, což není ani trochu přátelské.

Řada takto poškozených lidí v těchto situacích opravdu začíná např. s alkoholem. Nevědí totiž, jak z ní ven. Vše se jim před očima bortí a všichni se k nim obracejí zády. Naštěstí mohou vyzkoušet poradny, kde se jejich problém pokusí řešit.

Půjčte se, ale čtěte pozorně podmínky

Pokud si potřebujete půjčit peníze, jako je třeba populární půjčka před výplatou, a chcete se vyvarovat těmto situacím, doporučujeme si vždy pečlivě přečíst podmínky půjčky, zvážit všechna kritéria, až pak se pro půjčku rozhodnout. Především si ověřit zkušenosti zákazníků daného poskytovatele. V celé řadě případů opravdu exekutoři připravili spoustu lidí o střechu nad hlavou.

Kouzelná půjčka je transparentní

Rádi vám dáme tip na nebankovního poskytovatele půjček, který vám zodpovědně půjčí. Je jím Kouzelná půjčka. Nebankovní společnost nabízející půjčky ve výši až 10 000 Kč se splatností na 2 – 30 dnů. S Kouzelnou půjčkou nepodepisujete žádné směnky ani rozhodčí doložky a vždy přesně víte výslednou cenu půjčky.

Komerční sdělení

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka mu změnila celý život

Půjčka mu změnila celý život

Předem tohoto krátkého článku bych chtěl všechny upozornit, že nemám žádnou zkušenost s bankovními i nebankovními společnostmi a že jsem si nikdy peníze nepůjčoval. Rád bych tímto příspěvkem upozornil na nekalé praktiky některých společností, díky kterým můj kamarád stále splácí peníze, ze kterých n…

Snadná půjčka: SMS půjčka do několika minut

Snadná půjčka: SMS půjčka do několika minut

Pakliže nemáte dostatek finančních prostředků a stále zbývá několik dní do výplaty, máte několik možností. Jednou z nich je zkusit se zeptat někoho ze svých kamarádů či rodinných příslušníků, zda vám nepůjčí na pár dnů nějaké peníze. To však pro mnoho lidí není zrovna ideální volbou, neboť se nechtě…

Půjčka před výplatou zdarma: 3000 Kč na 21 dnů

Půjčka před výplatou zdarma: 3000 Kč na 21 dnů

Pokud potřebujete malou finanční výpomoc do výplaty na nenadálé výdaje, pak je tu pro vás dobrá zpráva. Společnost Perfect-Money poskytuje krátkodobé půjčky do výplaty úplně zdarma pro nové zákazníky. Půjčit si můžete až 3000 Kč na dobu maximálně 21 dnů. Půjčku si tak můžete zadarmo vyzkoušet.

Rychlá Petrova půjčka

Rychlá Petrova půjčka

Dostali jste se do úzkých a potřebujete finance? Půjčku ve výši 10-150 000 korun? Chcete ji zařídit online, bez dokládání příjmů a s rozumným úrokem? Pak je pro vás jako dělaná Petrova půjčka. Rychlé vyřízení, spolehlivost a nízký úrok jsou její hlavní přednosti.Srovnání cen energií