verze pro tisk

Půjčka před výplatou: Ještě dnes můžete mít peníze na účtu

4. květen 2015

Chybí vám pár dnů do výplaty a na účtu nemáte dostatek peněz? Peníze můžete mít k dispozici ještě dnes, stačí si zařídit krátkodobou půjčku před výplatou.


Diskrétní způsob výpůjčky

Půjčka před výplatou je ideálním řešením pro ty z vás, kteří potřebují na pár dní či týdnů půjčit menší finanční obnos (v řádech maximálně jednotek tisíc korun) a nechtějí s tím obtěžovat své blízké a známé. Mnoha lidem není příjemné, pokud musejí prosit o půjčku někoho z rodiny či z okruhu svých přátel.

Půjčku zařídíte online či pomocí SMS zprávy z mobilního telefonu

Výhodou tohoto typu úvěru je fakt, že jej lze zařídit velmi jednoduše. Při první žádosti vyplníte online formulář přímo na webu půjčky. Přesně takto funguje oblíbená Půjčka.tv.

Na základě registrace budete následně vyzváni k jejímu ověření, kdy krom jiného zašlete symbolickou 1 Kč ze svého bankovního účtu. Pak už si můžete zvolit výši půjčky a dobu její splatnosti. Následně je půjčka ihned zpracována. V případě jejího schválení jsou peníze ihned odeslány na vámi uvedený bankovní účet.

Při každé další žádosti už nemusíte znovu provádět registraci. Jednoduše se přihlásíte, zvolíte si konkrétní výši půjčky s dobou splatnosti a vyčkáte na její posouzení, což zabere maximálně několik minut. Peníze můžete mít ještě tentýž den. Záleží jen na tom, u jaké banky máte vedený účet, respektive jak dlouho trvá převod peněz.

Kromě online žádosti funguje zmíněný úvěr také jako SMS půjčka. V případě, že nejste online, jednoduše použijete svůj mobilní telefon, jehož číslo jste zadali při úvodní registraci. Odešlete SMS zprávu v příslušném tvaru, potvrdíte žádost a je hotovo. Jakmile dojde k potvrzení a schválení půjčky, peníze se ihned odesílají na váš účet.

Na úvěr dosáhne velké procento žadatelů

Půjčka před výplatou je dostupná prakticky pro kohokoliv z vás, kdo má stálý příjem. Stačí disponovat mobilním telefonem a vlastním bankovním účtem. V případě online žádosti pak potřebujete přístup k internetu. O půjčku můžete zažádat odkudkoliv. Z práce, z domova či klidně z místa, kde trávíte svoji dovolenou.

Krátkodobá Půjčka.tv má pevně stanovené poplatky. Už při žádosti tak víte, kolik za ni zaplatíte. Výše poplatku je odvozena od výše půjčky a také zvolené lhůtě splatnosti. Půjčit si přitom můžete až 4.999 Kč na dobu 7 – 21 dní. Splacení úvěru je stejně jednoduché jako jeho vyřízení. Peníze jednoduše pošlete převodem z vašeho účtu na účet společnosti, případně zajdete přímo do banky.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčka před výplatou: Ještě dnes můžete mít peníze na účtu

Půjčka před výplatou: Ještě dnes můžete mít peníze na účtu

Chybí vám pár dnů do výplaty a na účtu nemáte dostatek peněz? Peníze můžete mít k dispozici ještě dnes, stačí si zařídit krátkodobou půjčku před výplatou.

Rychlá půjčka před výplatou dnes

Rychlá půjčka před výplatou dnes

Doby, kdy jsme čekali dlouhé fronty na pobočce bank kvůli půjčky jsou nenávratně pryč. Moderní doba si žádá moderní možnosti jak si půjčit s minimem dokladů a rychle.

Půjčka před výplatou: Peníze za pár minut

Půjčka před výplatou: Peníze za pár minut

Máte krátce před výplatou a vaše peněženka i bankovní účet zejí prázdnotou? Pak nevěšte hlavu, hlady nezemřete. Je tu pro vás půjčka před výplatou.

Půjčka před výplatou zdarma: 3000 Kč na 21 dnů

Půjčka před výplatou zdarma: 3000 Kč na 21 dnů

Pokud potřebujete malou finanční výpomoc do výplaty na nenadálé výdaje, pak je tu pro vás dobrá zpráva. Společnost Perfect-Money poskytuje krátkodobé půjčky do výplaty úplně zdarma pro nové zákazníky. Půjčit si můžete až 3000 Kč na dobu maximálně 21 dnů. Půjčku si tak můžete zadarmo vyzkoušet.Srovnání cen energií