verze pro tisk

Půjčky od Ferratum na 7 – 45 dní

20. leden 2014

Ve chvíli, kdy má člověk pár dní do výplaty a nemá v kapse ani korunu, je složité vydržet. Možností, jak tento problém řešit, je několik. Buď se obrátíte na známé či někoho z rodiny, což s sebou ale nese jistý pocit trapnosti a studu, nebo si peníze před výplatou půjčíte daleko diskrétněji pomocí půjčky od Ferratum.

Reklama

Půjčka bez rizika a s diskrétním přístupem

Půjčky na složenku od Ferratum na 7 – 45 dní jsou právě pro situaci před výplatou jako stvořené. Nejenže se nemusíte před nikým ztrapňovat a žadonit o peníze, ale potřebné finanční prostředky navíc získáte velmi rychle.

V případě Ferratum půjčky můžete mít peníze do dvou až tří dnů ve chvíli, kdy vám budou zaslány ve formě poštovní poukázky.

Peníze poštovní poukázkou a na bankovní účet

Ta je zasílána vždy, je-li prováděna první žádost o půjčku Ferratum. Při opakované žádosti si peníze můžete nechat zaslat na váš bankovní účet. Přijdou pak klidně ještě týž den, to už záleží jen na rychlosti, s jakou převod zpracuje vaše banka, případně pak také na tom, kdy o půjčku žádáte – zda přes pracovní týden, nebo o víkendu či v nočních hodinách.

Půjčka na pár dní k pokrytí výdajů, které vás tíží

Krátkodobá finská půjčka Ferratum slouží především k pokrytí akutních výdajů. I z tohoto důvodu je poskytována na dobu maximálně 45 dní. Tu lze ale prodloužit, a to až třikrát o 30 dní.

Půjčka je logicky poskytována na menší obnos peněz, její maximální výše činí 10.000 Kč. Zažádat si však můžete klidně jen o pětistovku. Vždy zaplatíte poplatek, který je ke každé sumě a době splatnosti pevně stanoven, bez jakýchkoliv dalších úroků či skrytých poplatků.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčky od Ferratum na 7 – 45 dní

Ve chvíli, kdy má člověk pár dní do výplaty a nemá v kapse ani korunu, je složité vydržet. Možností, jak tento problém řešit, je několik. Buď se obrátíte na známé či někoho z rodiny, což s sebou ale nese jistý pocit trapnosti a studu, nebo si peníze půjčíte daleko diskrétněji pomocí půjčky od Ferrat…

SMS půjčky: největší poskytovatelé SMS půjček v České republice

SMS půjčky: největší poskytovatelé SMS půjček v České republice

SMS půjčky jsou stále oblíbenějším způsobem, jakým Češi řeší své krátkodobé finanční potíže. Jedná se o půjčky, které jsou poskytovány v řádech maximálně několika tisíců korun, a to na dobu od 1 do 30 dnů, přičemž v případě potřeby je možné prodloužit splatnost. Třemi největšími společnostmi, které …

Půjčky bez úroků: V čem jsou nejčastější kličky?

Půjčky bez úroků: V čem jsou nejčastější kličky?

Půjčky bez úroků jsou nejčastějším lákadlem. Ovšem poutač „bez úroků“ ještě nemusí znamenat výhodnou půjčku. Existují bezúročné půjčky, u kterých za půjčku stejně zaplatíte, případně vám minimálně přivodí komplikace.

Nebankovní půjčky: výhody a nevýhody

Nebankovní půjčky: výhody a nevýhody

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete nutně půjčit nějaký finanční obnos? To je věc, která se může stát v dnešní době komukoli. Teď váháte, kde si ale peníze půjčit? Televize i internet jsou plné reklam na bankovní i nebankovní půjčky. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody těch nebankovních.Srovnání cen energií