verze pro tisk

Půjčte si až 10 000 Kč z pohodlí domova

11. únor 2013

Láká vás představa půjčky z vašeho domácího křesla? Nechce se vám chodit jednat s často nepříjemnými úředníky, podepisovat smlouvy či dokládat příjmy? S námi nemusíte! Jsme Kouzelná půjčka a půjčíme vám až 10 000 korun do 60 minut. Nemusíte za námi nikam chodit, stačí si pustit internet a vyplnit žádost na našich stránkách.

Reklama

Slogan Půjčka online a ihned tak dostává smysl. Standardní splatnost naší kouzelné půjčky je 2 – 30 dnů. Pokud nestačíte splatit půjčku včas, můžete zažádat o prodloužení o dalších až 30 dnů, a to za jednorázový poplatek.

Všechny nové klienty určitě potěšíme – půjčíme jim totiž úplně zadarmo. Nejsou v tom žádné fígle, podmínky půjčky jsou pro všechny stejné. Jednoduše chceme, aby měl každý příležitost vyzkoušet si naše služby a ověřit si, že naše sliby opravdu plníme.

Vyřízení půjčky je snadné z pohodlí domova

Pokud vás naše nabídka zaujala, věřte, že vyřízení půjčky je opravdu jednoduché. Stačí na našich stránkách vyplnit jednoduchou online žádost přehledně rozdělenou do čtyř po sobě jdoucích kroků. Po odeslání žádosti dojde k jejímu posouzení. Používáme k tomu na míru vyvíjení software, díky kterému můžeme žádost rychle a přesto spolehlivě posoudit. Do 60 minut jste informováni o schválení či zamítnutí vaší žádosti. Pakliže je vaše žádost o půjčku schválena, budete mít své peníze do 60 minut na vašem účtu. Toho docílíme tím, že máme zřízeny bankovní účty u většiny českých bank.

Naši dlouhodobí klienti mohou využít nabídky půjčky až 50 000 Kč. Výše půjčky se s každou zaplacenou půjčkou zvyšuje až o 10 000 Kč, které si můžete půjčit. Aktuální maximální výši půjčky vidíte vždy po přihlášení do vašeho účtu na našich stránkách.

Doporučte nás vašim přátelům a pokud využijí našich služeb, dostanete od nás 200 Kč na účet uvedený ve vašem účtu. S námi si můžete vydělat. Pokud vás naše nabídka zaujala, není nic jednoduššího než se podívat na naše stránky. Dozvíte se na nich naše obchodní podmínky, časté dotazy, kontakty a hlavně na nich najdete žádost o půjčku.

Komerční sdělení

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Autor: Jan Potůček

Autor se zaměřuje na internetový marketing, SEO a investiční příležitosti. Kontaktovat jej můžete skrze Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Půjčte si až 10 000 Kč z pohodlí domova

Půjčte si až 10 000 Kč z pohodlí domova

Láká vás představa půjčky z vašeho domácího křesla? Nechce se vám chodit jednat s často nepříjemnými úředníky, podepisovat smlouvy či dokládat příjmy? S novou půjčkou už nemusíte! Vyzkoušejte produkt Kouzelná půjčka a půjčte si až 10 000 korun do 60 minut.

Sjednejte si online půjčku – z pohodlí vašeho domova

Sjednejte si online půjčku – z pohodlí vašeho domova

Každý z nás se může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit peníze. Není to nic, za co bychom se snad měli jakkoliv stydět.

Představuje půjčka bez registru dobrou volbu právě pro vás?

Představuje půjčka bez registru dobrou volbu právě pro vás?

Řešíte v současné chvíli dilema, kde si zařídit co nejvýhodnější úvěr? Půjčka bez registru od společnosti AsisTeam s.r.o. patří do rodiny produktů označovaných jako nebankovní úvěry a půjčky. Tato zavedená společnost vám nabídne zcela transparentní podmínky všech jimi nabízených finančních produktů.

Jak převést povinné ručení

Jak převést povinné ručení

Máte povinné ručení, platíte za něj vysoké částky a zjistili jste, že jinde ho můžete mít levněji? Nebo nejste spokojeni z jakéhokoli důvodu s vaší stávající pojišťovnou? Tak neváhejte, a podívejte se po jiné. Tak, jako lze převést kdejakou smlouvu, je možný i převod povinného ručení. Jaký postup do…Srovnání cen energií