verze pro tisk

Řešíte finance na nové auto? Zkuste nebankovní úvěr

1. listopad 2014

Nemáte dostatek peněz na nákup nového auta, ale do koupě ojetého se vám nechce? Leasing nemusí být vždy nejvýhodnější volbou i proto, že samotný vůz po dobu splácení patří leasingové společnosti. Řešením v takové situaci je spotřebitelský úvěr na míru.

Reklama

Výhody půjčky u nebankovní společnosti

Získat půjčku na cokoliv není vždy snadné. Bankovní domy důkladně prověřují klienty a musíte jim dokládat své příjmy. Pokud jste navíc někdy v minulosti byli zatíženi exekucí, je šance na získání půjčky prakticky nulová.  Co naplat, že to bylo kvůli omylem nezaplacenému účtu za telefon. Banky nedělají rozdíly a trestají tak slušné lidi. Nový vůz ale nepočká a nákupy se samy neodvozí. Jak z toho ven?

Odpovědí je úvěr u nebankovní společnosti. Peníze dostanete na účet rychle, bez prověřování v registru dlužníků a navíc s výhodnou úrokovou sazbou. Dopředu přesně víte, kolik vás to bude stát, neplatíte nic předem a navíc bez zbytečných administrativních formalit. Individuální přístup ke klientovi je známkou solidní společnosti.

Vybírejte proto takovou, která vám nabízí specialistu po celou dobu splácení i komplexní finanční a právní servis. Pokud navíc máte půjček několik, zeptejte se na možnost jejich konsolidace. Úvěr na auto tak může být nejen výhodný, ale zároveň posloužit i jako způsob, jak si udělat pořádek ve svých dluzích.  Díky tomu, že se jedná o nebankovní službu, získáváte i možnost čerpat větší finanční hodnotu. Posuďte sami, která z bank vám poskytne úvěr až do výše 5 000 000Kč?

Mít vždy přehled

Takovou úroveň služeb hledejte u společnosti FINEMONEY, SE. Tento mladý, dynamicky se rozvíjející poskytovatel nebankovních úvěrů se každému snaží vyjít vstříc a najít k němu individuální přístup. Nezáleží na tom, jestli jste soukromá osoba, nebo firma.

Ve Finemoney vám půjčí na cokoliv a ani jim nemusíte sdělovat důvod. Vᚠvysněný vůz tak můžete mít už zítra. Stačí na webu vyplnit nezávazný formulář a profesionální poradce už vás kontaktuje s nabídkou přímo na míru. Stav vašeho úvěru pak můžete kontrolovat prostřednictvím online aplikace. Nikdy neztratíte přehled o tom, kolik a kdy máte splácet.

Komerční sdělení

-vel-

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Řešíte finance na nové auto? Zkuste nebankovní úvěr

Řešíte finance na nové auto? Zkuste nebankovní úvěr

Nemáte dostatek peněz na nákup nového auta, ale do koupě ojetého se vám nechce? Leasing nemusí být vždy nejvýhodnější volbou i proto, že samotný vůz po dobu splácení patří leasingové společnosti. Řešením v takové situaci je spotřebitelský úvěr na míru.

Financujte auto s GE Money Bank

Financujte auto s GE Money Bank

Potřebujete si pořídit nový vůz, ale víte, že hotovost na něj k dispozici nemáte? Budete muset tedy auto pořizovat na splátky? Uvažujete na leasingem nebo spotřebitelským úvěrem? Pak vyzkoušejte speciální úvěr autoCredit od GE Money Bank.

Jak nejvhodněji investovat finance?

Jak nejvhodněji investovat finance?

Nechat peníze ležet jen tak ladem na bankovním účtu není příliš rozumné. Vaše úspory totiž postupně ztrácejí na hodnotě a nemáte z nich žádný zisk. Proto je vždy dobré si někam investovat. Jak nejvhodněji investovat finance? Finanční experti radí několik variant.

Kontokorentní úvěr, finanční rezerva na vašem běžném účtu

Kontokorentní úvěr, finanční rezerva na vašem běžném účtu

Hodilo by se vám mít někde bokem k dispozici finanční prostředy pro případ nouze? Abyste měli prostě kam sáhnout, když se nečekaně rozbije pračka, a nebo když se vám jen opozdí výplata? Bez drahého úročení a složitého zřizování? K tomu je jako dělaný kontokorentní úvěr.Srovnání cen energií