verze pro tisk

Rychlá SMS půjčka bez skrytých poplatků

11. listopad 2011

Źe jde v dnešní době přes SMSku vyřídit ledacos, na to si pomalu zvykáme. Věděli jste však, že si během jedné smsky můžete vyřídit a získat dokonce i půjčku? Ano, tuto možnost přináší finská společnost Ferratum a její sms půjčka. Peníze získáte rychle, bez dokladování příjmů a s přesnými a jasnými podmínkami splatnosti.

Reklama

Co je SMS půjčka

SMS půjčka je úvěr jako každý jiný. Rozdíl je jen v tom, že si pro ni nemusíte chodit do žádného bankovního ústavu. Využít ji můžete k jakémukoli účelu. Není nutné dokládat příjmy, ani prokazovat, na co si peníze půjčujete. Je určena všem, kteří potřebují půjčit rychle malý obnos peněz, do 10 000 korun.

Jak SMS půjčka funguje

Získání potřebné částky přes SMS je skutečně jednoduché. Vyplníte online formulář na webových stránkách a do 15 minut máte SMSkou výsledek, zda byla vaše žádost schválena. Pokud ano, vy zašlete zpět SMS a půjčku odsouhlasíte. Dále vás pro další informace budou kontaktovat zaměstnanci klientského centra, a to buď telefonicky, nebo opět SMS zprávou. Peníze pak získáte prostřednictvím poštovní poukázky, nebo převodem na běžný účet.

Kolik zaplatím navíc

U SMS půjčky se nemusíte bát žádných skrytých poplatků a úroků. Společnost Ferratum má přesnou částku úroků uvedenou ve svých obchodních podmínkách, i na svém webu. Za každých 1000 Kč si účtují 250 Kč navíc. Půjčíte-li si tedy 2000 Kč, k době splatnosti zaplatíte 2500 Kč. Jediný rozdíl je u té maximální částky – 10 000 Kč, kdy je úrok stanoven na 3 000Kč.

SMS půjčka

Splatnost SMS půjčky je 21 dní (u 10 tisíc je to 30 dní). Pokud zaplatíte v tomto termínu, nečekají vás už žádné další poplatky. Každý se může dostat do situace, kdy půjčenou sumu nebude moci v termínu vrátit. Na tuhle situaci společnost také myslela, a nabízí vám možnost prodloužení splatnosti. Tu lze posunout o 15 dnů, ovšem za toto už si připlatíte. A to 150 korun z každé půjčené tisícikoruny.

Linkuj.cz!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Autor: Veronika Haláková

Autorka se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Pracovala na různých pozicích v České spořitelně nebo v Beneficial Finance. Ve volném čase se věnuje hudbě, studiu antropologie a sportu. Profil zde: Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Rychlá SMS půjčka bez skrytých poplatků

Rychlá SMS půjčka bez skrytých poplatků

Źe jde v dnešní době přes SMSku vyřídit ledacos, na to si pomalu zvykáme. Věděli jste však, že si během jedné smsky můžete vyřídit a získat dokonce i půjčku? Ano, tuto možnost přináší finská společnost Ferratum. Peníze získáte rychle, bez dokladování příjmů a s přesnými a jasnými podmínkami splatnos…

Rychlá půjčka před výplatou dnes

Rychlá půjčka před výplatou dnes

Doby, kdy jsme čekali dlouhé fronty na pobočce bank kvůli půjčky jsou nenávratně pryč. Moderní doba si žádá moderní možnosti jak si půjčit s minimem dokladů a rychle.

Rychlá Petrova půjčka

Rychlá Petrova půjčka

Dostali jste se do úzkých a potřebujete finance? Půjčku ve výši 10-150 000 korun? Chcete ji zařídit online, bez dokládání příjmů a s rozumným úrokem? Pak je pro vás jako dělaná Petrova půjčka. Rychlé vyřízení, spolehlivost a nízký úrok jsou její hlavní přednosti.

Půjčka ihned na účet bez poplatků jedné koruny

Pokud potřebujete malou rychlou půjčku do výplaty, většina společností po vás bude vyžadovat tzv. ověřovací poplatek 1 Kč. Ten slouží k ověření majitele účtu a potvrzení smlouvy. V mnoha případech to ale znamená především prodloužení doby, kdy peníze dostanete. Bankovní převod totiž může trvat až…Srovnání cen energií