verze pro tisk

Sjednoťte si úvěry do jednoho se CitiPůjčkou

26. červenec 2012

Máte několik úvěrů a ztrácíte v nich pomalu přehled? Navíc vás stojí nemalé poplatky a splátky nelze předčasně doplatit? Porozhlédněte se po jiné možnosti. Zkuste své úvěry konsolidovat do jednoho. Takovou možnost nabízí například CitiPůjčka.

Reklama

Citibank od května letošního roku přichází na bankovní trh s novým produktem konsolidace se CitiPůjčkou. Díky ní se vaše různé půjčky mohou sloučit do jediné, což je výhodné už jen pro to, že budete mít o splátkách větší přehled a navíc ušetříte nemalý peníz.

Jaké jsou výhody?

Především je vše bez poplatků. A to jak za zpracování úvěrové dokumentace, tak nehradíte žádný poplatek ani za vedení úvěrového účtu. Dokonce si u Citibank nemusíte zřizovat ani běžný účet, a přesto máte možnost konsolidace.

Nahromadili jste během několika měsíců více peněz a chcete půjčku předčasně splatit? I to je možné bez poplatků za předčasné splacení konsolidačního úvěru.

Sloučí nejen vaše stávající úvěry, ale také kreditní karty a kontokorenty, které jste si zřídili u jiných bankovních či nebankovních institucí. A to od částky 30 000 do výše 600 000 Kč. Pro její zřízení nemusíte mít žádného ručitele.

S jednou konsolidovanou půjčkou docílíte značných úspor na měsíčních splátkách, a to až do 50%.

Využijte tři možnosti

O půjčku můžete zažádat jednoduše, nikam nemusíte chodit. Stačí jen zavolat na některou z poboček Citibank či vyplnit online formulář, po kterém vám banka v případě schválení zavolá a budou vám nabídnuty tři možnosti konsolidace, a to takovéto:

  • možnost ušetřit na výši měsíčních splátek
  • možnost zaplatit nižší celkovou částku bance při stejné době splatnosti úvěru
  • možnost získat další peníze při zachování stejné výše úvěrové splátky jako doposud

Jaké musíte splnit podmínky?

Pro to, abyste mohli čerpat výhod konsolidační půjčky od Citibank, je nutné splnit několik nezbytných podmínek. Pak už nic nebrání zřízení jediného úvěru se všemi jeho výhodami.

Jaké si tedy Citibank klade podmínky? Zde jsou:

  • musíte žít a pracovat na území ČR
  • musíte splnit věkovou hranici 25 let věku a výše
  • musíte mít čistý měsíční příjem od 15 000 Kč (se spolužadatelem dohromady od 20 000 Kč)
  • musíte být zaměstnán
Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Sjednoťte si úvěry do jednoho se CitiPůjčkou

Sjednoťte si úvěry do jednoho se CitiPůjčkou

Citibank od května letošního roku přichází na bankovní trh s novým produktem „konsolidace se CitiPůjčkou“. Díky ní se vaše různé půjčky mohou sloučit do jediné, což je výhodné už jen pro to, že budete mít o splátkách větší přehled a ušetříte peníze.

Konsolidujte úvěry na bydlení s IQ Hypotékou Multi

Konsolidujte úvěry na bydlení s IQ Hypotékou Multi

Vzali jste si hypoteční úvěr na pořízení bytu nebo domu? A potom úvěr ze stavebního spoření na rekonstrukci nebo zařizování? Máte prostě více hypoték, překlenovacích či řádných půjček od stavebních spořitelen? Platíte zbytečné poplatky za vedení úvěrových účtů? Pak všechny vaše závazky sjednoťte. Vy…

Podnikatelské úvěry od Fio

Podnikatelské úvěry od Fio

Podnikáte a potřebujete finanční prostředky na koupi nového vybavení nebo výstavby nové haly? Nebo byste si rádi zařídili vlastní dílnu či studio, ale peníze schází? Využijte některý z programů podnikatelských úvěrů od Fio banky. Tato instituce si na našem trhu postupně vybudovala velmi slušné zázem…

Úvěry na nemovitost od Vitacredit

Úvěry na nemovitost od Vitacredit

Ten, kdo si v dnešní době může dovolit pořídit si nemovitost bez zadlužení, má veliké štěstí. Hypotéky a úvěry na bydlení jsou nejvíce využívanými půjčkami. Kromě bank můžete využívat i nabídky nebankovních institucí. Poměrně zajímavá je nabídka od společnosti Vitacredit, která není na našem trhu žá…Srovnání cen energií