verze pro tisk

Snadná půjčka: SMS půjčka do několika minut

22. březen 2013

Pakliže nemáte dostatek finančních prostředků a stále zbývá několik dní do výplaty, máte několik možností. Jednou z nich je zkusit se zeptat někoho ze svých kamarádů či rodinných příslušníků, zda vám nepůjčí na pár dnů nějaké peníze.

Reklama

To však pro mnoho lidí není zrovna ideální volbou, neboť se nechtějí ztrapňovat a přiznat, že momentálně mají drobné finanční problémy. Daleko lepším řešením je snadná půjčka, kterou lze získat prostřednictvím SMS zpráv, tedy takzvaná SMS půjčka.

Snadná půjčka se hodí například před výplatou

SMS půjčka je velkým hitem posledních dvou tří let. Jedná se o rychlou půjčku, přes kterou lze získat až několik tisíc korun na krátkou dobu. Splatnost SMS půjčky je maximálně v řádech několika týdnů, někdy se jí proto říká také snadná půjčka před výplatou. Člověk, kterému zbývá pár dní do doby, než mu na účet přijdou peníze z výplaty, má možnost si zažádat o půjčku prostřednictvím SMS zprávy nebo žádostí přes internet, kde vyplní jednoduchý formulář, který následně odešle a vyčká na schválení půjčky.

Podmínky pro získání finské půjčky

SMS půjčka, která rovněž nese název finská půjčka, je stále oblíbenější, a to nejen mezi lidmi v produktivním věku, kteří mají trvalé zaměstnání. Využít ji mohou také studenti s příjmem či důchodci a lidé, kteří pobírají různé dávky od státu. Jedinými podmínkami pro získání SMS půjčky jsou tak vlastně jen plnoletost a pravidelný příjem. Člověk by rovněž neměl mít nějaký škraloup v registrech dlužníků, neboť ten značí, že jde o osobu, která není dostatečně bonitní a spolehlivá.

Doba splatnosti je v řádech několika týdnů

SMS finská půjčka nemá nijak vysoké poplatky a navýšení vzhledem k tomu, že je poskytována opravdu na krátkou dobu. Zatímco běžné půjčky splácíte i několik let, finskou půjčku splatíte třeba za 14 či 30 dní. Již při sjednávání přitom přesně víte, kolik za půjčku zaplatíte navíc.

Schválení půjčky je otázkou pár minut

Hlavní předností, kterou SMS půjčka přináší, je velmi rychlý způsob sjednání. Požadované finanční prostředky můžete mít schváleny již během několika minut, poté jsou vám ihned odeslány na účet či prostřednictvím poštovní poukázky. Půjčku lze vyřídit z domova, z kanceláře či odkudkoliv, kde máte k dispozici internet či mobilní telefon.

Komerční sdělení

Linkuj.cz!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti financí, moderního bydlení a zahrady. Pravidelně přispívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

Přidat komentář

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Snadná půjčka: SMS půjčka do několika minut

Snadná půjčka: SMS půjčka do několika minut

Pakliže nemáte dostatek finančních prostředků a stále zbývá několik dní do výplaty, máte několik možností. Jednou z nich je zkusit se zeptat někoho ze svých kamarádů či rodinných příslušníků, zda vám nepůjčí na pár dnů nějaké peníze. To však pro mnoho lidí není zrovna ideální volbou, neboť se nechtě…

Půjčka před výplatou: Peníze za pár minut

Půjčka před výplatou: Peníze za pár minut

Máte krátce před výplatou a vaše peněženka i bankovní účet zejí prázdnotou? Pak nevěšte hlavu, hlady nezemřete. Je tu pro vás půjčka před výplatou.

Profi Credit půjčka

Profi Credit půjčka

Potřebujete-li rychle peníze, je dnes nejideálnější variantou vyzkoušet některou z online půjček. Jsou vyřízené během několika málo minut, nemusíte se trmácet na pobočku a zjišťovat, zda úvěr dostanete. Všechno si snadno vyřídíte z domova. Taková je i půjčka od české společnosti Profi Credit Czech. …

Rychlá SMS půjčka bez skrytých poplatků

Rychlá SMS půjčka bez skrytých poplatků

Źe jde v dnešní době přes SMSku vyřídit ledacos, na to si pomalu zvykáme. Věděli jste však, že si během jedné smsky můžete vyřídit a získat dokonce i půjčku? Ano, tuto možnost přináší finská společnost Ferratum. Peníze získáte rychle, bez dokladování příjmů a s přesnými a jasnými podmínkami splatnos…Srovnání cen energií